|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   testi za ugotavljanje nosečnosti
24.8.2011 8:56:12   
ninicananica
Pozdravljene! Mene pa zanima, kako ste se ob poplavi vseh testov za ugotavljanje nosečnosti odločile, katerega kupiti. Ste pač pograbile prvega, ki vam je prišel pod roke, ste gledale na ceno, blagovno znamko,...?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: testi za ugotavljanje nosečnosti
24.8.2011 9:23:22   
JanaB
Jaz sem uporabili tiste, ki sem jih dobila zraven O testov in Anglije. Bolj za hec oz. končno potrditev sem pa še z CB, ki naj bi bil najbolj siguren. Ko ti dejansko zamuja M je verjetno vseeno katerega uporabiš, rezultat bi moral biti enak.

(odgovor članu ninicananica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: testi za ugotavljanje nosečnosti
24.8.2011 9:26:05   
katy83
Ker sem 8 mesecev čakala na magični + in vsak mesec mi je M zamujala, sem kupovala take bolj poceni, mislim da v DM-u...ko pa je ta pokazal user posted image , pa sem kupila če CB v lekarni, da sem dobila potrditev. user posted image user posted image

(odgovor članu JanaB)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: testi za ugotavljanje nosečnosti
24.8.2011 9:27:58   
LittleSun
Jaz si kupim First sign v DM (ko sta dva pakirana), če pa user posted image zamuja pa Clear Blue, čeprav če tisti prvi pokaže user posted image je to touser posted image user posted image pa veliko sreče

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: testi za ugotavljanje nosečnosti
24.8.2011 10:17:19   
tecnobica
Jaz sem vedno kupovala first sign, v DM. Dva v kopletu, najcenejš prideš skoz. Pa tud ko mi je pokazal dve črtici, nisem nobenga druzga kupovala več.

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: testi za ugotavljanje nosečnosti
24.8.2011 10:36:42   
pomar*ANČA*
najprej najcenešega, ko je pokazal + pa še cb, da sem bila res ziheruser posted image

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: testi za ugotavljanje nosečnosti
24.8.2011 11:09:58   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: tecnobica

Jaz sem vedno kupovala first sign, v DM. Dva v kopletu, najcenejš prideš skoz. Pa tud ko mi je pokazal dve črtici, nisem nobenga druzga kupovala več.


Jaz isto. Ko si noseča, si noseča, bo vsak test to pokazal. Pa naj pravijo kar hočejo. Seveda če počakaš na prvi dan zamude, ne pa že 5 dni prej preverjat.

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: testi za ugotavljanje nosečnosti
24.8.2011 18:33:56   
lotkla
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: tecnobica

Jaz sem vedno kupovala first sign, v DM. Dva v kopletu, najcenejš prideš skoz. Pa tud ko mi je pokazal dve črtici, nisem nobenga druzga kupovala več.


Jaz isto. Ko si noseča, si noseča, bo vsak test to pokazal. Pa naj pravijo kar hočejo. Seveda če počakaš na prvi dan zamude, ne pa že 5 dni prej preverjat.



Se podpišem

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: testi za ugotavljanje nosečnosti
25.8.2011 10:15:28   
goody
hej punce. jest se neb več hecala s ta poceni testi. Ko je M zaostajala sem kupla enga ta pocenga v DM in je bil - user posted image , pa je še vedno zaostajala in sem kupla še enga in je bil spet - user posted image . pol sem pa šla h ginekologu in in mi je svetoval naj nardim še test CB in ta je končno pokazal + user posted image . se je pa izkazal, da s plodom ni blo vse ok in ni dobr rastu in bi se skoraj vse slabo končal, sam zato, ker sem delala ta pocen teste. če b mi prec pokazal + bi se napaka prej odkrila in bi blo bolš. je pa zdej vse ok in mam superzdrauga 1 mesečnega user posted image .

Punce jest vem da nam nkol več kupla ta pocenga ne u DM ne ker kol drge user posted image .

(odgovor članu ninicananica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: testi za ugotavljanje nosečnosti
25.8.2011 10:25:34   
darchy82
Tud jst sem vedno v DM-u vzela First Sign, tist k sta 2 v kompletu pa je tud pokazal +, ko sem bila noseča in - ko pač nisem bila. Mi je bil pa tud Baby Check Plus ok.

(odgovor članu goody)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: testi za ugotavljanje nosečnosti
25.8.2011 10:30:13   
ronja
Mene pa zanima, kako ste se ob poplavi vseh testov za ugotavljanje nosečnosti odločile, katerega kupiti.

