|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   november-december IVF/ICSI 2012
1.11.2012 16:33:23   
luna85
Evo punce nova tema za nas k mamo predvideno punkcijo v novembru in čakamo na plusek v decembru.

Upam da nas bo čim več, da se bomo spodbujale in vse dočakale plusek in srečno user posted image do avgusta ko bo predviden naš rok user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: november-december IVF/ICSI 2012
1.11.2012 18:08:06   
krisv
luna85, pridruži se nam na oktober-november temi, pa se bo ta nadaljevala v decembru user posted image

_____________________________

When the going gets tough, the tough get going.

(odgovor članu luna85)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: november-december IVF/ICSI 2012
6.11.2012 16:36:50   
Anonimen
Luna, tudi jaz sem ena iz med tistih, ki imam predvideno punkcijo v novembru.
Sem že kar malo neučakan, bo prvič za naju in upam da tudi zadnjič user posted image
Držim pesti, da nam vsem uspe user posted image .

(odgovor članu krisv)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: november-december IVF/ICSI 2012
6.11.2012 22:15:32   
tanjita.
Tudi jaz upam, da bom ta mesec pričela s postopkom (četrtim). Jutri imam posvet pri dr. Vrtačnik-Bokalovi.

(odgovor članu luna85)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: november-december IVF/ICSI 2012
7.11.2012 14:31:54   
luna85
no, nekej pa nas je user posted image sm že mislna da bom sama. jst mam jutr UZ, pol pa čakam na prevzem terapije, v petk se pa začne...Anonimen tut najin je prvi postopek in upejmo zadnji-sej vem, realnost je eno, želje drugo, ampak upanje še zmeri umira zadnje. Tanjita želim ti da bo 4. postopek srečen postopek. aja, sva pa v MB, v katerem centru sta pa vi2? srečno obema

(odgovor članu tanjita.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: november-december IVF/ICSI 2012
11.11.2012 11:14:47   
Anonimen
Luna85 a se že veselo pikaš? Kako ti gre? Ni tako hudo a ne? user posted image Pri meni za enkrat nikakršnih probemov.
Lepo nedeljo.

(odgovor članu luna85)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: november-december IVF/ICSI 2012
12.11.2012 9:31:07   
markle
naj se vam pridružim še jaz....danes se začnem špikati, v soboto pa prvi UZ user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: november-december IVF/ICSI 2012
12.11.2012 10:03:00   
luna85
Anonimen jp, se že pikam. za zdej je ok, v sredo pa še cetrotide dodam, v petk pa uz. še mal pa bo punkcija. za zdej sm ok, mam pa že par črnih flekov na trebuhu, ampak za user posted image bomo že potrpel-vse kar bo treba.

markle dobrodošla!

(odgovor članu markle)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: november-december IVF/ICSI 2012
12.11.2012 20:04:18   
medo2013
Ekola, da ne bom anonimna user posted image . Tudi jaz v sredo dodam cetrotide in v petek UZ. Zgleda, da imava enak postopek. Ob kateri uri pa imaš UZ? Si tudi v Mariboru, če se ne motim ne? A res imaš fleke? Meni se čisto nič ne vidi, zgleda da moj res lepo pikauser posted image . Itak, da bomo vse potrpele, samo da bi uspelo. Pri meni so se pa pojavili glavoboli, vendar ne vem, če je kriv gonal.
Mrkle dobrodošla med nami. Kakšen je občutek po prvi pikici? Kateri je pa tvoj postopek?
Lep večer punce.

(odgovor članu luna85)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: november-december IVF/ICSI 2012
13.11.2012 10:56:34   
luna85
medo, glavoboli so lahko od gonala al pa od vremena. drgač mam pa 3 črne fleke, no en že ratuje zelenkast. ja, sm v MB, mam pa UZ ob 9.00, pa ti? ej, a se sploh zavedaš, da je že drug tedn predvidena punkcija? men še kr ni nč jasn, da sva z možem končno skorej pred "zadnjimi vrati" do cilja. upam da uspe.

