|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tenerife-Promocija sončnega zahoda
28.12.2011 10:32:06   
Pikabu
Vem, da je bila tema o tem že brisana, pa vseeno. Zanima me, če je kdo, ki je bil zadnje čase, zadnji mesec preko njih na Tenerifih. Mi bi radi šli in bi izkoristili to možnost. Termin smo dobili potrjen, pa sva že hotela odpovedat, ker smo dobili rezervni termin in so bile zelo drage letalske karte. Zdaj sem pa gledala in so cene padle kar za polovico, tako da bi radi šli, se pa bojiva, da nas ne bi tam čakalo kakšno neljubo presenečenje. Glede na vso medijsko gonjo, a je možno, da PZS nima več pogodbe z njimi tam dol? Pa zanima me, če je kdo bil v Club Marina, kako je bilo? Potem bi pa imela še en kup vprašanj, bi jih pa na zs, če se mi kdo javi. 

_____________________________

Ema (13. 9. 2004)
Maks (27. 9. 2006)
Katja (11. 4. 2010)
Luka (13. 6. 2014)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tenerife-Promocija sončnega zahoda
28.12.2011 10:37:01   
CUKRČEK
Ojla:)
Mi smo bili letos marca v Klubu Marina. In smo bili zelo zadovoljni.....tako z apartmajem kot z osebjem in vsem ostalm. Takoj bi šla še enkratuser posted image

Kar se pa tiče "medijske gonje" proti PSZ , sem pa brez besed. Kr neki. Folk ne zna poslušat, potem so pa vsi ostali krivi za njihovo "glupost".

Nikoli mi ni bilo žal, da smo šli in bi takoj še enkrat šla na isto varjanto.


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tenerife-Promocija sončnega zahoda
28.12.2011 10:44:01   
Pikabu
O, cukrček, hvala. Ravno na vas se velikokrat spomnim, ker si pisala. Pa mož ima skoz ene pomisleke, ker so trije otroci, pa kako je potem z avtom in sedeži. Saj ste imeli v avtu sedeže za vse tri otroke, a ne? Mi gremo tudi marca, če naju prpa ne stisne. Drugače pa kar sem jaz gledala, midva sva vse vedela, kaj podpisujeva, tako da glede tega nimam kaj reči, se nam je pa fejst zapeltalo z datumi, ker so nama na predstavitvi zagotavljali, da ni noben problem dobiti med počitnicami termin, pa ga nikakor nismo dobili. Zdaj bom imela še v službi en kup komplikacij glede dopusta, ampak bo že. Če se odločimo, da gremo, te bom pa na zs še par stvari vprašala. A lahko? Zdaj se odločava, kako naj karte plačava, ker nimava kreditnih kartic, da ne bova sama tam kaj zabluzila.


_____________________________

Ema (13. 9. 2004)
Maks (27. 9. 2006)
Katja (11. 4. 2010)
Luka (13. 6. 2014)

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tenerife-Promocija sončnega zahoda
28.12.2011 11:05:59   
CUKRČEK
tudi midva sva šla s tremi otroki(6, 3,3 let) in so fuuul uživali. Še zdaj vsake toliko vprašajo, če bomo še kdaj šli na Tenerifeuser posted image

Mi smo na Los Americas najeji Ford fiesto. In so zadaj lepo šli trije jahači. Smo pregurali cel otrok. Itak pa sam izbereš sedeže (imajo eno veliko sobo polno avtosedežev in si sam izbereš).

Ti kar vprašaj, če te še kaj zanima.....nikakor pa ne ostanite doma:) Smem vprašat od kje prihajate?

Aja, pa glede kreditne...midva je tudi nisva imela. Pa je kolega plačal letako s njegovo kartico. Potem sva pa itak svojo naročila, d asva tam kar z njo plačevala.


