|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   redni študij in varstvo otroka
15.8.2012 22:04:40   
gagaga
Začne se spet novo šolsko leto in ostalo mi je še nekaj izpitov za dokončat na faksu.
Zanima me kam ste dale varovat otroka, ko ste bile v šoli? Rodila sem marca.
Babica, ga ne more pazit. Vloge za vrtec še nisem oddala, ker za 2x do 3x na teden ko bo v vrtcu mi je ful drago dat 400 eur, pa še ostala bom potem brez službe po končani porodniški :(
Zasebno varstvo je pa ful drago.
Res ne vem kaj narediti. Šolo bi pa rada zaključila.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: redni študij in varstvo otroka
15.8.2012 22:15:15   
blaža
Kako si pa to zračunala, da bi vrtec stal 400e user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu gagaga)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: redni študij in varstvo otroka
15.8.2012 22:15:38   
donna22

IZVIRNO SPOROČILO: gagaga

Začne se spet novo šolsko leto in ostalo mi je še nekaj izpitov za dokončat na faksu.
Zanima me kam ste dale varovat otroka, ko ste bile v šoli? Rodila sem marca.
Babica, ga ne more pazit. Vloge za vrtec še nisem oddala, ker za 2x do 3x na teden ko bo v vrtcu mi je ful drago dat 400 eur, pa še ostala bom potem brez službe po končani porodniški :(
Zasebno varstvo je pa ful drago.
Res ne vem kaj narediti. Šolo bi pa rada zaključila.




Od kod pa ta cifrauser posted image

(odgovor članu gagaga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: redni študij in varstvo otroka
15.8.2012 22:21:48   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: gagaga

Začne se spet novo šolsko leto in ostalo mi je še nekaj izpitov za dokončat na faksu.
Zanima me kam ste dale varovat otroka, ko ste bile v šoli? Rodila sem marca.
Babica, ga ne more pazit. Vloge za vrtec še nisem oddala, ker za 2x do 3x na teden ko bo v vrtcu mi je ful drago dat 400 eur, pa še ostala bom potem brez službe po končani porodniški :(
Zasebno varstvo je pa ful drago.
Res ne vem kaj narediti. Šolo bi pa rada zaključila.



a to letos marca? Pol je otrok star nekje 6 m? Sej si še na porodniški pol in maš še cajt za vlogo za vrtec predvidevam,..


_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu gagaga)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: redni študij in varstvo otroka
16.8.2012 9:56:59   
gagaga
cena vrtca Vrsta programa      Cena programa 1. Dnevni program (6 do 9 ur) Prvo starostno obdobje (1 do 3 let)      419,85 €     Drugo starostno obdobje (3 do 6 let)     312,17 € Kombinirani oddelki (1 do 6 let)         334,89 €    Oddelek 3–4 leta                         334,89 €     Oddelek s posebnimi potrebami            824,87 €    2. Poldnevni program (4 do 6 ur), brez prehrane                            Prvo starostno obdobje (1 do 3 let)      284,01 €     Drugo starostno obdobje (3 do 6 let)     221,29 €      Kombinirani oddelki (1–6 let) in oddelek 3–4 leta    261,28 € 3. Krajši program Krajši program (3–6 let, brez prehrane) 113,11 €  

Brez prehrane jo pa ne morem dat za 4-5 h.Pa še neki dobiš povrnjen.
Sej vlogo bom še ta teden poslala. Sam v vrtec gre pol šele marca ko bo imela eno leto, študij se mi pa začne že oktobra.
To me bega kako spelati.
 

(odgovor članu gagaga)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: redni študij in varstvo otroka
16.8.2012 10:07:09   
Anonimen
Pri nas je ena enkrat dojencka pripeljala s sabo na predavanje user posted image ni nasla varuske in ga je napokala v sling...dete je spalo celi dve uri, vsi smo se cudli, vkljucno s profesorico, ki se je strinjala prej da je otrok lahko zraven. Bil je pa star 4 mesece. Drugace si punce najdejo varusko za tisti dve uri, ko so predavanja, sicer imajo tako male otroke doma ali pa partner poskrbi za tisti dve urci. v knjiznico po knjige ga pa lahko vzames s sabo, kaksne zapiske ti pa tudi sosolci zrihtajo. Na nasem faksu (v tujini) se sedaj borimo, da bi uvedli dnevno varstvo za otroke...morda nam uspe ze to leto user posted image .