lp

(odgovor članu medo2013)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: november-december IVF/ICSI 2012
13.11.2012 15:26:17   
medo2013
Ma ne vem od česa bi lahko bili, glede na to, da mi tableta skoraj nič ne pomaga, sem začela sumiti gonal. Bom že preživela, samo da bi pomagalo.
Kako pa to da so se ti naredili fleki? Si drugače bolj nagnjena k podplutbam? Če se kam udariš dobiš takoj modrico? Jst nimam nič, če dobr pogledaš se vidi majhna pikica, mogoče na dotik da boli. Je pa baje za cetrotide značilno, da ostane rdeč flek, bova jutri videli a ne? user posted image
Jst imam tudi v petek UZ, ob 10.00 uri. Me prav zanima kako kaj napreduje. Joooj, tudi jaz se sploh ne zavedam da bo drugi teden že punkcija, malo me je pa strah, priznam. A veš mogoče kako to izgleda? Sploh ne morem verjeti, da nama je uspelo priti tako daleč in da bova kmalu na cilju,.... tudi jaz upam, da nam vsem uspe.
Lep popoldan, pa oglasi se še kaj

(odgovor članu luna85)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: november-december IVF/ICSI 2012
13.11.2012 16:29:36   
luna85
medo men se zdi da mam te modrice zarad špeha. ja, jutr me mal skrbi, ker bo treba še zmešat zdravila...upam da mi bo šlo vse ok. sva že 2 k naju je strah punkcije in poteka. kok sm zvedla od kolegice, punkcija poteka tako, da pridem tja, me odpeljejo v operacijsko, moj gre tacajt dat frišn vzorc, punkcija poteka v norkozi, to traja cca 15min. pol te pa zbudijo, pa še 2 ure odležiš na oddelku, pol pa domov. ležat in čakat. iz kje pa si ti drugač? aja, kakšno diagnozo pa mata vi2?
lep dan tudi tebi user posted image

(odgovor članu medo2013)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: november-december IVF/ICSI 2012
14.11.2012 9:47:46   
medo2013
Luna, zgleda da bova sami debatirali na tej temi, pa nič za to, nama bo čas hitreje minil user posted image
Jaz pa mislim, da nimaš tega od špeheca. A si narediš dosti veliko gubo in nahitro potisneš iglo notri? Ker meni so rekli, da če ne bom naredila gube da bom imela modrice. Sicer pa se tako ne vidijo a ne, zginile bodo pa tudi hitro, samo da bi čim prej postali user posted image .
Upam, da res dobim narkozo... ne vem zakaj, ampak zgleda ker je prvič, me je vsega malo strah. Tudi injekcij me je bilo na začetku, sedaj me skrbi za punkcijo, potem me bo pa strah transferja. Verjetno paničarim po nepotrebnem user posted image .
A boš po punkciji na bolniški? Jaz upam, da ne bo preveč bolelo, ker imam namen it v službo, če bo seveda vse O.K. Jst imam policistične jajčnike, moj pa oligozoospermijo in sva baje super kombinacija user posted image , ampak verjamem da, nama bodo v MB-ju pomagali. Kaj imata pa vidva?
Sem pa iz Mariborskega konca, blizu Sl.Bistrice, pa ti?

(odgovor članu luna85)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: november-december IVF/ICSI 2012
14.11.2012 10:07:25   
markle
ojla...

tole bo za naju 2. postopek ter seveda zadnji ker bo ratalo....user posted image

špikanje bp....tudi jaz imam modrice (pa špehec tudi) ampak me nič ne boli...sem pa začela zatekat, tudi v prvem postopku sem pridobila 6 kg, katere sem potem zgubila, ampak sem se namatrala....ampak vse za enega malega sončka :)