< Sporočilo je popravil CUKRČEK -- 28.12.2011 11:06:59 >


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tenerife-Promocija sončnega zahoda
28.12.2011 11:34:48   
Pikabu
O, kako paše dobit kakšen pozitiven odgovor. A ste vi prej rezervirali avto, že doma ali ste to dol urejali? Kako ste pa šli potem nazaj do letališča? S taksijem a je možno, da se avto odda na letališču? Kreditno bova midva sigurno tudi vzela, že zato, da dol ni treba gotovine dajat tistih 300€, tako da bom verjetno zdaj že kar sama plačala z njo karte, samo nekoga moram tudi dobit, da mi malo pomaga, da se ne zaštrikam. Jahačev pa ne bomo mogli imeti 3, ker najmlajša še ne bo imela 2 leti, večjedva bosta pa lahko na jahačih, tako da pomojem to ne bi smel biti problem.

Aja, drugače smo pa z Jesenic.


< Sporočilo je popravil Pikabu -- 28.12.2011 11:35:18 >


_____________________________

Ema (13. 9. 2004)
Maks (27. 9. 2006)
Katja (11. 4. 2010)
Luka (13. 6. 2014)

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tenerife-Promocija sončnega zahoda
28.12.2011 11:43:45   
CUKRČEK
Nas so z letališča v hotel pripeljali oni z agencije z kombijem. Potem smo pa šli s taxijem naokoli in v LAs americas najeli avto. Le tega smo potem vrnili na letališču, kjer imajo pač svoj parkir. se vse zmeniš dol. Sicer imajo pa ful različnih avtov na razpolago. 
Katere 300 € imaš v mislih za plačat? Mogoče tisto v  hotelu? Mi nismo nič  plačevali (kot so eni kao morali).  Nihče ni tega omenjal v clubu Marina.
Nakup kart pa tud ni tolk zakompliciran.....midva sva jih tudi 1. tako kupovala , pa je šlo. PA vse papirje si sprintaj, ko kupiš karte in jih vzemi s seboj.

Od kod si sem te pa spraševala zato, da če bi bili kje blizu, bi ti lahko lažje pomagala pri kaki stvari (samo mi smo iz okolice Vrhnike).


< Sporočilo je popravil CUKRČEK -- 28.12.2011 11:45:01 >


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Tenerife-Promocija sončnega zahoda
28.12.2011 17:26:59   
Micy
Hojla Pikabu

Nič bati, samo pejte, se pridružujem Cukrčku, mi smo bli letos februarja in je blo ČUDOVITO.

In bla sva s tamalo in jaz nosečka, no zdej je ta srečko že z nami na svetu. ;))

Mi smo bli full zadovolni in bomo zagotovo še šli, ampak pač ne z PSZ.

Vse kar so nam obljubili smo dobili, tako da, tako kot pravi CUKRČEK, folk ne zna mislit, brat in poslušat, neki podpišejo potem pa norijo in so za vse krivi drugi.

Če te karkoli zanima dejva na ZS, ker sem bla v tisti temi obtožena da delam za njih, ker pač nisem imela slabe izkušnje :)

Lepo bodite in lepe praznike


_____________________________

Love is in di er.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Tenerife-Promocija sončnega zahoda
28.12.2011 22:52:55   
Pikabu
micy, hvala, da si se oglasila. Se te spomnim s tiste teme. Mi je žal, da so jo brisali, ker ste nekateri čisto lepo napisali in bi mi zdaj zelo prav prišla, ko je mož postal precej skeptičen in iščeva čim več informacij tistih, ki so tam bili, da bi se z lažjim srcem odločila.

Zdaj trenutno itak čakam, da dobim kreditno kartico in močno, močno držim pesti, da letalske karte ne bi šle ta čas gor. Sva se zmenila tako, da če karte ne gredo gor, nam je namenjeno, da gremo in bomo šli, v kolikor se podražijo, nam ni namenjeno in ostanemo doma. Zdaj pa upam na najboljše.

Bom pa hvaležna, če vaju lahko kaj na zs vprašam, posebno potem, ko bomo enkrat vplačali in se res pripravljali na pot.

Aja, a vaju lahko kar tukaj vprašam, koliko ste imeli prtljage s seboj, pa s katerega letališča ste leteli?

cukrček, res hvala za ponujeno pomoč.

micy, čestitke za novega člana. Maksimalno uživajte. user posted image user posted image user posted image Potem pa hitro v nove načrte, kam boste skupaj šli.