Vzela sem najcenejšega - Baby check, kjer sta dva not, kar je fajn, če bi slučajno naredila prvi test prekmalu, da ne bi pokazal. No, meni je še vsakič pokazal takoj.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu ninicananica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: testi za ugotavljanje nosečnosti
25.8.2011 18:19:48   
ursap
Pozdravljene punce,
prvi dan zadnje menstruacije je bil 22.7., potem sem jemala Klomifen od 4-8 dne ciklusa. Menstruacijo bi morala dobiti okrog 23.8., ker jih imam na cca 32 dni. Ker je do danes ni bilo,  sem naredila nosečnostni test First Sign in je bila druga črtica zelo bleda ampak vidna. Čez pa ur sem probala še Baby Check Mini lističe in First Sign Duo lističe in je pokazalo enako, dve črtici, druga malo bolj bleda.
Jutri zjutraj bom probala še Clear Blue takoj zjutraj, ker danes testa nisem delala z jutranjim urinom. Če bo spet pokazal pozitivno bom poklicala ginekologinjo, da bi šla na krvni test, da bova z možem 100% prepričana. Trudiva se namreč že skoraj 3 leta, ta ciklus pa je bil prvi s Klomifenom. 

user posted image
user posted image
user posted image

Kaj mislite???

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: testi za ugotavljanje nosečnosti
25.8.2011 18:25:24   
Najaa
ursap, kaj ti ni jasno?user posted image user posted image user posted image user posted image Mislim, da je vsem jasno, da si srečka user posted image

(odgovor članu ursap)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: testi za ugotavljanje nosečnosti
25.8.2011 18:27:38   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: goody

hej punce. jest se neb več hecala s ta poceni testi. Ko je M zaostajala sem kupla enga ta pocenga v DM in je bil - user posted image , pa je še vedno zaostajala in sem kupla še enga in je bil spet - user posted image . pol sem pa šla h ginekologu in in mi je svetoval naj nardim še test CB in ta je končno pokazal + user posted image . se je pa izkazal, da s plodom ni blo vse ok in ni dobr rastu in bi se skoraj vse slabo končal, sam zato, ker sem delala ta pocen teste. če b mi prec pokazal + bi se napaka prej odkrila in bi blo bolš. je pa zdej vse ok in mam superzdrauga 1 mesečnega user posted image .

Punce jest vem da nam nkol več kupla ta pocenga ne u DM ne ker kol drge user posted image .


V čem je povezava, da s plodom ni vse ok in s poceni testi? Če s plodom ni vse ok, je lahko premalo nosečniškega hormona in zato ne pokaže nosečnosti. Včasih pa zataji tudi CB in punce šele na odvzemu krvi dobijo potrdilo, da je nosečnost. Sicer pa sej vidiš odgovore. Za potrditev nos. ni treba najdražji test.

(odgovor članu goody)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: testi za ugotavljanje nosečnosti
25.8.2011 18:28:30   
Anonimen
ursap zakaj clear blue? 
Po forumih se res vidi kako reklama se vtisne v človeka in ne verjame nič drugega kot samo temu ki se reklamira. Noseča si ženska! to je to. čestitke

(odgovor članu Najaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: testi za ugotavljanje nosečnosti
25.8.2011 18:34:34   
ursap
Test imam doma in zato ga bom naredila. Še vedno pa kr ne morem verjet in dojet. Po dolgem čakanju nama je končno uspelo. Držim pesti, da bo vse ok in za vse da tudi ve kmalu zagledate pluske. Bom javila kakšni bodo rezultati krvnega testa. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: testi za ugotavljanje nosečnosti
25.8.2011 18:40:10   
CariSSa10
ursap po treh pozitivnih testih še kar dvomiš?user posted image  si pa res šokirana..to je to! bravo nosečka. mirnih 7 mesecev še naprej, pol pa zdravega bebija ti želim! user posted image user posted image

(odgovor članu ursap)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: testi za ugotavljanje nosečnosti
26.8.2011 8:01:53   
Anonimen
Zdravo!

Tudi jaz sem ena izmed vas, ki poskuša zanositi, in sem včeraj (še par dni pred izostankom M) naredila test baby check listič in je pokazal sicer 2 črti, seveda pa eno slabše vidno.
Danes sem ponovila s še enim testnim trakcem in plastičnim baby check, pa sta zopet 2 črtici, vendar ena še manj vidna kot včeraj....zdaj pa res ne vem ali sem ali nisem....


Kako se pa pripnejo slike? Nikjer ne najdem te funkcije:)

Hvala.