(odgovor članu medo2013)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: november-december IVF/ICSI 2012
14.11.2012 11:58:49   
luna85
medo, če bova same, pa tut prov. čeprov upam da bo še katera. vseen hitrej mine user posted image mi2 sva pa iz okolice LJ, stara sva pa oba 27let.. najina diagnoza je, da sm jst brez enga jajcevoda, mož pa ima kriptozoospermijo (samo posamične spermije v izlivu, ki jih najdejo le v centrfugi). mi2 mava zdej 6slamc zamrzjenih, v primeru da na dan punkcije ne bo v vzorcu nč uporabljenega. pa vi2? nevem kaj vajina diagnoza pomeni-samo malo število spermijev, al tut kake nepravilnosti? glede bolniške je tko, da sm uradno študentka 2. stopnje, ampak sva se odločila, da zdej prekinem z magisterijem, pa grem pol naprej al pa tut ne-odvisn kako mi bo. osebna zdravnica mi je svetovala čim manj stresa, tko da se tega nekak držim. drugače delam prek študenta v manjši trgovini, kjer sva se s šefico zmenili, da je bil moj zadnji delovni dan v nedeljo, zdej pa do testa ne delam. mož je reku da 100€ gor al pa dol, važn je da nardiva vse kar je v najini moči, pa da si pol nava kej očitala-preveč stresa, premal frišnga zraka...pač karkoli, če ne bo ratal. modrice-nardim si gubo, držim jo tolk časa, dokler ne potegnem igle vn. dans mam pa od cetrotida tako bolu kt če bi me piču kaki gajsn komar al pa osa. čeprov, je zdej že bolš-ni več tolk trdo na dotik, kokr je blo zjutri. Strah-ja seveda, tut mene je. mislm da na isto foro kt tebe. sam v MB je men že na sestanku k sm dobla navodila za terapijo vprašala če bi mela narkozo, pa sm rekla da ja. in kokr vem, jo dajo vsem, razn če maš samo 1 folnikl, pol ne.

markle teh 6kil, a so ti kej rekl-je to od zdravil al česa? al že hiprca? za naju je to prvi postopek, tko da skoz sprašujem, pa vrjetn gre kiri že mal na živce user posted image amapk, kokr si "rekla" za user posted image bomo potrpele vse-tut dodatn višk kil in podobne zadeve.

se tipkamo

(odgovor članu markle)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: november-december IVF/ICSI 2012
14.11.2012 12:07:53   
tamala86
Pozdravljene medo, luna85 in markle. sem opazila, da klepetate tu gor. ne vem, če ste opazile, imamo odprto temo oktober/november IVF/ICSI, potem pa sledi december/januar. Nas je kar nekaj in lepo bi bilo, če bi se nam pridružile...da si delimo izkušnje in nasvete in upanja...:)
Za mano je ravnokar 2. neuspeli IVF. Ker nimava zamrznjenčkov, greva v naslednji postopek šele februarja. Do takrat pa navijam za vse vas!

LP

(odgovor članu luna85)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: november-december IVF/ICSI 2012
15.11.2012 10:39:41   
luna85
tamala86 hvala za povabilo. mogoče se je mal težje vklopit, ker vas je več pa že vse ste že mal naprej od nas glede postopka, pa je vsaj meni mogoče lažje, ker gremo čez iste zadevšne v istem času. me razumeš kaj mislm? jst vas berem, dobim kako informacijo, seveda pa držim pesti da nam vsem rata. tebi pa srečno februarja.

(odgovor članu tamala86)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: november-december IVF/ICSI 2012
15.11.2012 12:01:24   
medo2013
Tamala hvala za povabilo, vendar tako kot pravi Luna, je tudi meni lažje tukaj, ker imava obe z luno isti čas predvidene stvari, tam pri vas ste pa že vse tako daleč, upam, da ne zamerite, se bom pa z veseljem obrnila na vas, če bo rabila kakšen nasvet.
Luna, še sreča, da nisem v čeri uspela prit do neta in prebrat tvoj post, bi me blo zvečer še bolj strah dat cetrotide user posted image . No, na srečo pri meni tudi od cetrotida nobene reakcije, niti se mi ne vidi, me pa na dotik zaboli, drugače pa nič user posted image . Pa te je peklo potem kaj? Mene je potem pol urce mogoče malo peklo, me pa danes desni jajčnik boli. Še posebej ko se vsedem ali prepogibam ga čutim. Me prav zanima kdaj bo kaj punkcija, misliš da bova jutri že kaj izvedeli? Že zaradi službe bi bilo fajn da bi lahko planira kateri dan me ne bo, pa tud mož, da si planira.
jojjj, glede diagnoze pa po resnici povedano sploh točno ne vem kaj pomeni, rekel nama je, da je spermiogram zelo slab in da po naravni poti nimava možnosti. Mislim da samo št.spermijev, druga menda ne. je pa za vsako bil pregled dosti slabši.
Glede službe in študija se pa popolnoma strinjam z vama. Pri tebi mogoče res ni bil takšen porblem ker si le bila preko študenta in si lahko prekinila, meni se je pa pred leti ponudila priložnost, in sem namesto magisterija se raje odločila za službo. Sem imela prov cmok v grlu, ko sem morala povedati šefu, da me verjeto nekaj časa ne bo in zakaj me ne bo, ampak na moje presenečenje je to prav lepo sprejel. Problem je namreč ta, da sem trenutno edina ki opravljam to delo, ampak nekako bo že. Upam, da ne bo kmplikacij in bom lahko čim dlje delala.
Se slišiva še kaj. Lep dan.

