|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Maček Muri-igrača
6.9.2010 11:28:14   
Luni
Katera ve, kje bi dobila igračko Mačka Murija-sedečega? Na spletu ne najdem nikjer, MK je bila zastopnica, jih nima več. A pa ga ima mogoče katera med odsluženimi  igračami in ga proda?

_____________________________


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Maček Muri-igrača
1.12.2010 13:23:08   
kajajaka
Nisi edina. Jaz tudi iščem in iščem, pa nikjer ne najdem.
Lani jih je imela Pikapolonica, letos nij ni nikjer user posted image

(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Maček Muri-igrača
3.12.2010 11:41:41   
Luni
O, kajajaka! Prefurala vso Ljubljana, pregledala cel splet, dobila v domačem kraju! Grem slučajno v knjigarno, pa se (še danes ne vem zakaj!!!) ozrem na eno vrhnjovrhnjo polico, in tam gor sedi sedem Mačkov Murijev, pošlihtanih, ko vojska. Mi je razložila poslovodja, da jih je v zalogo vzela, ko je še pri MK delala in je že vedela, da bo šla privat! Lahko preverim, če imajo še kakšnega, vendar dvomim, ker ko je naša prišla z njim  v vrtec, se je po moje zaloga spraznila..... Ampak naša ni bila takoj zadovoljna z njim, ker ni bil obdelan kot Matičkov (starejši brat ga ima že devet let in je čisto obdelan, ta je bil pa kompakten ....) Ahhhh, kdo bi razumel otroke.......

_____________________________



(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Maček Muri-igrača
3.12.2010 11:42:32   
Luni
Aja, pa še to: jih več ne delajo, sem se pri MK pozanimala, pač je na tržišču samo še stara zaloga. Škoda!

_____________________________



(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Maček Muri-igrača
6.3.2012 15:26:34   
bobster
Pozdravljeni.

Žal se plišastega Mačka Murija nikjer ne da več kupiti,user posted image tako da mogoče pa se tukaj na forumu najde kdo,
katerih otroci so le tega že prerasli in bi ga bili pripravljeni prodati,
ker naš mali nadobudnež je tudi po enem letu, še vedno strašansko zaljubljen v Murija (pravljico)
in bi ga z velikim veseljem imel za svojo "ninico" .

Tako da vsa vse, ki imate doma plišastega Mačka Murija in ki mogoče kje med ostalimi plišastimi igračami sameva,
da povprašete svoje otroke, če bi ga dali (prodali seveda), nekomu, ki si ga iz srca želi.

Hvala.


< Sporočilo je popravil bobster -- 6.3.2012 15:28:10 >

(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Maček Muri-igrača
7.3.2012 11:40:40   
Tutan
Mi imamo dva, enega velikega in enega majhnega. Majhnega smo dobili zraven knjigice Maček Muri v DZSju. Kakšno leto nazaj. Velikega pa je dobil 1x za darilo, od prijateljice, že kar nekaj časa nazaj, lahko jo pa vseeno povprašam, kje ga je kupila.

(odgovor članu bobster)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Maček Muri-igrača
10.9.2013 13:03:46   
gorskaroža
Pozdravljene, punce! Vidim, da je minilo že kar nekaj časa od vaših post-ov, ampak vseeno ... če je katera še zainteresirana za pliškota Mačka Murija, naj mi, prosim, javi user posted image

Sicer je naš OGROOOOMEN, mislim, da je višji od enega metra, ampak nam stoji v kotu podstrehe in se nihče z njim ne igra user posted image

Lp

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Maček Muri-igrača
24.9.2013 22:13:46   
Špelk
Jaz bi rada hčerki za prvi rojstni dan kupila mačka Murija, zato me zanima tvoja ponudba. Je še na voljo?

(odgovor članu gorskaroža)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Maček Muri-igrača
26.9.2013 13:06:22   
UrškinRaj
Če katera še išče Mačka Murija, jih sama izdelujem pod blagovno znamko Urškin Raj. Je igrača, sedeča, mehak na otip, cca 50 cm v dolžino.
Slika: http://www.artmar.si/Slike/sodelujoci_galerija_igraca_macek_muri.jpg
Če ga bo katera kdaj potrebovala, vabljena, da se oglasi na mail: urskin.raj@gmail.com

(odgovor članu Špelk)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Maček Muri-igrača
26.9.2013 17:36:35   
gorskaroža
hihi, luškan je user posted image
no, moj je tak gromozanski, precej težek, ravno takega imajo v ljubljanskem Konzorciju za okras user posted image

(odgovor članu UrškinRaj)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Maček Muri-igrača
11.11.2013 15:57:26   
gorskaroža
No, toliko, da veste: mojega velikana Murija sem že prodala user posted image

(odgovor članu gorskaroža)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?