< Sporočilo je popravil Pikabu -- 28.12.2011 22:53:56 >


_____________________________

Ema (13. 9. 2004)
Maks (27. 9. 2006)
Katja (11. 4. 2010)
Luka (13. 6. 2014)

(odgovor članu Micy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Tenerife-Promocija sončnega zahoda
29.12.2011 6:11:24   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: Pikabu
.

Aja, a vaju lahko kar tukaj vprašam, koliko ste imeli prtljage s seboj, pa s katerega letališča ste leteli?





Pri Ryanairu je tako, da lahko ima vsak po 10 kil osebne prtljage....to nanese kar nekaj. Midva sva oba nabasala polna ruzaka in otroci so vsi imeli svoje male rizake polne(gre tud kr neki not...pa 10 kil tud ni tako hitrouser posted image ). Potem smo pa prijavili že 15 kil prtljage. Samo pazi..teh 15 kil,moraš imeti v enem kovčku!!!!!! Mi tega nismo vedeli in sva pripravila dve potovalki(skupaj 15 kil) ...pol sva pa tam basala v eno , da nisva doplačala prtljage ( smo bili kot v risanki   a je touser posted image ).


Ne razmišljaj o tem, da pustita potovanje  in ostanete doma...to ej najslabša možna izbira, d ajim pustiš denar. Če se že ne upate it, vsaj za nek denar prodajte drugim. 


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Tenerife-Promocija sončnega zahoda
29.12.2011 10:10:05   
Micy

IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

IZVIRNO SPOROČILO: Pikabu
.

Aja, a vaju lahko kar tukaj vprašam, koliko ste imeli prtljage s seboj, pa s katerega letališča ste leteli?





Pri Ryanairu je tako, da lahko ima vsak po 10 kil osebne prtljage....to nanese kar nekaj. Midva sva oba nabasala polna ruzaka in otroci so vsi imeli svoje male rizake polne(gre tud kr neki not...pa 10 kil tud ni tako hitrouser posted image ). Potem smo pa prijavili že 15 kil prtljage. Samo pazi..teh 15 kil,moraš imeti v enem kovčku!!!!!! Mi tega nismo vedeli in sva pripravila dve potovalki(skupaj 15 kil) ...pol sva pa tam basala v eno , da nisva doplačala prtljage ( smo bili kot v risanki   a je touser posted image ).


Ne razmišljaj o tem, da pustita potovanje  in ostanete doma...to ej najslabša možna izbira, d ajim pustiš denar. Če se že ne upate it, vsaj za nek denar prodajte drugim. 




Točno tko kot pravi CUKRČEK.
Midva sva mela en tavelik kufer 20 kg, k sva doplačala, pa jest pa mož sva mela vsak po 10 kg osebne prtljage, pa tamala je mela en svoj mini ruzak. Ni panike, probajte doma to vse stehtat, pa kovčki naj bojo lepe oblike, ker majo eno tako konzolo kamor torbo porinejo da preverijo če ni prevelika za med osebno prtljago.

In tako kot pravi Cukrček, nikar ne ostanite doma, ker vam bo žal. Plačali ste in to izkoristite, ker ni tako kot se govori na TV, fora je v tem da folk ne zna brat, pa razmišljat.
Jest ne razumem ljudi ki brezglavo nekaj podpiše, pol pa obtožuje vse okoli sebe. Tudi nama se je njihova ponudba zdela super, ker nisva še nikoli potovala na bolj oddaljen kraj in na tako destinacijo in naju je potegnilo, seveda pa se prej niti nisva zanimala za karkoli in niti približno nisva vedela cen, ko pa sva prišla domov sva malo obžalovala, ampak na kraj pameti nama ni prišlo da bi 500 EUR, kar tako pustila. NI ŠANS, si raj lukno u kolen zvrtam.
In še enkrat povem mi smo bli full zadovolni, tako z apartmajem kot z osebjem, najeli smo si avto in obšli cel otok. Bilo je nepozabno.
Mi smo bili nastanjeni v Cantry Clubu, v tem imaš 100%zagotovljeno nastanitev, v ostalih pa izveš na licu mesta, edint to je slabost.
Aja pa tista predstavitev k jo maš en dan, lahko da ti bo predstavnik to ponujal cel dan, če mu pa takoj objasniš da ne nameravaš kupit nič, te po dveh urah odslovi kot se strga knof od gat, dobesedno.
Meni se je edin to zdelo grdo, nabiju mi je tam o teh stanovanjih ki se jih da zakupit, in po dveh urah mu jaz objasnim, da v Sloveniji nimam niti lastne strehe nad glavo in da si ne nameravam kupit stanovanja na Tenerifih, me je pogledal iz žepa vzel listek za taksi, vstal se poslovil in šel. Nič tebi nič meni. Gledal naju je kot kreditno kartico na dveh nogah HALOOOO.