(odgovor članu luna85)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: november-december IVF/ICSI 2012
15.11.2012 13:21:48   
luna85
Medo, sej če mam jst flek, ni nujno da ga boš mela tut ti. tko da kr pogumno pri vsaki stvari. jst si devam inekcije zjutri, tko da v miru vse nardim-k še vsi spijo user posted image . glede na list je punkcija predvidena po 21., to men pove, da dobim stopko 21. pol 23. je pa punkcija. ampak, sej sama veš-odvisn kako bo rastl pr nama. če navjo povedal jutr, bojo pa skori sigurn v pondelk, k je spet uz. vidš, mene je pa dans začel jajčnik na levi strani bolet-na isti način kt tebe. upam da je to dobr znak. aja, jst mam tut dans od cetrotida rdeč flek, mi je pa včerejšni že zginu. me pa kako uro po inekciji fejst peče, pol pa neha. kokr sm že rekla-vse prežvim, sam da bo rezultat. kar se pa moje službe tiče-vrjem rajš bi vidla da bi mela redno službo, pa tut za minimalca. sam da je. jst sm bla sicer že zaposlena, k sm pustila fax, sam pol k pa nism bla več zadovoljna na delovnem mestu(babji kolektiv pač), pa sm šla nazaj na fax. če bi takrat ostala na tistem delovnem mestu, zdej ne bi mogla bit v postopku, ker enostavn ne bi dobila frej, tko da-mislm da sm se prov odločila.
če se do jutr nč ne "slišva" velik sreče jutr, pa držim pesti da bojo za obe dobre novice.

(odgovor članu medo2013)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: november-december IVF/ICSI 2012
15.11.2012 17:07:58   
medo2013
Sej vem, da ni nujno, da ga bom jst imela, ampak vseeno mal prečekiram kakšne znake je kdo imel, da vem kaj me čaka, da ne bi potem preveč paničarila user posted image .
Midva pa to delava zvečer, zjutraj prehitro vstajama, pa da bi mogla še to delat, ko že tko težko gledava, bi me moj še kam drugam pičuuser posted image .
Aha, tako bi naj to šlo, jaz sem pa računala da bi že punkcija lahko bila 21. ali 22. No, verjetno bodo že jutri kaj rekle. Ja jest upam, da je bolečina dobr znak, verjetno se ovulacija približuje, takrat mene tud boli. Te čist zastopim glede službe, ker vem kako težko jo je dan danes dobit. Hotla sem samo rečt, da ti je mogoče zarad tega lažje, ker pač ne rabiš veš čas izgovorov iskat zakaj te ne bo. Ker celmu oddelku kjer delam jst pa res ne mislim razlagat...in potem tista vprašanja zakaj te pa ne bo, pa kam pa greš, a zopet te ne bo...
Tudi jaz držim pesti za lepe novičke jutri. Mogoče se pa celo srečava.

(odgovor članu luna85)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: november-december IVF/ICSI 2012
16.11.2012 13:21:53   
luna85
medo kar se tiče službe, je tle kjer sm tak prjatlski odnos-pač manjši kolektiv, tko da si vse povemo. in ko sm s šefico govorila, je to razumela, ker ve kolk let se že trudva za malo bibo. je pa problem ker bi me lih zdej fejst rabl, ampak punce pač moje izmene flikajo. običajno je res tko, da študent reče, jutr me ni pa fertik-tega pr nas ni.

kako si danes rihtala? men je rekla, da mam tako velikost, da nej jutr spet pridem na uz. je pa pr men vse ok, mam pa 4 al 5 po 15mm velike celice, dve sta pa po 11.

