|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   IZDELKI MOTHERCARE
29.9.2005 21:45:31   
novincek
Zanima me, kakšno imate mnenje o izdelkih znamke Mothercare.

Glede na ceno so kar konkurenčni ostalim,
kaj pa kvaliteta in uporabnost?         user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: IZDELKI MOTHERCARE
29.9.2005 21:53:20   
andrejaz
Jaz imam njihov komplet plastičnih posodic, lončkov in žličk in sem prav zadovoljna z njimi. Posodice se lahko uporabljajo v mikrovalovni pečici in še poceni je bil cel komplet. Imam pa tudi varovala za omare, ki so tudi zelo v redu. Aja pa še njihov nahrbtnik za dojenčkove potrebščine. Oblekic za dojenčka pa njihovih nič nimam.
Skratka z moje strani same pohvalne zadeve za stvari ki sem jih tam kupila.


_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu novincek)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: IZDELKI MOTHERCARE
29.9.2005 22:03:20   
Jančika_
Že od rojstva imamo za našega 14-mesečnika veliko njihovih bodyjev in izključno njihove pižamice. Tile kompleti bodyjev in pižamic so izredno ugodni, posebej, če naletiš še na kakšno znižanje. Zadnjič sem dobila 3 pižamice za 3100 sit! Od ostalih oblačil imamo od MC ene kavbojke.

Vse stvari so zelo lepe, kvaliteta je 1A. Pogosto jih perem in sušim v sušilcu (čeprav je gor znak, da naj jih ne bi), pa so kot nove. Priporočam.

(odgovor članu andrejaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   IZDELKI MOTHERCARE
29.9.2005 22:17:43   
novincek
kaj pa dude, stekleničke, . . . , ostali pripomočki za dojenčke?

(odgovor članu novincek)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: IZDELKI MOTHERCARE
29.9.2005 22:21:45   
Anonimen
Tudi mi imamo po nasvetu Jančike njihove pižamice in smo z njimi super zadovoljni!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu novincek)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: IZDELKI MOTHERCARE
29.9.2005 22:39:06   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: novincek

kaj pa dude, stekleničke, . . . , ostali pripomočki za dojenčke?


Od ostalih stvari imamo samo še dva plastična slinčka, eden je narejen kot pelerinca z rokavi, ki se zapre zadaj. Tudi zelo fajn. Drugega pa nimamo.

(odgovor članu novincek)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: IZDELKI MOTHERCARE
29.9.2005 22:58:42   
piščanc
uporabljam njihove bodije, nogavičke, copatke, majčke, pižame, hlače... - kvaliteta, udobnost in uporabnost na višku, cena pa smešna v primerjavi z drugimi

resno, peremo vsak teden, sušilec, pa so barve še vedno lepe in material ni raztegnjen
dober sistem zapenjanja za dojenčke, se ne razvleče in ne raztrga

zelo priporočam



_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu novincek)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: IZDELKI MOTHERCARE
29.9.2005 23:25:20   
sinderela
Imam njihove bodije . Perem jih vsak teden že cca 3 mesece, pa so še vedno kot novi.user posted image

Komaj čakam zimsko razprodajo, da bom še kaj lepga nabavla.

_____________________________

Mamica dvema srčkoma in ljubeča žena mojemu lubiju
MOJ ITM 27,8 ( 72kg)
SANJSKI ITM 22,4 ( 58kg)

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: IZDELKI MOTHERCARE
29.9.2005 23:25:34   
lan
Pizamice so res zelo dobre in tudi bodyje najraje tam kupim.V glavnem imajo lepe,kvalitetne in ugodne stvari,tako da se splaca.

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: IZDELKI MOTHERCARE
30.9.2005 0:09:26   
polona2
Dude Mothercare so identične dudam Tommee Tippee, jaz sem jih nekajkrat kupila v Mothercare, ker v Baby centru ni bilo izbire. Drugače pa je imela Hana ene supergice in balerinke iz Mothercare, pa so po večkratnem pranju še vedno kot nove, imajo pa res take cute stvari.

(odgovor članu lan)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: IZDELKI MOTHERCARE
30.9.2005 5:24:56   
novincek
A so njihovi izdelki v Avstriji kaj cenejši kot pri nas,
naprimer v primerjavi z Emporium-om v BTC.

(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: IZDELKI MOTHERCARE
30.9.2005 6:56:05   
Lunca1
Kje pa je Mothercare v Avstriji?

(odgovor članu novincek)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: IZDELKI MOTHERCARE
30.9.2005 9:18:52   
dejčka2
Mislim da ga v Avstriji ni, so pa baje odprli Mothercare v modni hiši v MB.

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
30.9.2005 9:53:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu novincek)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: IZDELKI MOTHERCARE
30.9.2005 10:03:22   
Ajnaa
sama jih na poznam. a so cenejši od h&M?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: IZDELKI MOTHERCARE
30.9.2005 10:14:37   
Pajaca




Za mothercare same pohvale. Edino kar sem ugotovila je, da so bodyji pakirani po 7 boljše kvalitete kot tisti po 3 in mal drgačnega kroje.... Jih pa imam ogromno in se mi zdi kot da so še vedno novi. Pa tudi ostale obleke so super. Se mi zdi da jih uničijo edino fleki. Pižamce so pa sploh zakon.

Cenovno pa..... bodiji in pižamce so def cenejši kot H&M. Vendar pri njih so pretežno kompleti s pol belimi in pol pisanimi bodiji. Pa daš za paket 7 cca 6-7 tisoč. V h&m je en body čez 1000 sit. Pižamce so isto 3 po 3.500 sit. Ostale obleke pa odvisno. Dobi se kakšen komplet hlače+majčka, ali 2 majčki ali kaj podobnega in je ceneje kot h&M, včasih pa je kakšna stvar dražja..... ma greš oboje pogledat pa vidiš. Pa mal skombiniraš maš za vsak dan mothercarjev body, pa kupiš par frajerskih v h&m pa je.

Kasete za palčka so pa drugje res drage. V mothercare so po 1300, v merkatorju in bc pa so čez 2000 sit. Tako da se splača.



(odgovor članu Ajnaa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: IZDELKI MOTHERCARE
30.9.2005 10:15:54   
asso
Lahko dam same pohvale user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu Ajnaa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: IZDELKI MOTHERCARE
30.9.2005 20:51:10   
bobek05
Mi v Mothercare tudi na veliko nabavljamo.. Poleg oblačil (ki jih nabavljam na 2-3 tedne) smo kupili tudi odejico, pa posteljnino, pa borduro, pa baby gym... Pri njih mi je všeč tudi to, da so oblačila malo večja kot npr. v Baby Centru.. Drugače pa imamo ogromno njihovih bodijev, pa pižamic, pa hlačk, majčk, puloverjev, kapic, copatkov, nogavic... in smo z vsem FUL zadovoljni user posted image  

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.




Politik
Admin

Si želiš, da tvoj otrok, ko odraste, postane politik?

da (14%)

ne (70%)

ne vem (2%)

mi je vseeno (15%)


Število vseh glasov: 115

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!