|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prehodni čevlji?
24.10.2012 16:44:58   
tix
Mene je danes že "ornk" zeblo v noge in sem si obula visoke zimske čevlje (za doma okrog hiše bo že ), ker drugega razen lepih gležnjarjev in adidask nimam. Kaj pa malčki (2 leti) ali je smiselno za teh par mesecev - spomladi bo itak prerasel - kupiti toplejše čevlje, pa potem še skibutske za zimo pa še. . . Kaj vi obujete tamalim v mrzlih jesenskih dneh ?  
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prehodni čevlji?
24.10.2012 17:14:05   
malaMravljica
Meni je smiselno in mu tudi vedno kupim prehodne cevlje, sem sedaj ravno gledala ponudbo in je mali medtem prinesel spomladanske cevlje in vidim, da bodo se za ta mesec. Jaz mu za vsak letni cas nabavim 2 para primernih cevljev, prve so recimo Elephanten in pol malo pocakam, da jih znizajo in po normalni ceni vzamem se Superfit ali Primigi.

(odgovor članu tix)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prehodni čevlji?
24.10.2012 18:06:01   
Paštetka
Jaz vedno kupim čevlje za suho zimo. Lansko leto smo jih celo zimo rabili, ker je bila suha. Ski butcke pa 4 dniuser posted image .

Bi pa izkoristila tukaj priliko (upam, da nobena ne zameri) in sporočila, da imam nove geoxe za zimo, št. 35. Niso ski butcke, ampak tople malo višje geoxe, nepremočljive, če katero zanima. Žal sem mojemu otroku kupila prevelike.

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
24.10.2012 20:31:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Paštetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
24.10.2012 20:32:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prehodni čevlji?
25.10.2012 8:10:22   
Tutan
Prehodne čevlje kupim takšne, da jih lahko nosi tudi ob suhi zimi - letos ima Salamonove. Pač treking čevelj, ki je malo toplejši. Za hudo zimo ima itak bucke - sem ujagala znižane v Sport2000, včeraj, iz 25€ na 10€ (sem čist ponosna nase, ponavadi lih falim kakšno akcijo user posted image ), ma še pa lanske od Crocsa (zimske, podložene), ki so mu še začuda prav.
Kaj drugega ne mislim kupovat user posted image
Ponosit še mora Alpinine gojzerčke (pa zdaj še mamo namen kakšen hribček osvojit, če bo še kaj lepega vremena).
To je to, kaj drugega mu ne mislim kupit, mu kupim več čevljev kot sebi user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prehodni čevlji?
25.10.2012 8:13:35   
Tutan

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Jaz vedno kupim čevlje za suho zimo. Lansko leto smo jih celo zimo rabili, ker je bila suha. Ski butcke pa 4 dniuser posted image .

Bi pa izkoristila tukaj priliko (upam, da nobena ne zameri) in sporočila, da imam nove geoxe za zimo, št. 35. Niso ski butcke, ampak tople malo višje geoxe, nepremočljive, če katero zanima. Žal sem mojemu otroku kupila prevelike.



Zanimivo, recimo mi pa skibucke ful ponosimo - 1x na teden smo 100% na smučišču, pa je potem še after na sankah, pa sankamo se tudi dost kartako, pa res lahko rečem, da so skibucke fajn zadevščina, tako kot gumi škornji (naš ful rad nosi gumi škornje - blato pa to user posted image , letos sem mu jih mogla kupit od Crocs, ker so tako lepi, ampak jih res izkoristi - še poleti ob nevihti si on da gor gumi škornje user posted image )

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: prehodni čevlji?
25.10.2012 9:42:49   
nusi

IZVIRNO SPOROČILO: Tutan

Za hudo zimo ima itak bucke - sem ujagala znižane v Sport2000, včeraj, iz 25€ na 10€ (sem čist ponosna nase, ponavadi lih falim kakšno akcijo user posted image ),

ooo, hvala za info, bom šibala danes, če jih bodo slučajno še imeli user posted image