lep dan user posted image

(odgovor članu medo2013)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: november-december IVF/ICSI 2012
16.11.2012 16:44:39   
medo2013
hey, hey Luna....evo tudi mene. Berem, da imaš že jutri ponovni UZ, ja super, potem pri tebi pridno folikli rastejouser posted image , full vesela, zgleda da se tvoja punkcija približuje. Kolikšno velikost foliklov pa imaš? Meni je tudi rekla, da bi naj bilo vse O.K., ponovni UZ pa v nedeljo. Imam pa folikle 15,13,12,, pa na levi strani tudi 13, 12,,... tako da zgleda da počasi pa rastejo. Kolikšno velikost pa morajo doseči, da dobiš stopko, veš mogoče kaj? Dobila sem tudi še dodatne injekcije do nedelje, tako da se veselo pikam še naprej.
Ja super, da imaš tako dober kolektiv, meni osebno to full velik pomeni. Jaz sem te pa narobe razumela, sem mislila, da si čisto pustila službo, ampak kokr berem, se boš še vrnila nazaj? Ma pri nas se mi zdi da nas je full preveč, in vem da bi se sigurna našla ktera, ki bi vse povedala, tud takim ki se jih ne tiče in me sploh ne poznajo, kar pa meni sploh ni všeč. Glavno da mene šef podpira pri tem in me razume, to mi največ pomen. Ma sej če gledaš, a bi lahko bila tolk ne fer do delodajalca in mu rekla, da jutr me pa ni več? jst vem da ne bi mogla...
Ja nič, lepo bodi, pa se slišiva še kaj, če ne prej ko jutri, da javiš kako si zrihtala. Držim pesti zate jutri.
Čauuser posted image

(odgovor članu luna85)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: november-december IVF/ICSI 2012
16.11.2012 20:30:18   
luna85
Medo, zgori sm mal čudn napisala-mam 4 al 5 folniklov po 15mm, 2 folnikla pa po 11mm.maš prov ja, punkcija se bliža. ga.Marija (ta k ma terapijo čez) mi je rekla, da lahko da bom jutr že dobla domov stopko-odvisn od tega kako bojo dans še rastl, sm pa dans dobla zdravila sam za jutr zjutri, pol mi pa za naprej povejo. kokr sm gledala no netu nej bi bli folnikli za stopko velki 20mm. ti sporočim, kaj mi bojo jutr rekl. je pa tko, da ma je dans parkrat zeeeloooo zagrabil v jajčniku, je moj reku da je zdej tist k je biv prej 11 zdje že 15 velik user posted image . kar se kolektiva tiče mam kr srečo. itak pridejo kake zadevšne, kje pa ne. se pa vrnem nazaj takoj ko bom lahko-beri 14dni po punkciji. se mi vseen zdi, da smo vsi dost stari, da selahko razumno pogovorimo, ne pa tist iz dans na jutr me ni več.

lep večer ti želim, pa sva na vezi

(odgovor članu medo2013)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: november-december IVF/ICSI 2012
17.11.2012 11:01:08   
luna85
Medo upam da uživaš v lepem vremenu. men so dans rekl, da si jutr zjutri dam še cetrotide, zvečer pa stopko, v tork zjutri je pa punkcija. vse je ok, tko kt more bit. upam da bo tko tut naprej.

sporoči kaj boš zvedla jutr

lp

(odgovor članu luna85)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: november-december IVF/ICSI 2012
17.11.2012 22:52:37   
medo2013
Luna, super je bila tale sobota, škoda edino da je tako pihalo. A ti pa si že kar stopko dobila, vidiš, je imel tvoj včeri prav, ko je rekel, da te boli, ker ti folikli rastejo user posted image , upam, da niso moji preveč leni, in da tudi pridno rastejo. Kolk so bli pa danes veliki? In kako zgleda stopka, upam, da ni predebela igla user posted image . Ob kateri uri pa imaš punkcijo? Mi boš lahko ve poročala, kako to izgleda, in kje to delajo, da ne bom izgubljena hodila po bolnici user posted image .
Itak, da mora bit vse ok, boš videla da bo, ti samo pozitivno razmišljaj, jaz bom pa v torek mislila na tebe in močno, močno držala pesti.
Lep večer, se jutri kej oglasim, upam, da z dobrimi novičkami.

(odgovor članu luna85)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?