|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Čeveljčki Garvalin v BC
2.10.2005 11:39:16   
Annny
Hojla,
ravno danes zjutraj sem listala letak od Baby Centra in sem opazila, da so začeli prodajati čeveljčke Garvalin. Prvič slišim zanje, ampak na slikah so pa res luškani. Jih je katera že gledala v živo ali celo kupila?
Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Čeveljčki Garvalin v BC
2.10.2005 11:44:22   
Anonimen
In ga tega jaz ne vem?!!!user posted image  Mi je mož izgleda reklamo stran vrgel.user posted image  Do katere številke pa so, a lahko pogledaš, prosim?

(odgovor članu Annny)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Čeveljčki Garvalin v BC
2.10.2005 11:44:49   
tinčica
ja tud jaz sem že mislila zastaviti to uprašanje....

upam da se kera javi.

lp

_____________________________

Jah takle mamo za tale dnar....

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Čeveljčki Garvalin v BC
2.10.2005 12:08:34   
Annny
Splišni, za številke točno ne piše, je pa v letaku slikan en malo večji fantek v teh čevljih (Tiborjevih let).
Zdaj sem malo bolje prebrala in piše, da se kupijo le v v BC v BTC-ju.
Še nekaj zanimivega bom prepisala: poseben sistem...omogoča pri hoji s pritiskom na določene cone podplata uravnevanje notranje energije otrokauser posted image Obutev ima prožen podplat, anatomsko oblikovan vložek, ojačan opetnik in zaščito gležnja ter vgrajene naravne materiale.
Skratka- kvalitetno! Modeli in barve so pa sploh čisti cukr!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Čeveljčki Garvalin v BC
2.10.2005 12:10:25   
Anonimen
Hvala. O mater, zdaj sem pa še bolj jezna! Sicer Tibor čevlje za jesen in zimo že ima, ampak ...user posted image

(odgovor članu Annny)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Čeveljčki Garvalin v BC
2.10.2005 12:16:31   
Annny
Kako se že naredi aktiven link...v glavnem, poglejte tukaj:
http://www.garvalin.com/

Po moje morajo biti dragi, ker je eno od kolekcij oblikovala Agatha Ruiz de la Prada, ki ima itak cene za dol pastuser posted image user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Čeveljčki Garvalin v BC
2.10.2005 12:19:09   
tinčica
o, pol me pa ne zanimajo več.

_____________________________

Jah takle mamo za tale dnar....

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Čeveljčki Garvalin v BC
2.10.2005 12:21:45   
Anonimen
Aha, sem pogledala, hvala. Fletni so, ja.
Link je pa že aktiven. A si vpisovala tiste oklepaje in še vsega čuda, a so sedaj že kaj zrihtali, da ni treba?

(odgovor članu Annny)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Čeveljčki Garvalin v BC
2.10.2005 12:26:00   
polona2
Jaz sem bila včeraj v BTC-ju in sem šla v Babycenter prav zaradi čeveljčkov Garvalin. Tudi meni so luštkani, imajo jih samo v Ljubljani, zaenkrat, cene se gibljejo od 10.000 sit naprej, te, ki so meni padle v oči, tiste z žirafo, stanejo npr. nekaj čez 14. 000 sit, so pa nekako srednje mehki, izbira je pa praktično samo ta, ki je vidna na letaku.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Čeveljčki Garvalin v BC
2.10.2005 12:30:23   
Anonimen
Aha, zdaj sem našla prospekt (v smetehuser posted image ). A taka je cena? No, saj potem pa niso dosti dražje od Cicibanovih, če sploh so. So pa fletne, še celo za fante. Samo Tibor ima res dovolj čevljev. Škoda.

(odgovor članu polona2)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Čeveljčki Garvalin v BC
2.10.2005 13:11:24   
Annny
Meni so pa padli v oči roza zimski škorenjčki s krznom- lepi so, res.
Cene pa res niso pretirane- cenejše od Geoxa ali Naturina.
Enkrat jih bom šla še malo v živo pofirbcat!

Polona2,a si jih potem kupila oz. kakšni so se ti zdeli osebno? Zelo kvalitetni?

(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Čeveljčki Garvalin v BC
2.10.2005 13:24:52   
polona2
Meni so se sicer najbolj dopadli sandalčki, tako da bodo pomladi oz. poleti sigurno padli, imam pa, tako kot Splišni, že kupljeno zalogo za jesen in zimo, tako da bo ta nakup počakal do pomladi. Designi so res moderni, so srednje mehki, definitivno dober nakup, če se ravno oziraš za kakšnimi novimi čeveljčki.

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Čeveljčki Garvalin v BC
6.10.2005 13:03:28   
lin
Anny
Geox ima tudi ful luštne škonjce za 55 eu.
Meni so drugače tej iz kataloga luštni samo cena se mi zdi malo pretirana no mogoče ker je neki novega in se še neve kakše kvalitete so bomo počakali da jih katera sproba in skritizira ali pohvali pa mogoče pol za pomlad??
Lp

(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Čeveljčki Garvalin v BC
7.10.2005 19:17:27   
Pupica
Jaz bom do spomladi počakala. Zdaj sme se za geox ogrela. Tako da če jih bo katera sporbala...mnenja prosim!!!

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?