|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zelišča
5.6.2008 11:17:50   
nejkag
Pozdravljene,
mene zanima ali je katera ze slisala ali pa obiskala gospo Ano Agato Sedej na Drenov griču? Baje da po tvojem urinu vidi kaj je narobe in ti da zelišča ali potem je uspeh zagotovljen, v mojem mestu so tri dekleta, ki niso nikakor mogle zanosit ali pa donosit pa naravni poti(povprecno 3 leta), obiskale to gospo in v roku 3 mesecev zanosile. Ali ima katera kako izkusnjo ali pa je kaj slisala?
hvala

_____________________________

Nehala te bom ljubiti in želeti ko bo slep slikar narisal zvok padajoče vrtnice na prag dvorca ki ne obstaja!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zelišča
5.6.2008 11:37:20   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: nejkag

Pozdravljene,
mene zanima ali je katera ze slisala ali pa obiskala gospo Ano Agato Sedej na Drenov griču? Baje da po tvojem urinu vidi kaj je narobe in ti da zelišča ali potem je uspeh zagotovljen, v mojem mestu so tri dekleta, ki niso nikakor mogle zanosit ali pa donosit pa naravni poti(povprecno 3 leta), obiskale to gospo in v roku 3 mesecev zanosile. Ali ima katera kako izkusnjo ali pa je kaj slisala?
hvala


ja jaz sem bila pri njejuser posted image

(odgovor članu nejkag)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zelišča
5.6.2008 11:46:27   
nejkag
ali mi lahko poves kaj vec, je pomagalo, kako to gre, kolikokrat moras k njej?Nocem te bombardirati z vprasanji ampak bi te prosila da mi razlozis, ker jaz resno razmisljam it k njej.saj izgubit nimam kaj?koliko stane?


_____________________________

Nehala te bom ljubiti in želeti ko bo slep slikar narisal zvok padajoče vrtnice na prag dvorca ki ne obstaja!

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zelišča
5.6.2008 11:58:06   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

IZVIRNO SPOROČILO: nejkag

Pozdravljene,
mene zanima ali je katera ze slisala ali pa obiskala gospo Ano Agato Sedej na Drenov griču? Baje da po tvojem urinu vidi kaj je narobe in ti da zelišča ali potem je uspeh zagotovljen, v mojem mestu so tri dekleta, ki niso nikakor mogle zanosit ali pa donosit pa naravni poti(povprecno 3 leta), obiskale to gospo in v roku 3 mesecev zanosile. Ali ima katera kako izkusnjo ali pa je kaj slisala?
hvala


ja jaz sem bila pri njejuser posted image





in??? user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zelišča
5.6.2008 13:11:24   
anadejka
To pa tut mene zanima! Sicer ponavadi v take tete pehte ne verjamem, ampak o tej ženski sem že velik dobrega slišala. Meni najbrž ne bi mogla pomagat, ker je hujša težava, ampak vseeno me zanima tvoja izkušnja Pikovit.

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zelišča
5.6.2008 22:28:59   
bambi75
To bi pa tud mene zanimalo. Saj veš vse poskušamo user posted image

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zelišča
5.6.2008 22:43:44   
pikovit
No evo me.Končnouser posted image

pokličeš in se naročiš.Zjutraj na tešče se polulaš v čisto stekleničko in jo odneseš z sabo.Da ne boste preveč šokirane,tam ni neke zasebnosti.Je vse en prostor,tako da vsi vse slišijo.Ona pogleda urin in ti pove kaj in kako.Sta bili z mano 2 prijateljici.Ker sem poznala njuni težavi,me je kar streslo,ko je gledala njun urin in govorila kaj je narobe z njimauser posted image
Po pregledu urina se še malce pogovorite zakaj konkretno si tu in na podlagi tega,ti da čaje in neko grenko pijačo1l.Takrat dobiš navodila,kako piti.Drugače pa so navodila priložena.Mislim,da mora partner tudi piti.

Čaji so po 5€

un sirup pa se mi zdi,da je bil cca.20€

Vse moraš piti najmanj 3 mesece,potem pa zopet pregled.

Men je rekla,a sem kao Ok.Ampak,to mi tudi medicina govori.

No ja jaz sem 3 mesece to pila,pa ni bilo nobenega efekta.Verjetno,bi morala še,pa sem obupala

(odgovor članu bambi75)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zelišča
5.6.2008 22:55:51   
pikovit
Da nadaljujem.
Mojim dvema prijateljicama je pomagalo in sta bili zelo zadovoljni in še danes hodita k njej.
Ena imela konstantna unetja vagine in mehurja.Noben antibiotik ji ni pomagal.Potem je šla k njej in pila čaje.Se je pocajtala.
Druga pa grozne probleme z živci.Tudi tu lahko naredim kljukico.
Moja soseda bila skoraj na smrtni postelji.Odpoved jeter.Nič več pomagalo.Ampak ko se je odločila hoditi k Agati je po njeni zaslugi živa.

