|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   krvavitev izven M
9.9.2005 19:08:47   
pot
zivjo,
mene pa zanima, ce ima se katera tezave s krvavitvami po M. namrec zdaj se mi je ze 2. zgodilo, da se mi nekaj dni po M (ki ze tako traja 9 dni) spet pojavijo krvavitve. in to vedno na istem jajcniku (vsaka druga M). zdaj imam krvavitev 8. dan po M. pocutim se kot med M(topel obcutek na mestu, kjer je jajcnik), samo da krvavitev je bolj kot beli tok, le obarvan.

pa se eno vprasanje: ali je katera imela med nosecnostjo M? koliko casa je imela M in ali je bila obicajna?

hvala
nasa pot
Neposredna povezava do sporočila: 1
   krvavitev izven M
9.9.2005 23:26:15   
mišek
Jaz sem jo imela v prvem mesecu nosečnosti. Moj M je že prej bila šibka, enaka pa je bila v prvem mesecu nosečnosti.

LP Mišek

(odgovor članu pot)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   krvavitev izven M
10.9.2005 10:27:01   
SANDRA

HELLO!

TO SE JE ZGODILO TUDI MENI PREJŠNI MESEC.ŠPIKALO ME JE V DESNEM JAJČNIKU POTEM SEM PA IMELA ROZAST IZCEDEK. TO JE BILO PRIBLIŽNO PET DNI PO NASAPOT A DELATE NA

(odgovor članu pot)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   krvavitev izven M
10.9.2005 14:49:51   
buča
To je ovulacija,jaz sem 3 leta vedno med ovulacijo krvavela..če imaš še rozast izcedek,je še mal belga toka zravn,drugač sem jaz imela tako vodeno kri in skoz občutek mokrih hlačk-ni šans za tangice.

(odgovor članu pot)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   krvavitev izven M
10.9.2005 14:50:25   
buča
aja,po porodu tega ni več..

(odgovor članu pot)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   krvavitev izven M
10.9.2005 19:18:31   
pot
ojla,
hvala vam punce, res je delamo na . zato me pa skrbi, da ne bi blo ze zdaj kaj narobe. v bistvu se bova resno potrudila sele zdaj, ta mesec.

hvala buca, jaz tako ali tako ne nosim prevec tangic, ker imam pol takoj vnetja ali pa kaksne srbece glivice. ce jih pa ze nosim, si jih morem pa vsaj 3x na dan zamenjat. pa nujno morjo bit iz bombaza.

hvala, ste me mal potolazle, ker me je res skrbelo, ker prej tega ni bilo.

(odgovor članu pot)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   krvavitev izven M
10.9.2005 20:59:25   
SANDRA

JAZ GA NIKOLI NISEM IMELA(ROZASTEGA IZCEDKA)TO JE BILO PRVIČ....SEM PA ŽE DVAKRAT RODILA....

       LP  &nbs p;

(odgovor članu pot)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   krvavitev izven M
11.9.2005 11:39:04   
girly
ja, jst mam take težave, da sem krvavel aizven ciklusa. pri meni je g. ugotovila, da imam nepravilno dozorevanje jajčec, zato je premalo hormonov in se sproža krvavitev.če pa se krvavitev sama od sebe vstavi in se pojavi samo za kak dan , dva in to v času, ko naj bi bila O je to lahko ovulacijska krvavitev. stopi do g. naj ti nardi UZ, tam se najbolje vidi kaj in zakaj.

pa srečno

(odgovor članu pot)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   krvavitev izven M
11.9.2005 19:02:45   
sugar
Pozdravljene punce

Zdele k berem tole kar ste napisale, sem čist zmedena.
Zakaj ker je zdele girly napisala da znajo biti to hormonske motnje.
HMMMM
Pri meni je tako:
perilo imam od julija popolnoma zmešano (pet dni tako malo, da tega ne pomnim da je sploh bilo kdaj tako, nato dva dni normalno potem pa spet za en mali vzorček, kot prvih pet dni, še nadalnja cca. 2 dni, no potem pa pride ponovno tam nekje osemnajsti in devetnajsti dan rjavkast - ne rozast tako kot druge opisujete, in nekoliko več sluzi in takrat mislim da mi bo prsa razgnalo, ogromno dobim aken po obrazu (sem pri 25 kot najstnica), potem se pa umirja in na osemindvajseti dan ponovno za vzorček svetlega izcedka (kao M).
Nabavila sem si tise teste in res kažejo kdaj je ovulacija in res je tako da je najprej črtica svetla drug dan temnejša in spet svetlejša. Ampak naše želje še kar ni .
Zdej po vsem tem nakladanju vprašanje na katerega mi bi znala kakšna pomagati. Je potem tudi ta rjavkast izcedek znak za O?
Pred tem sem imela M le 6 dni in le prvi dan bolj malo, pa drugi poplava pol pa normalno.

Zdej pa nevem kaj a nej grem k G, ker me je strah da niso to kake horm. motnje.

Sej ne vem več kaj bi?


sugar

(odgovor članu pot)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   krvavitev izven M
12.9.2005 15:04:04   
Klarissa
sugar kje si kupila ovulacijske teste?

(odgovor članu pot)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   krvavitev izven M
12.9.2005 15:16:23   
tejča
Jaz pa imam že nekaj časa sredi ciklusa krvavitve, ne rjavkaste, ampak prav krvavitve, ki trajajo nekaj dni, tako po malem. G. pravi, da to ni nič posebnega in da še zdaleč nisem edina. Mi je pa bedasto, takole sred ciklusa že zaradi odnosov s partnerjem. Ne vem, ali je takrat pametno še kaj delat na bebici??????

(odgovor članu pot)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?