|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Naročanje šolskih potrebščin
22.6.2012 11:08:42   
renan
Ali je kdo naročal šolske potrebščine preko Kopija nova? Dobili smo tudi njihovo naročilnico in njihove cene so še najbolj ugodne, pa še preko spleta se da naročiti. Zanimajo me vaše izkušnje z njimi...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Naročanje šolskih potrebščin
22.6.2012 11:09:15   
Tippi
Moje izkušnje z njimi so odlične!user posted image

(odgovor članu renan)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Naročanje šolskih potrebščin
22.6.2012 12:15:58   
ajataja
Najbolj sem zadovoljna ravno s Kopijo user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Naročanje šolskih potrebščin
22.6.2012 13:09:48   
matkica
zelo sem zadovoljna s kopijo že 7 let,z mladinsko knjigo pa zelo razočarana,2 krat naročila pa vedno nekaj manjkalo.

(odgovor članu renan)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Naročanje šolskih potrebščin
22.6.2012 21:43:06   
Maleal
Tudi mi zelo zadovoljni-priporočam.user posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu matkica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Naročanje šolskih potrebščin
26.6.2012 15:26:03   
Patricija32
Jaz sem pa ravno z Mladinsko super zadovoljna. Do naslednjega četrtka nudijo popust na knjige in zvezke/torbe/copate, najbolj všeč mi je ker so poenostavili naročilo s kodo, ki je na naročilnici, ki smo jo dobili v šoli. No seveda sem jo založila, pa sem potem vseeno samo poiskala šolo in poklikala naročeno. Iz kartice mi bodo trgali pa avgusta, tako, da res super. Soseda mi je pohvalila dostavo, je rekla, da je dobila čisto vse kar je naročila nekje sredi avgusta.

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Naročanje šolskih potrebščin
26.6.2012 21:42:20   
renan
Skoraj vse smo narocili pri Kopiji, razen barvic in flomastrov. Upam, da bo avgusta se kaksen popust na njih...user posted image Torbo z "ustreznim" motivom se iscemo. user posted image

(odgovor članu Patricija32)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Naročanje šolskih potrebščin
27.6.2012 11:16:41   
Mipka
Mi vsako leto naročamo po koncu šolskega leta prek Mladinske knjige. Super zadovoljni in vse štima tako kot mora. Najbolj mi je všeč velikanska izbira in to da lahko ob koncu šolskega leta uveljavimo popuste, ki jih ponujajo in se tako odpravimo na dopust bolj mirni. Imajo pa zelo veliko izbiro raznovrstnih nahrbtnikov. Pri Kopiji pa nismo nikoli nič nakupovali, ker nam ponudba Mladinske zadostuje.

(odgovor članu renan)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Naročanje šolskih potrebščin
28.6.2012 10:20:00   
Mimona29
Mi tudi naročamo vse prek Emke oz. Mladinske knjige. Jaz sem preverila ponudbo vseh boljših knjigarn v sloveniji in takšne ponudbe kot jo ima mladinska knjiga jo nima nobena druga knjigarna, pa tudi cenovno so dosti bolj ugodni. Pa tko kot je povedala predhodnica, se splača vse kupiti sedaj po koncu šolskega leta, ker tako uveljavljaš še pouste ki so v tem času in se ti tako še bolj splača!

(odgovor članu Mipka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?