(odgovor članu gagaga)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: redni študij in varstvo otroka
16.8.2012 10:34:32   
josephine27
Jaz sem imela na faksu eno šošolko, ki je rodila v 3 letniku. Ji je pa uspelo spoznat še eno mamico študentko s podobnimi težavami glede varstva in sta si potem ena drugi čuvali otroka takrat ko je katera imela vaje ali izpite. Če si varuške za ta čas do marca ne moreš privoščit bi jaz razmislila kaj v tej smeri. Mogoče ni idealno ampak če najdeš pravo osebo lahko izpade super.

_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: redni študij in varstvo otroka
16.8.2012 10:55:30   
donna22

IZVIRNO SPOROČILO: gagaga

cena vrtca Vrsta programa      Cena programa 1. Dnevni program (6 do 9 ur) Prvo starostno obdobje (1 do 3 let)      419,85 €     Drugo starostno obdobje (3 do 6 let)     312,17 € Kombinirani oddelki (1 do 6 let)         334,89 €    Oddelek 3–4 leta                         334,89 €     Oddelek s posebnimi potrebami            824,87 €    2. Poldnevni program (4 do 6 ur), brez prehrane                            Prvo starostno obdobje (1 do 3 let)      284,01 €     Drugo starostno obdobje (3 do 6 let)     221,29 €      Kombinirani oddelki (1–6 let) in oddelek 3–4 leta    261,28 € 3. Krajši program Krajši program (3–6 let, brez prehrane) 113,11 €  

Brez prehrane jo pa ne morem dat za 4-5 h.Pa še neki dobiš povrnjen.
Sej vlogo bom še ta teden poslala. Sam v vrtec gre pol šele marca ko bo imela eno leto, študij se mi pa začne že oktobra.
To me bega kako spelati.
 





To je polna cena vrtca! Ti moraš potem na CSD oddat še vlogo za znižano plačilo vrtca in potem ti izračunajo %, koliko moraš ti doplačati (ostalo krije občina).
Moja hčerka je šla v vrtec pri dobrih 2 letih, diplomirala sem, ko je bila v vrtcu ravno 6 dniuser posted image Jaz sem se s profesorji dogovorila, da pridem samo na kakšne nujne vaje, npr. da pridem predstavit svojo seminarsko ipd., za ostalo pa sem bila v kontaktu s profesorji in sošolci, da sem dobila gradivo. Sicer pa je malo imel moj, ali pa jo je za kaki 2 uri imela babica (vidim, da pri tebi ni te možnosti), v skrajni sili bi pa tudi jaz rekla kakšni dobri prijateljici, da mi jo za 2 do 3 ure popazi ... No, po moje se boš lahko dogovorila s profesorji za podobno varianto, status ti je zdaj najbrž itak v mirovanju in si praktično upravičena do zmanjšanega obsega ur, ki jih moraš obiskovat, ker si na porodniški. Je pa tudi odvisno, na kateri faks hodiš, moj je bil družbosloven, pa se je lažje dalo od doma delat ...

(odgovor članu gagaga)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: redni študij in varstvo otroka
16.8.2012 11:43:20   
gagaga
Saj se bom jaz tud probala zmeniti z profesorji, da bi hodila samo na izpite in nujne vaje.
Drugače je moj v službi in sve dopoldne vedno same. Predavanja pa so v dopoldanskem času.
Prijateljice so vse v službi.
Bi mogla najti eno, ki ima isti problem kot jaz. To bi blo super, da bi si lahko tko ena drugi pazile otroke :) Samo ne verjamem, da v tem kratkem času najdem eno tako.
To pa vem, da morem dati še za znižanje plačilo vrtca.
Samo ne vem  ali mi oni odločbo spremenijo, če dam vlogo za vrtec sedaj, ko sem še na porodniški in zaposlena in potem marca 2013, ko mi delodajalec ne bo podaljšal zaposlitve, a potem dobim novo odločbo in cenejši vrtec?

(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: redni študij in varstvo otroka
16.8.2012 12:00:11   
josephine27
Bi mogla najti eno, ki ima isti problem kot jaz. To bi blo super, da bi si lahko tko ena drugi pazile otroke :) Samo ne verjamem, da v tem kratkem času najdem eno tako.


Napiši oglas na kakšno študentsko oglasno desko. Mogoče se katera jevi. Zgubit itak nimaš kaj.


_____________________________



(odgovor članu gagaga)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?