|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nemirno spanje skoraj enoletnega otroka
23.11.2012 11:00:18   
nalia
Torej..imma enoletnico,ki ponoči sploh ne spi oz.ne zna spat?? A je to mogoče? Stara bo 1 leto in če imamo od samega začetka na mesec prespani 2-3 noči je to veliko. slišala sem veliko raznih teorij o tem da otrok procesira ponoči kar se mu dogaja čez dan,da otrok ki veliko spi,se manj razvija in td itd..ogromno zgodbic..mene pa zanima če je imela še kakšna tak primer,oz.kdaj so vaši otroci začeli spati v pravem pomenu besede? Malo me skrbi,kako bo,ko bom nastopila službo,bom itak dol padla od utrujenosti. Imam sina ,ki lepo spi tekom noči,zato mi je to kar se z našo malo miss dogaja čisto novo in se je težko potem tudi boriti z utrujenostjo tekom dneva..je opa naša mala zeeeelo živahna,živa,očitno ona pač ne rabi spanja al kako?! Zbujamo se vsako uro,včasih prebedimo dobršen del noči,jokamo,se igramo,vse živo..večerna rutina je ista,večerja,kopanje,spat,spi eno urco potem se pa začne jok..
se je še kateri dogajalo podobno? user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nemirno spanje skoraj enoletnega otroka
23.11.2012 12:20:49   
razglednica
nam se je to dogajalo ko se je zbudila ob 3h ponoči in bedela do 6h, igrala se je, smejala in nični pomagalo da bi zaspala nazaj. Vendar, je minilo, zdaj pa ko je poln mesec se kar vstane in gre, včasih se zbudi in hoče risanko gledati ter preleži, od 1h zjutraj do 4 zjutraj in se kar premetava. Jaz ne vem kako tisti ko imajo dva tri ali več otrok kako je tam pri njihuser posted image
vse mine in pozabiš na slabe dniuser posted image

(odgovor članu nalia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
23.11.2012 13:06:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu razglednica)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nemirno spanje skoraj enoletnega otroka
23.11.2012 14:56:55   
nalia
user posted image ...mi bi spaliuser posted image

saj vem da je to vse res,samo vsi smo že tkoo utrujeni ker ne spimo,spimo vsi 4-je v eni sobi,dejansko se mi smili 4,5 letni sin ker tudi on ne spi zaradi male razgrajačice..naj že mine kmaluuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?