|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   BabyChechMini- čuden rezultat- izkušnje?
24.5.2012 14:25:35   
Anonimen
Danes mi menstruacija zamuja 2 dan.

Z ne-prvim jutranjim urinom sem naredila test BabyCheckMini.

Rezultat:
Na mestu, kjer bi se morala pokazati črta, da je test pravilno narejen, sta 2 črtici, ločeni, zelo lepo vidni, presledek med njima je kakšen milimeter. Na mestu za "pozitiven rezultat" ni nobene črtice(no, če si nekaj domišljam, se mogoče- res mogoče vidi ena tanka kot las).

Kakšen rezultat je to?

Test ponovim kmalu, če ne dobim menstruacije, me pa vseeno zanima, zakaj se gre.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: BabyChechMini- čuden rezultat- izkušnje?
24.5.2012 14:28:09   
Anonimen
kakšna slika tega nebi škodila user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: BabyChechMini- čuden rezultat- izkušnje?
24.5.2012 14:30:37   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

kakšna slika tega nebi škodila user posted image user posted image


Če dam sliko v album, nisem več anonimna.user posted image



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: BabyChechMini- čuden rezultat- izkušnje?
24.5.2012 14:39:06   
Anonimen
Naredi si kr en brezvezen začasen profil ;)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: BabyChechMini- čuden rezultat- izkušnje?
24.5.2012 14:40:47   
Najaa
Hmmm, po mojih izkušnjah je tak test negativen. Točno vem, katero črtico misliš, ker sem tudi sama uporabila enkrat ta test in sem skoraj diplomirala iz te črte. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: BabyChechMini- čuden rezultat- izkušnje?
24.5.2012 14:42:59   
Anonimen
na shrani.si naredi majhno slikico in jo prilepi sem

(odgovor članu Najaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: BabyChechMini- čuden rezultat- izkušnje?
25.5.2012 14:20:53   
latka
Meni se je pojavila 2 črtica na tistem mestu, kjer bi se morala, samo je tako svetla, kar najbrž pomeni negativno. Je pa jasno vidna, ne rabim je obračat proti svetlobi, toda bega me to, da ni bil jutranji urin in črtica bi morala biti roza barve, če je premalo hormona, no moja svetla, ampak ne vem če je svetlo-vijolična ali pa siva.user posted image
Je katera imela že tak primer, da črtica je, toda pomenila pa je lažen rezultat?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: BabyChechMini- čuden rezultat- izkušnje?
25.5.2012 15:24:51   
mini86
IZVIRNO SPOROČILO: latka

Meni se je pojavila 2 črtica na tistem mestu, kjer bi se morala, samo je tako svetla, kar najbrž pomeni negativno. Je pa jasno vidna, ne rabim je obračat proti svetlobi, toda bega me to, da ni bil jutranji urin in črtica bi morala biti roza barve, če je premalo hormona, no moja svetla, ampak ne vem če je svetlo-vijolična ali pa siva.user posted image
Je katera imela že tak primer, da črtica je, toda pomenila pa je lažen rezultat?


verjetno si imela kasnejšo ovulacijo in je zato malo hormona še prisotnega in zato rahla črtica..test ponovi čez tri dni ko se bo hormon povečal in bo tudi črtica bolj vidna..

aja pa čestitkeuser posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu latka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: BabyChechMini- čuden rezultat- izkušnje?
25.5.2012 15:26:35   
tix
Se moram prav nasmejati user posted image  vedno se dela cela znanost iz teh črtic, vem ker sem na tem že bila in tudi če bom še kdaj jo bom povsod iskala user posted image

Moje izkušnje:
Morajo pa pač črtice biti tam kot so, se pravi kar par mm presledka.
Tudi ko je črtica svetlo svetla, je rezultat pozitiven - vedno delala jutranji  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: BabyChechMini- čuden rezultat- izkušnje?
25.5.2012 15:32:10   
Anonimen
Citiram s spletne strani od Baby Check-a:

'Kaj pomeni, ali če je ena črta temnejša od druge?

Odtenek in intenzivnost črt nista pomembna. Če je rezultat testa pozitiven, se v okencu pojavi rožnata testna črta (T), katere barva ni nujno enaka barvi kontrolne črte (C). Razlog leži v tem, da se koncentracija hCG v urinu med nosečnostjo postopoma zvišuje, zaradi česar se črta drugače obarva. '

Čestitam user posted image

(odgovor članu tix)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: BabyChechMini- čuden rezultat- izkušnje?
25.5.2012 15:33:41   
Doll
Zraven testa dobiš tudi navodila. Vse piše v njih user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?