To je blo vse kar se tiče slabosti, pa še to nima nobene veze z hotelom ali čem drugim, kar se nam je zdelo čudovito na Tenerifih. To je bil predstavnik PSZja.

Zdej pa res na ZS, če še kaj rabiš
Lahko mi daš tud mejl, pa ti pošljem kako slikco.
papa


_____________________________

Love is in di er.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Tenerife-Promocija sončnega zahoda
29.12.2011 10:18:31   
lilip
Mene pa zanima, koliko vas pride takšen dopust? Ker midva sva bila na Tenerifih preko klasične angencije, kjer je bilo vse v paketu (letalska karta, znan hotel all inclusive, let iz Munchna).  Me zanima, če je to res tako ugodno ali samo na prvi predstavitvi "nahecajo" toliko ljudi, ker niti približno ne vedo, kakšne so cene takšnih dopustov.

Lp

(odgovor članu Micy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Tenerife-Promocija sončnega zahoda
29.12.2011 11:36:04   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: Micy

Mi smo bili nastanjeni v Cantry Clubu, v tem imaš 100%zagotovljeno nastanitev, v ostalih pa izveš na licu mesta, edint to je slabost.




Mi smo bili nastanjeni v Club Marina in smo tud prej imeli zagotovljeno nastanitev.

IZVIRNO SPOROČILO: lilip

Mene pa zanima, koliko vas pride takšen dopust? Ker midva sva bila na Tenerifih preko klasične angencije, kjer je bilo vse v paketu (letalska karta, znan hotel all inclusive, let iz Munchna).  Me zanima, če je to res tako ugodno ali samo na prvi predstavitvi "nahecajo" toliko ljudi, ker niti približno ne vedo, kakšne so cene takšnih dopustov.

Lp


Mi smo dali vse skupaj (letalo,apartma, najem avtomobila, prevoz do Bolonije in nazaj, hrana, spominki.....torej vse komplet ) 2000€.  To je za 2 odrasla in 3 otroke.  Meni se že zdi, da nam agencija ne bi ceneje zrihtala.
Koliko sta pa vidva dala?




< Sporočilo je popravil CUKRČEK -- 29.12.2011 11:37:10 >


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Micy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Tenerife-Promocija sončnega zahoda
29.12.2011 14:29:00   
LADYDE
Lp
Mi smo bili prejšni teden, imeli smo se super, glede na to da je imel mož še gips do kolen.
Leteli smo iz Bologne, prevoz do tja smo imeli preko GoOpti perevozništva cca 4 ure. Leteli smo 4:10 ure z avionom, skupaj cca 8 ur. Preko spleta smo rezervirali avto na letališču CiCar, dobili Opel astro 5 vrat z jahačom cca 150 eur. apartma smo imeli na Playa De Fanabe poleg obale, super lokacija. Prvi dan smo proti severu vzhodu, Candalaria, Gumar piramide, Avditorij Santa Cruz Tenerife, in Playa De Teresitas zlata plaža, drugi dan Vulkan in nazaj do plaže De Arena, črna plaža, tretji dan Loro park in Masca, četrti dan predstavitev in plaža Duque meni najlepša plaža, ostale dni plaža in Cristiianos, Las Amerikas. prvi dan je bilo oblačno in pihalo je, ostale dni smo se kopali. Pojdite ne bo vam žal, mi gremo defenitivno še v svoji režiji.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Tenerife-Promocija sončnega zahoda
29.12.2011 15:00:37   
Micy

