|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Krči in rahla krvavitev
20.9.2005 15:49:30   
nanina
Lepo pozdravljene. Mene pa zanima, če je katera izmed vas imela podobno izkušnjo in bila noseča. Že kar nekaj mesecev se trudimo na dojenčku, zato sem že kar malce obupana. Ta mesec sem imela res tak dober občutek - da je ratalo. No sedaj pa me nekam čudno zvija v trebuhu, ampak menstruacije ni, le nekaj rjavkastih madežev je. Naredila sem test, ki mi je pokazal -, vendar je velika možnost, da sem ga naredila prezgodaj, ker imam zelo neredne menstruacije. Vem, da mi nobena ne more reci si oz. nisi noseča, samo zanima me , če je še katera imela podobne teževe in bila vseeno noseča. Najlepša hvala za odgovore.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Krči in rahla krvavitev
20.9.2005 15:56:10   
SANDRA

Lep pozdrav!

Jaz nisem imela krčev,sem pa imela rjavkast izcedek tri
mesece v drugi nosečnosti.Kdaj pa bi jo mogla dobiti oz.
kateri dan ciklusa je danes? Mogoče je res prekmalu za test.Počakaj še kakšen dan ali pa pejt do ginekologa.

       LP  &nbs p;

(odgovor članu nanina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Krči in rahla krvavitev
20.9.2005 15:59:43   
nanina
Sandra hvala za odgovor. Veš moji ciklusi so lahko dolgi tudi po tri mesece, tako, da je pri meni vse zmešano. Kdaj delati test je zato večna dilema. Moram priznati, da si neskončno želiva otročka in ga že zelo dolgo čakava, zato sem tudi toliko bolj neučakana glede testiranj.

(odgovor članu nanina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Krči in rahla krvavitev
20.9.2005 19:46:12   
SANDRA

HELLO!

Potem je pa res težko delati test ko imaš tako neredno . Vseeno probaj čez par dni.A si že bila kaj pri
gin.zaradi nerednih .Fino bi bilo da ti da tabletke
za ureditev ciklusa.

   LP

(odgovor članu nanina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Krči in rahla krvavitev
21.9.2005 8:16:46   
MATEJA
Pozdravljena nanina, tudi jaz sem imela ta mesec podobno izkušnjo, tako dober občutek sem mela, skoraj sem bila prepričana da je to to (vsi simptomi so tudi bili).Pol pa tri dni pred M rjav izcedek, ki se je vlekel še tri dni (od rjavega, rahlo rdeče, oker...) pol pa se je prekleta ulila kot iz jasnega.Razočaranje veliko, vendar glavo gor in ta mesec "u nove pobjede", pa mogoče bo.Sej sva z Sandro v naslovu:JUTRANJA SLABOST že razpravljaje o tem.Narediti ne moreš nič, le čakati in videti kar čas prinese.Sklenila sem, da ne bom več nič preveč razmišljala o tem 24 ur na dan, ker je sam še slabše, verjemi mi.Želim pa ti čimprej .Srečno!LP.

(odgovor članu nanina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Krči in rahla krvavitev
21.9.2005 9:23:33   
mihi33
Ojla ninia, tudi jaz sem imela podobno izkušnjo, pred tremi leti in pol. Ker sva intenzivno delala na bebici sem čutila da bi nekaj lahko bilo, zato sem naredila test prezgodaj, ki je pokazal negativno. Ker pa menstruacije ni bilo, sam naredila test ponovno in biu je pozitiven. Še preden pa sem prišla do ginekologa v nekaj dneh, pa sem na hlačkah opazila nekaj kapljic krvi. Takoj drugi dan sam šla na pregled, bila san noseča 6 tednov, imela sem hematom v maternici, ki ji krvavel, zato sem morala počivati in bila na bolniški. Kasneje sem imela pogosto krče, pa še dol me je zelo tiščalo, tako da sem včasih mislila da mi bo kar vse ven padlo, a na koncu se je s CR rodil zdrav fantek.
No, sedaj se ponovno trudiva, pa žal ni še nič ratalo, a upam da bom že naslednji teden imela dobre novice .
Jaz ti svetujem da greš čimprej na pregled k svejemu G, potem boš pa videla.
Deževne pozdravčke, M.

(odgovor članu nanina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Krči in rahla krvavitev
22.9.2005 12:03:53   
nanina
Hvala vam punce za odgovore. Na žalost se je ulilo kolikor močno se je moglo, jaz pa v jok... Resnično mislim, da je bil ss. Ampak vem, da moram naprej.

(odgovor članu nanina)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Krči in rahla krvavitev
24.9.2005 16:16:55   
Kato
Nanina,

Ne obupat. Tudi jaz sem imela ta teden krizo. Imela sem že vse znake, user posted image  mi je zamujala, slabo mi je bilo, joške so me bolele. Včeraj pa se je tudi vlilo ko hudič. Še danes sem čist aut.
Držim pesti, da bo v oktobru user posted image  in bova obe user posted image

(odgovor članu nanina)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Krči in rahla krvavitev
24.9.2005 22:20:49   
aljča
Nanina naj te potolažim in povem, da to ni bil ss.Prej problemi s hormoni zato pa si imela ta rjav izcedek.Jaz ga dobro poznam mi je skoraj 9 let grenil lepe misli in želje.Zato ti svetujem, da se malo sprostiš in ne misliš na to da je bil ss,ker bi to zgledalo malo drugače.Verjemi.
L.p.Aljčauser posted image user posted image

(odgovor članu Kato)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Krči in rahla krvavitev
24.9.2005 22:29:55   
Anonimen
Men se je dogajalo isto kot mihi33, žal se pa ni tako končalo kot pri njej, ampak z ss.

(odgovor članu aljča)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Po spontanem splavu ni treba odlagati zano...
Najnovejše raziskave razkrivajo, da po spontanem splavu ni potrebno tri mesece odlagati s ponovno zanositvijo. Ravno zan...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?