|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko časa, po kontracepciji....?
16.9.2005 17:29:26   
ur+sa
Pozdravljene!
Tudi mene nekaj zanima pa nikjer nisem opazila podobne teme, zato sem odprla kar novo.
Koliko vas je pred nosečnostjo jedl kontracepcijske tabletke? Koliko časa ste morale delati na tem, da ste zanosile, ker pravijo nekateri, da moraš biti pol leta ali najmanj 3 mesece čisto čista, da se te kaj prime?
Že dolgo časa si želim imeti otroka, sedaj sem konačala šolo, s fantom morava nekam na svoje, potem pa bom tudi jaz vpisana med srečke nosečke. (to pa upam, da bo največ čez 2 leti). hvala za vse odgovore že v naprej
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Koliko časa, po kontracepciji....?
16.9.2005 17:32:59   
Maxica
Jaz sem jedla KT, potem sem jih pa nekako okrog novega leta nehala jemati in uporabljala zaščito "pazi". To se nama je z možem kar nekaj časa obneslo. Edinkrat ko nisva pazila, sem zanosila (v manj kot enem letu) in postala mamica krasnemu sinčku. Se pravi, da se sploh nisem kaj preveč trudila, da bi zanosila, hehe. Upam, da bo tudi naslednjič šlo tako gladko. Vso srečo tudi tebi!

(odgovor članu ur+sa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Koliko časa, po kontracepciji....?
16.9.2005 18:48:29   
lenika
Jaz sem nehala jemat KT, do konca meseca julija sva bila zaščitena s kondomom. Meseca avgusta sva začela delat na otročku in je prvi mesec ratalo.

(odgovor članu ur+sa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Koliko časa, po kontracepciji....?
16.9.2005 18:49:01   
lenika
Aja KT, pa sem nehala jemat januarja.

(odgovor članu ur+sa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Koliko časa, po kontracepciji....?
16.9.2005 19:51:22   
Anonimen
men je rekla G, da je dost da si en mesec brez KT- tolk da pride M, pol pa lahk začneš.. Kr mi je razložila, da KT niso več tok "škodljive" kot včasih..

(odgovor članu ur+sa)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Koliko časa, po kontracepciji....?
16.9.2005 20:42:59   
anitaz
ja,midva sva tudi načrtovala in zato sem tudi prenehala s KT,pa sem zanosila skoraj takoj se pravi nehala sem jemati aprila,zanosila pa julija,pa me je fuul skrbelo da kaj ne bi blo v redu,ker vsi tok govorijo,da moraš prej nehat jih jemat.Pa ni panike! Najina Tjaša je prava babnca!!

(odgovor članu ur+sa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Koliko časa, po kontracepciji....?
16.9.2005 21:04:52   
urška
nehala sem jih jemati konec aprila, maja sem že bila noseča - seveda nenačrtovano. prej sem jedla kt 5 let.

(odgovor članu ur+sa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Koliko časa, po kontracepciji....?
17.9.2005 5:39:01   
Anonimen
Kontracepcijske tablete sem nehala jemati 3. marca, 5. marca sem dobila menstruacijo, ki je trajala do 10. marca... in potem enkrat do konca marca sem zanosila...

(odgovor članu ur+sa)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Koliko časa, po kontracepciji....?
17.9.2005 15:45:34   
ur+sa
Vsem najlepša hvala za odgovore! Čestitam vsem, ki ste že mamice, .... me bomo pa kmalu za vam.

(odgovor članu ur+sa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Koliko časa, po kontracepciji....?
19.9.2005 11:54:33   
ur+sa
glede na to kako hitro ste zanosile.... enkrat sem pozabla vzeti 4 KT, pa jh nisem nikoli potem vzela (se pravi da sem jih pojedla le 17). pa se je ciklus premaknil le za 1 dan... drugega pa nic . aje mozno da sem ze tako zascitena, da bom dolgo rabila da bom zanosila??? ali je moznost da sem neplodna?????

(odgovor članu ur+sa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Koliko časa, po kontracepciji....?
19.9.2005 12:11:37   
lana38
KT naj ne bi povzročale neplodnosti. Pri nekaterih mogoče traja dlje časa, da zanosijo, pa to verjetno nima nič s KT. Jaz sem jih pred prvo nosečnostjo jemal 5 let. Potem nisem mogla zanositi 1,5 leta. Po HSg sem pa takoj zanosila. Izvid je bil tudi OK. Zdaj sem jih pa jemala 7 let. Pa se v drugo trudiva že 1 leto. Mislim, da kar dosti naredi tudi psiha, čeprav jih dosti pravi, da nima nobene veze...

(odgovor članu ur+sa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Koliko časa, po kontracepciji....?
19.9.2005 12:23:00   
ur+sa
lana38hvala za odgovor. Kaj pa je to HSg? jest jih jemlem že 4 leta. jest pa verjamem, da je tukaj kriva tudi psiha, ja... hvala za odgovor. Upam, da vama cimprej rata

(odgovor članu ur+sa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Koliko časa, po kontracepciji....?
19.9.2005 14:42:45   
mis
Takole, jaz sem jih jemala cca 8 let. Aprila jih nisem vec jemala, julija sem zanosila. V 10. tednu sem bila na abraziji, zaradi prazne vrecke. Kolikor jaz razmisljam poznam veliko prijateljic, ki so imele splav, pa vse so jedle tabletke. Mogoce je to nakljucje, ne vem. Sedaj sem pol leta brez tablet in sedaj po prvi menstruaciji po abraziji (jo se cakam) veselo na delo

(odgovor članu ur+sa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Koliko časa, po kontracepciji....?
19.9.2005 15:05:43   
gaja*
Jaz sem jih jemala 5 let, zdaj sem že 2 leti brez... Sicer takoj po prenehanju nisva začela delat na zdaj pa že nekaj mesecev poskušava, pa še ni željenega rezultata. Mi je G rekel, da ni odvisno od tablet... Pri meni gre za psiho
LP, gaja*

(odgovor članu ur+sa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Koliko časa, po kontracepciji....?
19.9.2005 15:25:44   
ur+sa
hvala vsem za odgovore! pomoj gre pr men tut za eno ogromno psiho.... upam, da nam vsem uspe.

(odgovor članu ur+sa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Koliko časa, po kontracepciji....?
20.9.2005 12:49:26   
lana38
ur+sa!
HSG je slikanje matrnice in jajcevodov. To je preiskava, na katero so me poslali, ko 1,5 leta nisem zanosila.

(odgovor članu ur+sa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Koliko časa, po kontracepciji....?
20.9.2005 12:56:07   
ur+sa
lana38 hvala za odgovor .

(odgovor članu ur+sa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Koliko časa, po kontracepciji....?
20.9.2005 15:59:31   
ur+sa
se je kateri zgodilo, da je zanosila, ko je pozabila vzeti 1 KT?? sem mislila, da je to bolj tako...emm... hitro...? pa vidm, da so to se zmer dnevi, tedni, meseci... (no v koncn faz, sam, daje! )

(odgovor članu ur+sa)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?