IZVIRNO SPOROČILO: lilip

Mene pa zanima, koliko vas pride takšen dopust? Ker midva sva bila na Tenerifih preko klasične angencije, kjer je bilo vse v paketu (letalska karta, znan hotel all inclusive, let iz Munchna).  Me zanima, če je to res tako ugodno ali samo na prvi predstavitvi "nahecajo" toliko ljudi, ker niti približno ne vedo, kakšne so cene takšnih dopustov.

Lp


Naju je koštalo vse skupaj:
500 eur apartma
430 eur povratne karte za 3 osebe
80 eur parkirišče za avto za cel tedn v Bologni
okrok 300eur sva zapravla za vse izlete po otoku
160eur renta car za cel tedn
hrana za cel tedn 120 eur. Sva našla LIDL dol, si vse nabavla in prov fino preživeli cel tedn.
aja pa dodatnih 20kg prtljage 60eur
torej skupaj: 1650eur tko nekak


_____________________________

Love is in di er.

(odgovor članu lilip)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Tenerife-Promocija sončnega zahoda
29.12.2011 22:25:51   
Pikabu
O, hvala vsem za spodbudne novice.

Saj midva sva skoz bila zato, da gremo. Nisva imela namena tega denarja jim pustit. Ampak potem je tako naneslo, da nikakor nismo mogli dobiti željenega datuma in ko so nam potrdili termin, so nam rezervnega, kar nama pa z dopustom nagaja, ker morava vzeti 6 dni dopusta, no, jaz ga sploh ne morem, se moram še zmenit točno, kako bom to vračala, pa še zelo, zelo dražje letalske karte so bile od prvotnega termina. In takrat sva rekla, da v tem terminu ne greva in da gremo novembra, ampak kar sem do sedaj gledala, za čas počitnic še ni razpisanih letov ali pa je samo v eno smer, takrat pa res ne morem iti izven počitnic in sva se nekako vdala, da pač ne bomo šli. Zdaj sem pa slučajno gledala za naš termin, tisti, ki ga imamo potrjena in so za polovico padle cene, tako da je spet izvedljivo. Z dopustom bova že skombnirala, da le karte dobimo tako ugodno. Si pa vseskozi želiva iti in res nisva nameravala odpovedat.

Kar sem jaz gledala, kar so jim očitali, pri nama nisem mogla nič najti, ker sva vse prebrala, posebej je opozorila na to, da denarja ne dobiš nazaj, šla je ven in odpeljala otroke, da sva res imela čas vse prebrati, skratka, midva sva vedela, kaj podpisujeva. Ko sva prišla domov, nama je bilo tudi žal, ampak po drugi strani je bila pa to brca v rit, da bi res tja šli. Eno tako potovanje je že od nekdaj moja velika želja, pa v lastni režiji vem, da se nikoli ne bi spravila kam, mogoče se po tej izkušnji bomo, preko agencije je pa obupno predrago, sploh glede na to, da so trije otroci. Ko sem šla v agencijo, če bi nama poiskala eno ugodno varianto namesto tega, je najprej rekla: " Pa ne na Tenerife. Tam je najdražje, pojdite raje v Egipt.". Kartico imam pa zdaj naročeno in samo upam, da v tem času cena ne naraste, da bomo lahko šli.

Pa hvala, da ste povedale glede prtljage. Ko sva najprej hotela urejati preko aviatica, je rekla, da bi morali vzeti trikrat po 20kg. To pa kar nanese še zraven, zdaj pa vidim, da ni potrebe po tem. A to prtljago po 10kg potem vzameš gor na avion?  Tisto, kar doplačaš po 20kg pa oddaš? A je kaj določeno, kakšne dimenzije mora biti prtljaga, ki jo oddaš? Midva imava kovčke, en je precej velik, pomojem bi bil ravno primeren za 20 kg. Kako je pa z vozičkom? Mi bi za najmlajšo imeli še voziček s seboj.