Punce tole z zelišči je res nekaj.

Naš družinski prijatelj je zbolel za rakom na prostati.Zdravnik mu je dal pol leta.Vendar se je odločil živet.Prebil je cele dneve v knjižnici in prebral vse o arcnijah.Spremenil način prehranjevanja,sprehodi v naravo-hribi.A vam povem nekaj raka ni več.Brez tablet in kemo.

Ni pa hodil k Agati ampak nekomu drugemu.Z časoma se je vsega sam naučil in danes sam nabira in si kuha čaj.

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zelišča
5.6.2008 23:03:34   
pikovit
Pa še nekaj.

Tudi mama in stara mama od Agate sta bili zeliščarki.Pa da vam povem kaj se je zgodilo.Mislim,da se je to zgodilo njeni babici.
Saj veste,da včasih,pred toliko leti če si bil zeliščar,so te ljudje imeli toliko da ne za čarovnico.In ker ljudje ne verjamemo vsemu,so tudi oni probali ali laže ali je res nekaj na tem.Zgodba:
Kmet je prinesel urin,da naj pogleda,kaj je narobe.Urin naj bi bil kao od žene.Nestrpno je čakal,kje ga bo polomila,da jo bodo lahko razglasili za lažnivko.Gospa je gledala in rekla,da vse ok in da ni nič narobe.Razen,da je vaša kobila breja.No od takrat so jo pustili pri miru in so nekako počasi začeli verjeti vanjo.
Še danes se to govori.

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zelišča
5.6.2008 23:08:25   
pikovit
Punce upam,da sem vsaj malo potešila vašo radovednost.user posted image

Je pa že veliko otrok pri njej prijokalo na svet.Mislim z njeno pomočjo.Jaz vam pravim vztrajajte in ne tako kot jaz.Sicer je prišlo pri meni nekaj drugega vmes in se vse skupaj opustila.

Če vas še kaj zanima me vprašajte.Drugače pa kar pogumno do nje.Je ful prijazna gospa.Le tako boste vedele kaj in kako.

Nočko moje soborkeuser posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zelišča
5.6.2008 23:10:42   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

Pa še nekaj.

Tudi mama in stara mama od Agate sta bili zeliščarki.Pa da vam povem kaj se je zgodilo.Mislim,da se je to zgodilo njeni babici.
Saj veste,da včasih,pred toliko leti če si bil zeliščar,so te ljudje imeli toliko da ne za čarovnico.In ker ljudje ne verjamemo vsemu,so tudi oni probali ali laže ali je res nekaj na tem.Zgodba:
Kmet je prinesel urin,da naj pogleda,kaj je narobe.Urin naj bi bil kao od žene.Nestrpno je čakal,kje ga bo polomila,da jo bodo lahko razglasili za lažnivko.Gospa je gledala in rekla,da vse ok in da ni nič narobe.Razen,da je vaša kobila breja.No od takrat so jo pustili pri miru in so nekako počasi začeli verjeti vanjo.
Še danes se to govori.


Sem pozabila napisat,da je bil urin res od kobileuser posted image .Matr so ljudje nesramni.Zakaj bi imel sosed več kot jazuser posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: zelišča
5.6.2008 23:55:57   
Rubin.
No sicer vam je že Pikovit vse slikovito opisala user posted image , pa da še jaz mojo izkušnjo dodam, jaz in moj mož sva tudi pred leti bila pri njej in ni nič pomagalo, kaj se tiče user posted image , kaj drugega pa nama ni našla. Hodita pa k njej moja teta in mama pa jima baje pomaga, res pa da nista ne vem kako hudo bolni. Moje mnenje je, da bolj pomaga boleznim, kot pa težavam z zanositvijo.

Ja pa jaz sem tudi slišala za to zgodbico o kobili user posted image .

