|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Napenjanje in prdkanje
22.9.2005 11:26:47   
Anonimen
Naš Gašper se čisto vsako jutro okoli 6ih začne napenjati pa prdkati, kot tavelik   
Zraven spušča še take glasove, da sploh ne vem, ali mu je tko težko ali mu tko paše

Je polno dojen. Zelo pazim, da ne jem hrane, ki napenja.

En malo mi je bogi, hkrati se pa prepričujem, da je to normalno...a je

Lep pozdravček
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Napenjanje in prdkanje
22.9.2005 11:36:19   
sky
Naša je sigurno svetovni prvak v prdanju . Pri nas traja to ves dan (verjetno tudi kdaj ponoči). Je pa tako intenzivno, da večinoma kar rafale spušča. Včasih jo prav zvija in je potem vsa nasmejana, ko mine. Pogosto se sprašujem, če ji moje mleko ne ustreza , ampak še kar vztrajam in dojim. Ne jem pa nič takega. Upam, da bo sčasoma to minilo (vsaj do vrtca, da jo bojo sprejel ).
LP,Saša

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Napenjanje in prdkanje
22.9.2005 11:37:51   
Vrtnica1
Pri nas je bilo čisto isto. Pred prvim jutranjim kakanjem se je grozno napenjal in jamral, ko se je pokakal, pa je bilo ok. Jaz sem našemu Žigiju začela dajati Hippov komarčkov čaj, sama sem pila veliko bebe čaja, pa veliko sva kupčke podirala in je pomagalo. Zdaj je star 3 mesece in pol in tega ni več
lp, vrtnica in žiga

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Napenjanje in prdkanje
22.9.2005 11:38:42   
Vrtnica1
Pri nas je bilo čisto isto. Pred prvim jutranjim kakanjem se je grozno napenjal in jamral, ko se je pokakal, pa je bilo ok. Jaz sem našemu Žigiju začela dajati Hippov komarčkov čaj, sama sem pila veliko bebe čaja, pa veliko sva kupčke podirala in je pomagalo. Zdaj je star 3 mesece in pol in tega ni več
lp, vrtnica in žiga

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Napenjanje in prdkanje
22.9.2005 11:40:25   
Anonimen

hvala bogu, da nismo edini   
Tud pri nas je to samo pred taprvim jutranjim kakanjem...kupčkov pa ponoči zelo redko podiramo...hmmm, ja sigurno bo to to

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Napenjanje in prdkanje
22.9.2005 11:41:31   
Vrtnica1
UUPS, PUNCE, KAKO DODATE TE TICKERJE IZ SNUGGLEPIE.COM?? jaz, kot lahko vidite, ne znam . Prosim za pomoč!!
lp, vrtnica

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Napenjanje in prdkanje
22.9.2005 11:54:13   
LONA13
Nejc tud ful prdi, včasih tazka spusti da najprejočija pogledam če ni bil slučajno on .
Nejc je na NOvalacu, ker mam jest mleka lih tolk da se mal odžeja in pocrklja tko da ga tud bolj zvija prdenje pa itak paše zraven.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Napenjanje in prdkanje
22.9.2005 11:59:10   
CUKRČEK
Joj, naša Manca od malega prdi ko slon
Včasih je prav nerodno, če kam gremo in seveda spusti rafal....potem lahko marsikdo misli, da sem ga jaz spustila. Pol vedno začnem s "ja, kaj pa delaš" in upam, da mi verjamejo, da je ona prdica in ne jaz.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Napenjanje in prdkanje
22.9.2005 13:02:22   
Anonimen
Vrtnica1,


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Napenjanje in prdkanje
22.9.2005 13:27:22   
Vrtnica1
Ej, Tinka74, hvala, mali spi, jaz se pa že dve uri matram s temi tickerji - ampak, izplačalo se je. Bravo za mene ...
lp, V.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Znamke
dejzi

Katere znamke krem, šamponov, olj in ostalih pripomočkov uporabljate pri negi vaših dojenčkov in otrok?

Bübchen (37%)

Nivea (27%)

Penaten (6%)

Hipp (4%)

Johnson (20%)

Babylove (5%)


Število vseh glasov: 304

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!