Aja, pa še glede nastanitve in vaučerja. Nam je pisalo, da je v Club Marina zagotovljena namestitev, zato sva tudi to izbrala, pa še ker je tam prihod možen katerikoli dan in sva gledala glede na letala, da se najbolje tako izzide. Kakšen ste pa vaučer dobile? Mojega moža moti, ker ni nobenih konkretnih imen gor, nobenega žiga. Piše pa gor, da smo v Club Marina, tako da upam, da bomo res tam.

To glede predstavitve dol sva pa tudi pripravljena. Bo itak verjetno Katja sitna, ker se začne dolgočasit in se nas bodo hitro hoteli znebit.

cukrček, kakšno je pa kaj vreme marca? Mah, vaju bom te podrobnosti glede vremena, hrane in vsega spraševala potem, ko bo jasno, če res gremo. Upam, močno upam, da nam res uspe.


_____________________________

Ema (13. 9. 2004)
Maks (27. 9. 2006)
Katja (11. 4. 2010)
Luka (13. 6. 2014)

(odgovor članu Micy)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Tenerife-Promocija sončnega zahoda
4.1.2012 9:03:31   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: Pikabu


cukrček, kakšno je pa kaj vreme marca? Mah, vaju bom te podrobnosti glede vremena, hrane in vsega spraševala potem, ko bo jasno, če res gremo. Upam, močno upam, da nam res uspe.



Mi smo imeli okol 30 stopinj. Super klima. Sicer včasih nekoliko piha, ampak ni bilo nikoli panike. Prav paše it tja med našo zimo:)
Kdaj ej pa letos karneval? Mi smo  se ga udeležili in smo bili navdušeni...karneval , jit se šika.....sam gledašuser posted image


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Tenerife-Promocija sončnega zahoda
5.1.2012 13:57:19   
lilip
Midva sva dala za 8 dni 600€ na osebo (sva bila še sama takrat), torej 1200€ + bencin do Munchna in nazaj, avto sva pustila pri sorodnikih. Je pa v to ceno svšteto vse (hotel 3*, vse takse in All inclusive (čeprav sva imela studio, torej bi si lahko kaj skuhala, ampak je bila hrana v holetu kar naprej in bila je božanska! V nobenem hotelu nisem še tako dobro jedla kot tam:-). Sva pa najela še avto za en dan, da sva malo pogledala okoli, drugače pa sva sveže poročena ležala, se nastavljala sončku itd. user posted image

Sem pa gledala na strani agencije, preko katere sva šla, pa so sedaj še kar iste cene - no, veliko je konkretno dražjih, ampak se že kar nekaj najde za tak denar. 

Sva pa šla sredi julija.


< Sporočilo je popravil lilip -- 5.1.2012 13:58:54 >

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Tenerife-Promocija sončnega zahoda
24.1.2012 21:35:25   
halietum
Ne morem verjet kaj tukaj gor piše same pohvale zelo čudno verjetno si kar sami malo gor pišejo.
No zadeva je precej drugačna z ženo sva v enem hotelu z to agencijo sklenila pogodbo,plačala seveda takoj ,
saj veste kako je predstavitev je bila res idealno režirana kot kaki ljubezenski film.Zdaj pa sva z grenkobo občutila da ni tako.
Ko sem pred par dnevi poskusil stopiti v stik sem ugotovil da vse številke niso dosegljive,šel na internet in bum potrdil se je moj sum.
Poslal sem jim meil na katerega so odgovorili moram priznat,pustil sem mojo tel.šte.in jih prosil naj me pokličejo odgovor je bil pač taki
da so vsi termini prosti razen februarja in maja in da lahko rezervim letalske vozovnice.
V drugem meilu so poslali obrazec katerega naj bi ispolnil ker pa sem nevešč v tem ne vem kako bo z tem.
Vem pa eno da vsaka normalna Turistična agencija ima telefon posebej zdaj v času mobilne telefonije vem še to da agencija ima naslov kje se nahaja
njihov odgovor je bil da žal lahko samo preko meila komunikacija.Sprašujem se če to ni skrivanje pred strankama in mogoče še pred kom,vztrajal bom na tem in zato dvomim da bomo videle Tenerife če bojo oni ot urejali,kaj mislite vi,glede teh pohval tukaj gor pa žal žal nekaj ne štima to pa vem.
Zelo žalostno pa je da sploh ne veš gdo je z druge strani meila in tipka posebej ko imajo zelo slabo kotacijo-popularnosti in so ljudi v dvomih
tako je to oni še naprej imajo prezentacije in kar zbirajo denarčke.Zato vas vprašam tukaj gor tako zadovoljne a bi si ena resna agencija dovolila da bi starnki pravila da je komunikacija možna samo preko meila.Mislim da to vse pove,ampak če bo gdo zasledil da imajo kje prezenatcijo prosim napišite gor,da ne bojo drugi tudi oškodovani in da se tej agenciji tudi stopi na rep