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: prehodni čevlji?
25.10.2012 10:08:58   
rozilu
Ma tudi jaz sem zadnje dni razmišljala o tem: ali ji kupit škorenjčke, take tanjše, ali podložene, ali skibucke, ali so OK te teniske ki jih ima... Sem na srečo dobila eno vrečo čevljev od sestrične in glih eni prehodni ji bojo OK za zdej, dokler ni res mraz in sneg. Tople zimske sem pa danes nabavla v Hoferju (prišča eno uro po odprtju, blo že bolj švoh...). Lani jih je tako malo nosila, da se mi zdi škoda dajat veliko denarja za 3x sneg. Če bo pa orng zima s snegom, in ker se pa znajo te premočit, bom pa še kaj nabavla sproti.

Lani je mela dvojne malo nižje in nepodložene škornje in je večinoma to dvoje menjavala.

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
25.10.2012 10:53:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tutan)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: prehodni čevlji?
25.10.2012 10:57:15   
Paštetka
tutan, lansko leto je bilo pri nas 4 dni snega. takrat smo se sankali. Do smučičš imamo precej, da bi se hodili sankat, smučamo, pa ne. Zaenkratuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: prehodni čevlji?
25.10.2012 14:05:44   
Bojana 29
Tudi jaz obema kupim čevlje za suho zimo (usnjene v Cicibanu). Snežke ali kako se jim že reče nosita samo ko je sneg - tega pa je zadnja leta bolj malo.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: prehodni čevlji?
25.10.2012 21:21:57   
anckabancka
Moji otroci pa imajo za v vrtec kar tiste zimske nepremočljive podložene skorenjčke iz Hoferja ali Lidla (no, včasih še iz kje drugje). Pa jih nosijo skoraj vso zimo. Imajo jih za v sneg in za mraz. Za na igrišče so super, ker so malo višji, ker imajo tam velikokrat blato... Prehodnih čeveljčkov ne pogrešam. Edino za šolarje bom verjetno nekaj nabavila.

_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu Bojana 29)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: prehodni čevlji?
25.10.2012 21:49:09   
tix
sem kupila danes v hoferju take mal bolj tople do gležnjev, pomoje bodo dobre

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: prehodni čevlji?
26.10.2012 13:59:51   
soncek3

IZVIRNO SPOROČILO: tix

sem kupila danes v hoferju take mal bolj tople do gležnjev, pomoje bodo dobre


user posted image Jaz pa danes v Lidlu. Take tople, za v sneg, nepremočljive, prave škornje, tople. Upam, da nisem le številke falila, ker zgledajo full velike.

(odgovor članu tix)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: prehodni čevlji?
26.10.2012 18:00:06   
malaMravljica
No, sem bila zihr, da mu vsako leto kupujem neke super truper cevlje in vidim, da kupim vedno za suho zimo. Nam pa vedno nanese kar nekaj snega in ker jih vedno fajn nasprejam in so -tex mu se nikoli niso premocili, moji snezki pa ze. Sam letos bomo ze sli mal na smucisce prevetit kaj in kako, bi mu pol mogla ene snezke vzet. Kaj vzamem, da bo ok, toplo in nepremocljivo. Pa da je cena taka, da se ne zacnem takoj smejat zraven, ker men je dat 70 eur za cevlje za eno sezono res nesmisel. Kaksna ideja?

(odgovor članu soncek3)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: prehodni čevlji?
26.10.2012 18:53:12   
sazi
Zdajle se dobijo še kakšni ostanki iz prejšnih sezon precej ugodno. V Deichmanu so Elefanten kar kvalitetni in že original cena ni tako strašna, če najdeš kakšne stare, je pa super kombinacija.

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj storiti, ko je otrok frustriran?
Konflikti in frustracije so neizogiben del medčloveških odnosov, še posebej, ko nas več ljudi živi tako zelo blizu kot v...
BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?