|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sab simplex
21.9.2005 22:07:33   
sc-2
Imamo tezave s krcki pri 5 tednih. Koliko in kdaj ste jim dajale Sab simplex kapljice.
Ali se jih daje vsak dan, se preden se pojavijo krcki, ali ko se ze pojavijo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Sab simplex
21.9.2005 22:39:58   
Tasika
Mi smo pri 4 tednih dobili navodilo 3x dnevno 10 kapljic. Ampak je Lukca še bolj zvijalo če sem jih dajala preventivno, da smo potem prakticirali po potrebi. Učinkujejo pa tako, da zmanjšujejo pline v črevesju, pa še lažje se sprdka. Prvič ko sem jih dala je 10 minut rafalno streljal.

(odgovor članu sc-2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Sab simplex
22.9.2005 10:21:13   
malika
jaz bi ti bolj svetovala lefaksin kot sab simpleks. No vsaj sama imam s lefaksinom boljše izkušnje.

Drugače pa doziraš sab simpleks 10 min pred hranjenjem in to tisti čas, ko veš, da se pojavljajo krči.

Če imaš navodila preberi kaj tam piše, jaz sem jih uporabljala pri prvem in sem že pozabila točni potek.



(odgovor članu sc-2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Sab simplex
22.9.2005 12:48:44   
bina
Jaz sem mela pa sirup od firme iz Murse sobote imenuje se pa GALEX daš ga 3-4 na dan men je kr pomagu sam morš vedet da nobena stvar ne pomaga tolk da bi krčki čist zginl lahko jih omiliš ne moreš jih preprečiti. No saj jest jih nisem mogla.

Sem pa pol slišala tud za ene kaplce iz Koroških lekaren ba je da so tudi dobre. Veš za un sirup veretno ti bodo ponudili kakšnega drugega sam ti kr reč če ti naročijo tega sej ti ga morjo. V moji lekarni ga tudi niso imeli sam so mi ga pol naročili.

(odgovor članu sc-2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Sab simplex
24.9.2005 20:53:09   
Petrolinka
Men so v lekarni rekli 5krat na dan sab simplex in 5 krat vetrovne kapljice. Uporabljam vetrovne kapljice Koroških lekarn, ki pri nas tudi bolj pomagajo. So tudi naravne(sirup z močnim vonjem janeža pa sledek je....primeren za dudo user posted image ).
Sab simplex je močna zadeva in so mi tudi v lekarni svetovali naj začnem z manjšimi dozami(manj kaplic kot je v navodilu), da se otroku želodček privadi in potem zvišuješ dozo do dovoljene kot je v navodilih.
Je pa res da ne moreš čisto preprečit krčev samo omiliš jih lahko.
In čeprav je Sab simplex močna zadeva pri nas ni imel nekega učinka in se mi zdi, da je boljše z vetrovnimi.
Dam pa mu vedno pred hranjenjem, da se pomeša z hrano in zrakom, ki ga pogoltne ob hranjenju.

_____________________________

Ko misliš, da že vse obvladaš, spet neka nova fora...

(odgovor članu bina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ko vam dojenček pade s postelje ...
Hitro se nam lahko zgodi, da v trenutku nepazljivosti nepričakovano naše malo, neubogljeno bitje pade s postelje ali cel...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




stalnost v lj.za vpis v vrtec
NANA123

KOLIKO ČASA STE PRIJAVLJENI V LJ.-GLEDE VPISA OTROK V VRTEC

2 LETI (57%)

MANJ KOT 2 LETI (43%)


Število vseh glasov: 254

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!