|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hrana in dojenje
10.9.2005 9:11:07   
simona2
Dobro jutro,
ker je moje detece staro šele dober teden, še ne vem kaj pravzav smem in kaj ne jesti oziroma kaj ji morebiti škoduje. Zanima me ali lahko jem svež paradižnik in kako je s solato? Kakšne izkušnje imate kaj mamice?

Neposredna povezava do sporočila: 1
   Hrana in dojenje
10.9.2005 10:07:54   
Jessy
Ješ lahko vse, kar ti paše. Izogibaj se stročnicam, ker napenjajo - kar napenja tebe bo tudi otroka.
Glede paradižnika je pa tako, da je možnost, da se pokaže alergična reakcija nanj. Meni je patronažna svetovala, da naj jem paradižnik 3 dni zaporedoma. Če ni reakcije, je vse ok in ga lahko jem, drugače pa ne. Isto velja za kumare, oreščke, čokolado, breskve...skratka vse alergene. Jaz sem jedla vse naenkrat (paradižnik, čokolado z orehi in breskve), nakar se pojavi alergična reakcija, pa nisem vedela od česa. Sem rabila kar dosti časa, da sem vse sprobala jesti po 3 dni. Je boljše postopoma.
Solato pa tudi lahko ješ, le v normalnih porcijah (jaz sem jo običajno pojedla celo skledo).

(odgovor članu simona2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Hrana in dojenje
10.9.2005 10:09:24   
anckabancka
Jaz sem jedla od začetka vse. Je bila ravno sezona sadja in zelenjave... Pa ga ni kaj dosti napenjalo: paradižnik, bučke, kumare, nektarine, zeleno solato, rdečo peso... Edino fižola in zelja se še sedaj malo izogibam...
Iam pa srečo, ker nima krčev, le plini ga dajejo...

(odgovor članu simona2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Hrana in dojenje
10.9.2005 12:39:24   
Kety
Jaz pa obožujem solato, pa malega ful napenja, tudi če samo 2x dam v usta! Krčkov nima, ima pa še vedno ful vetrove in ko kaka vedno joka zraven pa ni zaprt. Kaj bi to bilo??

Lp Kety

(odgovor članu simona2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Hrana in dojenje
10.9.2005 13:24:12   
Urša
Jaz sem si vsak dan sproti pisala kaj jem in tko ugotovila kaj ji ne paše.

(odgovor članu simona2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?