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: zelišča
8.6.2008 16:34:24   
n74
Olja,

pikovit in rubin. ali mogoče imata še spravljeno telefonsko številko od te gospe iz Drenovega griča?

lp

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: zelišča
8.6.2008 16:44:30   
Fargesia
Ana-Agata Sedej

01/755 27 65 (od 8h-14h)

zelisca.sedej@siol.com


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu n74)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: zelišča
10.6.2008 8:19:17   
nejkag
pozdravljene,
jaz sem danes naročena k njejuser posted image , zjutraj sem spravila prvi urin v lončekuser posted image , sem pa sedaj dobila menstruacijouser posted image user posted image , pa me zanima ali mislite da bo lahko pregledala urin ali mi bo rekla da naj pridem ko nimam menstruacije?
lep dan vsem

_____________________________

Nehala te bom ljubiti in želeti ko bo slep slikar narisal zvok padajoče vrtnice na prag dvorca ki ne obstaja!

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: zelišča
10.6.2008 23:18:39   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: nejkag

pozdravljene,
jaz sem danes naročena k njejuser posted image , zjutraj sem spravila prvi urin v lončekuser posted image , sem pa sedaj dobila menstruacijouser posted image user posted image , pa me zanima ali mislite da bo lahko pregledala urin ali mi bo rekla da naj pridem ko nimam menstruacije?
lep dan vsem


No,kako je bilo?Radovedna semuser posted image

(odgovor članu nejkag)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: zelišča
11.6.2008 6:07:10   
nejkag
Res zanimivo!Jaz sem prišla tja in sem 15 minut imela odprta usta, ženska na oko pogleda urin in ti postavi diagnozo, nisem mogla verjet!Vse diagnoze ki so meni bile znane jih je povedala pravilno in tudi diagnoze ki jih zdravniki niso se pogruntali. Res fascinantna ženska. Mi je vlila upanje!!!Dobila sem tri vrste čaja in sirup in moram na kontrolo čez 3 mesece. Upam da bo pomagalo!!!Tako da zdaj veselo kuham čajčke in pijem sirupa.
Hvala za vse odgovore in čez najkasneje tri mesece poročam ali so kake spremembe(user posted image )!

_____________________________

Nehala te bom ljubiti in želeti ko bo slep slikar narisal zvok padajoče vrtnice na prag dvorca ki ne obstaja!

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: zelišča
11.6.2008 10:18:12   
pikovit
Ja,ja Nejkag,res je zanimiva ženskauser posted image No zdej pa še čajčke pit,pa pozitivno naprej.

(odgovor članu nejkag)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: zelišča
11.6.2008 11:34:36   
Anonimen
Nejkag, kolk pa pride ta 'pregled'. . ?

(odgovor članu pikovit)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: zelišča
11.6.2008 11:56:43   
nejkag
vsak čaj je 7 EUR, sirup pa 25 EUR, tako da vse skupaj me je stalo 46 EUR, pregleda ti pa ne računa.
lp

_____________________________

Nehala te bom ljubiti in želeti ko bo slep slikar narisal zvok padajoče vrtnice na prag dvorca ki ne obstaja!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: zelišča
11.6.2008 21:52:47   
blanč
Jaz sem tudi čula od sodelavke, da je dobra. Sin je bil kar naprej bolan in ga je odpeljala k njej. Pozdravila ga je in sodelavka jo zdaj kar naprej hvali.

(odgovor članu nejkag)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: zelišča
30.6.2008 14:31:45   
pikovit
No tako da porinam tole temo malce na vrh.Danes sem bila pri Ga.Agati in zopet so mi šle kocine pokonc.Tako da sem mojega dragega naročila na pregled 2.7.Vam poročam kaj in kako.

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: zelišča
30.6.2008 16:49:43   
nejkag
No da vam tudi jaz malo poročam,
če se je kaj prijelo javim čez slab teden, če  user posted image  do nedelje ni naredimo test, upam da bo user posted image , Drugače pa lahko rečem za druge čajčke ki mi jih je dala (glavobole, ledvice,...) čutim izboljšanje. Glava me še ni bolela odkar sem začela pit čaje, kar je pravi mali čudež, ker sem imela močne migrene. No poročam v nedeljo, ponedeljek!
lp

_____________________________

Nehala te bom ljubiti in želeti ko bo slep slikar narisal zvok padajoče vrtnice na prag dvorca ki ne obstaja!

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: zelišča
30.6.2008 16:52:40   
aqua77
Nejkag,

stiskam pestke zate, da vama je uspelo... In čakam nestrpno odgovor.... user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu nejkag)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: zelišča
30.6.2008 16:54:09   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

No tako da porinam tole temo malce na vrh.Danes sem bila pri Ga.Agati in zopet so mi šle kocine pokonc.Tako da sem mojega dragega naročila na pregled 2.7.Vam poročam kaj in kako.




Pikovitek,
kaj ti je pa povedala če ni skrivnost? A si dobila čajčke in sirup? Kako ti kaj kaže?

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?