|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Je mleko ali ni?
5.9.2005 14:11:14   
kimi
Zanima me kako naj vem kdaj v eni dojki zmanjka mleka? Kaj priporočate za tvorbo mleka saj imam občutek da meni izginja sicer bolj slabo jem in pijem, ker sem nenaspana mi prav nič ne paše kaj preveč. Ampak kako naj vem da ni dovolj mleka da ji lahko dodam
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Je mleko ali ni?
5.9.2005 14:13:16   
kimi
Ali sem pretiravala ker sem novorojenčka 2 dan peljala za 1 urco ven? Sicer je bilo vroče in sončno ampak kljub temu . Sedaj ko bova šle 4 vn ni treba nič pretiravati ali naj nebi bila dolgo zunaj

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Je mleko ali ni?
5.9.2005 14:16:42   
darjatimci
Ko se dojka popolnoma zmehča je prazna,vzroki,ki jih navajaš so pa posledica usihanja mleka,veliko tekočine,počitka in pestra prehrana so pogoj za "delanje mleka".

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Je mleko ali ni?
5.9.2005 14:26:59   
Anonimen
Načeloma dojka ni nikoli prazna, ker se mleko sproti dela. Poskusi si na roko špricniti, boš videla da priteče.

Lepo vreme pomaga novorojenčkom. Sploh če so še malo rumeni od zlatenice. Sam kapico na glavico, če piha, vendar v vozičku je na varnem proti vetru.
Nič nisi pretiravala, poslušaj svoj instinkt. Več je zunaj, bolj se bo utrdil pred zimo.

(odgovor članu kimi)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Je mleko ali ni?
5.9.2005 15:48:48   
b.j.n.
jaz sem z mojim fantkom vec ali manj stalno zunaj, ce je le vreme ok. Ce piha, ima kapico, drugace pa le gledam, da mu ni ne prevroce ne premraz.Se mi zdi, da mu svez zrak pase, pa se stalno eni novi zvoki so okoli njega, da mu ni dolgcas


(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Je mleko ali ni?
5.9.2005 16:38:15   
SU
Tudi mi smo šli ven zelo hitro. Patronažna nas je celo "okregala", da bi lahko šli že prej, pa smo bili na sprehodu cca. 8.dan po rojstvu.
Glede pomanjkanja mleka pa je tako, da se ti bo dete non-stop zbujalo, ker bo lačno (če ne bo dovolj mleka). Pa ne bo se redila dovolj, ipd. Res si lahko stisneš dojko na roko in boš videla kako je z mlekom. Se pa strinjam : veliko piti, piti in piti ter počivati in normalno jesti...pa bo mleka še preveč!

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Je mleko ali ni?
5.9.2005 18:29:38   
kimi
Hvala punce bom poslušala vaše nasvete

Samo s pičivanje ne bo nič je premajhna razlika da bi lahko počivala

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Je mleko ali ni?
6.9.2005 13:55:23   
rainbow
Kimi!

če boš še to brala

in če si zares želiš dojit, ti jaz svetujem, da se malo razbremeniš in maksimalno vključiš ostale člane družine, predvsem za Kelima, vsaj zdaj na začetku, ker se boš preveč utrudila; pri nas je razlika 19 mesecev, pa sem imela celo poletje tudi še starejšo doma (zdaj gre v vrtec), pa sem si poiskala varuško za par uric, da je šla z njo na sprehod, ker obe skupaj ni bilo varianta, sem skoraj ponorela (starejša bi se igrala na igralih, mala je jokala v vozičku, pravi kaos );
saj mi je še kjlub temu ostalo veliko časa z obema, pa kuha, pa pospravljanje pa vse;
ampak dojenje mi je bilo prioriteta, pa moje mentalno zdravje tudi seveda, ker seveda te zdaj tudi tvoj večji cmok še zelo potrebuje;
Če ne ješ dosti, pa vsaj pij!!!!!

No, ti najbolje veš, ampak vseeno moraš tudi zase poskrbet ker če boš preveč utrujena, bosta ti otroka to čutila;

pa uspešno! jaz sem iz najhujšega že ven - upam-

lp rainbow

(odgovor članu kimi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Je mleko ali ni?
6.9.2005 21:15:51   
Anonimen
Pojdi na MED.OVER.NET,in poišči kje piše ful o dojenju... Meni so ful pomagali nasveti od LLL Karmen.
Po enem mesecu se mi je zdelo,da imam ful premalo mleka.Pa sem poskusila vse možne nasvete in je pomagalo,tako da se še naprej dojiva.
Upam,da ti bo uspelo!
Lp

(odgovor članu kimi)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?