tako to je pač resnica jaz bom pač to stranico z pohvalami kar pokvaril vem če gdo kaj ve prosim naj napiše
lp Halietum

(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Tenerife-Promocija sončnega zahoda
26.1.2012 22:36:35   
Pikabu
halietum, pohvale na tej strani se navezujejo na samo bivanje na Tenerifih, ne na to, kako so prej urejali vse skupaj.

Priznam, jaz sem imela tudi nemalo problemov pri kontaktiranju, pri izbiri datumov in sem bila tudi že besna in jezna na vse skupaj. Ampak smo datum dobili potrjen in zdaj načeloma ni ovir, da ne bi šli. Za cukerčka in micy sem pa jaz prepričana, da nista del njihove ekipe, ker sta že na eni temi pisali veliko o tem, ki je bila brisana in obe sta del RR-ja že zelo dolgo, se nista ekstra prijavljali, da bi o tem pisali, tako da jaz čisto verjamem v njuno verodostojnost. In verjamem, da sta se obe imeli na Tenerifih res super, kakšne težave sta pa prej imeli z urejanjem, bosta pa sami povedali, če bosta hoteli.


_____________________________

Ema (13. 9. 2004)
Maks (27. 9. 2006)
Katja (11. 4. 2010)
Luka (13. 6. 2014)

(odgovor članu halietum)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Tenerife-Promocija sončnega zahoda
27.1.2012 6:08:57   
caramel
Kaj pa če je komunikacija možna samo prek mailov predvsem zato, da je celotno dogovarjanje črno na belem? Tudi v moji bivši firmi smo, pri naročanju določenih storitev, preferirali pisno korespondenco. Je pa res, da smo se dogovarjali tudi po telefonu, smo pa v tem primeru stranki vedno poslali mail z zapisom dogovora v potrditev. Pomoje je to najboljši način za izogib kasnejšim težavam, ko vsaka stran predstavlja čisto drugačno zgodbo.

Drugače pa dotične agencije in njenih produktov ne poznam, ker gremo na dopust vedno v lastni režiji.

(odgovor članu halietum)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Tenerife-Promocija sončnega zahoda
27.1.2012 7:42:09   
CUKRČEK
he he he, samo čakala sem, kdaj bom spet obtožena, da sem "njihova".user posted image

Torej, še enkrat ponavljam: Mi smo bili zelo zadovoljni. Priznam pa, da nismo taki, da v vsaki stvari najdemo dvom, nekaj slabega...

Glede njihove komunikacije: Smo tudi mi najprej imeli "težavco" z njihovo gospo, ko sta se z mojim možem skregala, ker je deklina bila "preveč pametna" in nesramna. Potem sem jaz (ki ne vzkipim tako hitro) komunicirala naprej z njo. KAj češ, pač nekateri nimajo ravno občutka za delo z ljudmi.


Z drugimi pa nismo imeli težav ( v hotelu, letališčih...)..vsi ful prijazni.

Pa takrat ( eno leto nazaj) nismo komunicirali po mejlih. Smo se slišali po telefonih in ene 2x sem bila tam pri njih, da smo vse uredili.


