|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Čevlji Super fit
19.9.2005 13:41:40   
niki5
Če katero zanima sem v nedeljo naključno odkrila, da jih prodajajo v Humanicu v Ljubljani. Sicer ni velike izbire, za našega pikca smo našli ene in so res super, izredno mehki, kljub visokemu nartu mu lepo paše nogica notri.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Čevlji Super fit
19.9.2005 13:54:37   
Lunca1
Jaz sem jih pa danes gledala v Cokli v Kranju. Potem sem ji pa kupila ene mokasinke od Cicibana. Imajo pa Superfit precej velike številke, saj sta 19 od cicibana in 18 od Superfit enake.

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Čevlji Super fit
19.9.2005 14:00:57   
NinaŠ
Ja tud mi smo zelo zadovoljni z izdelki Super fit - imamo od copatov do čevljev.
Med drugim jih prodajajo tudi v trgovinah Kopitarne in Massa.

Lp

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Čevlji Super fit
19.9.2005 17:09:43   
PIKA
V Kopru pa jih imajo v trgovini Stop v Župančičevi ulici.

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Čevlji Super fit
19.9.2005 19:36:25   
LIALIA
Superfit čevlje prodaja tudi Mass.

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Čevlji Super fit
20.9.2005 11:38:49   
a&m
Super fit čevlje prodajajo tudi v Btc v hali A spodaj, blizu cicbanove trgovine.Trgovina je Preli oz. Premi, neki podobnega.Imajo samo otroške čeveljčke.

lp

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Čevlji Super fit
20.9.2005 20:04:40   
Anja167
Jaz ne vem, a smo mi tako izbirčni ali kaj, ampak meni se zdijo pa Superfitke, čeprav so dejansko najboljše, kar lahko dobiš na našem tržišču, še vedno pretrdi, premalo upogljivi čevlji in so previsoki za otroka, ki začenja hoditi. Jaz vse bolj prisegam na Preschoolians (kar pa ni najbolje za našo denarnico...).

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Čevlji Super fit
21.9.2005 10:00:58   
asso
Anja167 je napisal/a:

Jaz ne vem, a smo mi tako izbirčni ali kaj, ampak meni se zdijo pa Superfitke, čeprav so dejansko najboljše, kar lahko dobiš na našem tržišču, še vedno pretrdi, premalo upogljivi čevlji in so previsoki za otroka, ki začenja hoditi. Jaz vse bolj prisegam na Preschoolians (kar pa ni najbolje za našo denarnico...).


Tudi meni se zdijo pretrdi, čeprav sem ene kupila, ker so bile znižane in ne tako predrage. Drugače so zelo mehki Primigi.

V kopru v trgovini Stop ukinjajo program, zato jih imajo tudi znižane.

Lp asso

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?