(odgovor članu CariSSa10)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: testi za ugotavljanje nosečnosti
26.8.2011 13:19:59   
mama_milchy
ne razumem zakaj mislite za je CB najbolj siguren;
ko je meni prvič zamujala M sem naredila test z CB, po 8 dneh zamude M spet CB; in po 14 dneh zamude spet CB in je vsakič pokazal debel -; sem šla h G na kontrolo in mi je reku, da sem že 8tednov noseča;

pri drugi nosečnosti sem naredila CB pa je bil rahel, rahel +; je pa M zamujala le 3 dni

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: testi za ugotavljanje nosečnosti
26.8.2011 16:00:31   
lonypg
Zdravo!
Jaz nimam nekega mnenja, test ko test....samo sem včeraj in danes imela testne trakce in je bilo slabo vidno..ampak pozitivno....ker nisem bila prepričana, sem šla zdaj popoldne se Clearblue kupit...da vidim kaj pa bo ta pokazal in je bil takoj + in bolj viden.
Tako da sem zdaj 100% user posted image

Ni pa pravil, eni zataji Clearblue, drugi pa testni trakec ali kateri drugi test.

Pač probat več različnih testov.

Lp

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: testi za ugotavljanje nosečnosti
26.8.2011 16:05:39   
tecnobica

IZVIRNO SPOROČILO: goody

hej punce. jest se neb več hecala s ta poceni testi. Ko je M zaostajala sem kupla enga ta pocenga v DM in je bil - user posted image , pa je še vedno zaostajala in sem kupla še enga in je bil spet - user posted image . pol sem pa šla h ginekologu in in mi je svetoval naj nardim še test CB in ta je končno pokazal + user posted image . se je pa izkazal, da s plodom ni blo vse ok in ni dobr rastu in bi se skoraj vse slabo končal, sam zato, ker sem delala ta pocen teste. če b mi prec pokazal + bi se napaka prej odkrila in bi blo bolš. je pa zdej vse ok in mam superzdrauga 1 mesečnega user posted image .

Punce jest vem da nam nkol več kupla ta pocenga ne u DM ne ker kol drge user posted image .


Kolkr jst vem, tale tapoceni test pokaže celo prej, ker je bolj občutljiv. Tko da ni blo tole res. Sicer pa verjetno nisi delala obeh testov v enem dnevu in z istim urinom, da bi to lahko primerjala. Seveda je po parih dneh pokazal tudi CB.

(odgovor članu goody)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: testi za ugotavljanje nosečnosti
26.8.2011 20:42:41   
ursap



IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Zdravo!

Tudi jaz sem ena izmed vas, ki poskuša zanositi, in sem včeraj (še par dni pred izostankom M) naredila test baby check listič in je pokazal sicer 2 črti, seveda pa eno slabše vidno.
Danes sem ponovila s še enim testnim trakcem in plastičnim baby check, pa sta zopet 2 črtici, vendar ena še manj vidna kot včeraj....zdaj pa res ne vem ali sem ali nisem....


Kako se pa pripnejo slike? Nikjer ne najdem te funkcije:)

Hvala.
 



jaz sem uporabila spletno stran www.shrani.si

klikneš izberi datoteko oz. kolikor jih pač hočeš naložit. potem klikneš shrani in ti da ven linke... sama sem uporabila tistega kjer piše za forum, tko so potem vidne slikice. pa se sama nisem logirala na spletno stran. upam, da bo to pomagalo. :)




< Sporočilo je popravil ursap -- 26.8.2011 20:44:45 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: testi za ugotavljanje nosečnosti
31.8.2011 9:21:17   
ninicananica
No, punce, da se vam še jaz javim s svojim odgovorom. Tudi jaz sem delala že vse mogoče teste. Ko pa sem bila zares noseča, me je trakec pustil na cedilu user posted image . Ne vem, a sem test delala prekmalu, ali sem ga premalo namočila user posted image  Čez nekaj dni, ko user posted image  ni in ni bilo, sem ponovno delala test s Clearblue digital, ki ti pokaže + ali - in takrat sem zagledala svoj prvi + in bila najsrečnejše bitje na svetu user posted image . Tako da vsem, ki težko pričakujete user posted image  priporočam, da ob izostanku menstruacije naredite Clearblue digital test in v trenutku ne boste več v dvomih.

(odgovor članu ursap)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: testi za ugotavljanje nosečnosti
31.8.2011 16:11:46   
tecnobica
Primerjat z nekimi drugimi testi CB digital na isti dan z istim urinom... potem lahko trdiš, ali so ostali zanič al ne.

(odgovor članu ninicananica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: testi za ugotavljanje nosečnosti
31.8.2011 16:14:26   
Anonimen
ninicananica: čez nekaj dni bi ti tudi ostali testi enako pokazali.
Kot ti je že ena napisala: najprej delaj vse na isti dan potem pa govori da so zanič.
Tele nekaj dni ogromno pomenijo,ker se vsak dan hormon veča

(odgovor članu ninicananica)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?