< Sporočilo je popravil CUKRČEK -- 27.1.2012 7:46:21 >


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu caramel)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Tenerife-Promocija sončnega zahoda
30.1.2012 7:22:05   
halietum
Me veseli da ste imele super iskušnjo in čudovit dopust,zanima me kot ste omenile da ste šle na agencijo če mi katera pove kje se nahaja agencija saj je ni uradno nikje ko sem jih prosil naj mi obrazce pošljejo po pošti je za njih to nemogoče,naj dajo tel štel sem tudi prosil odgovor je bil da lahko komunicirajo samo po meilu.Spoštovane povejte mi če je to ok od ene agencije da nima naslova,tel.številke za kaki kontakt tudi ne če primerjam druge agencije imajo tel.št sedež agencije oziroma naslov in če slučajno ne obvladaš kako stvar na računalniko jih lahko pokličeš .Vglavnem tu so da ti pomagajo z nasveti kot gostinski delavec to dobro vem verjemite mi.Njih pa nikje ne dobiš so agencija brez naslova,tel številke,kontaktne osebe za bilo kak vprašanja samo računalnik .lp

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Tenerife-Promocija sončnega zahoda
30.1.2012 7:29:37   
CUKRČEK
Kontakt Informacije: 070 / 716 - 529 ponedeljek - petek: 10h - 16h

Tole sem našla na njihovi strani.
Sicer so pa lani imeli sedež na Cesti dolomitskega odreda na Viču v Ljubljani. Je pa res, da zdaj ne vidim več njihove table tam. Kam so se selili (če so seveda se selili) ne vem. 
Probaj na zgornji številki. Sicer pa najbrž imate kontaktno številko, če ste podpisali pogodbo z njimi.



_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu halietum)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Tenerife-Promocija sončnega zahoda
30.1.2012 7:31:37   
CUKRČEK
evo, tudi tole imajo na strani:

Cenjene stranke obveščamo, da smo se preselili na nov naslov, Tržaška 2, 3. nadstropje, soba 362
Uradne ure za klice od ponedeljka do petka od 10 do 16 ure, na telefonski številki 070 716 529, sestanki fleksibilni po predhodnjem dogovoru.


http://www.promocijasoncnegazahoda.si/




_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Tenerife-Promocija sončnega zahoda
25.2.2012 22:59:16   
halietum
Spoštovani na vseh straneh kje se gre za Promocijo sončnega zahoda se ponavadi pojavijo ista imena.Tel št.katera je tukaj gor naj proba gdo poklicati in se prepričati kako to deluje.Glede komunikacije kot delavec v gostinstvo vem zelo dobro kako poteka verjemite mi.Če je res tako dobra turistična agencija ne vem za kaj se mora z prijavami glede pogodb katere so sklepali po Sloveniji ubadati policija z prijavami o goljufiji in inšpekcija prijav pa je ogromno to pa vem.Ko sem poklical hotel v katerem so imeli predstavitev imajo zelo dobre iskušnje take da jih iščejo da plačajo račun za bivanje v njem vsi se jih otepajo kot pes bolh.Do danes nisem od njih dobil obrazec po pošti ko sem to napisal da bi bilo lepo da mi pošljejo obrazec vsi stiki so nehali ni jih več.Tel številke katere objavljate si jih kar klićite nedosegljive so saj se ne morete zmeniti niti gdaj bi vam lahk dali termin da se zglasite pri njih.Takole bom napisal in za tem stojim jaz grem na tenerife in to kmalu za tiste kateri ne veste kaj in kako vam pa nekaj povem.Ne nasedajte tukaj gor tem zgodbicam na vseh forumih so dolečene osebe katere pač verjetno imajo dobro plačano delo da pišejo.Na vaših pogodbah katere imate doma poglejte gdo je Referenčna oseba in jim kopijo pogodbe kar direkt pošljite z opisom zadeve kaka je v resnici.Boste videli kako se bojo stvari naprej sukale.Kolk pa vem oni pa še vedno peharijo in prodajajo me zanima kako dolgo bojo .
LP
Halietum

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ideje za igre v gozdu
Otrok lahko v gozdu teče, skače, preskakuje, pleza, čofota, se igra z blatom in peskom, se drsa in sanka, raziskuje in o...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?