|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zakaj
29.9.2005 9:59:29   
Anonimen
si je začel nik zdaj ful jest rokice?Me je strah, da bi jih zamenjal za dudo, ker dudo kar ven špukne in opala rokica noteruser posted image Se da kaj nardit?Kajti včasih ima že celo dlan noter in se že napenja kot dfa bo bruhaluser posted image

Nik je imel danes zjutraj ful čudni drekecuser posted image ...neke zeleno oz. bolj sive barveuser posted image ...ali je to zaradi frutka?Na kako barvo drekeca bi morala bit pozorna??user posted image

Hvala, in lep pozdrav!user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zakaj
29.9.2005 10:06:13   
Anonimen
Brez panike! Nik je začel odkrivat svoje rokice user posted image
Meni je pediatrinja rekla, da moram kar pustit, da jih tlači v usta....ko bo pa začel sesat samo en prstek, mu moraš pa to preprečit!
Za drekca ne vem...ampak user posted image  Frutek si mu dala? Že? Hm, se mi zdi kmalu, ampka okej...mogoče je res zarad tega.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zakaj
29.9.2005 10:07:40   
Anonimen
JA frutek sm mu dala in sicer tako 100ml vode in 25ml frutka , ker žal druga več ni hteluser posted image


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zakaj
29.9.2005 10:15:11   
Anonimen
Pol je pa drekec res lahko spremenjen zaradi tega. Sicer pa, če Nik nima vročine, če se smeji in pogovarja...pol nimaš kej skrbet!
No, moje mnenje...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zakaj
29.9.2005 11:02:53   
sabini
Moj si že dalj časa je rokice pa ni zamenjal namesto dude brez skrbi tud to bo nehal. Pri drekcu je pa tako moj je imel čisto zelenega, ko sem začela z uvajanjem hrane ali pa če zamenjaš mleko. Sem klicala in pravi da če je otrok vesel za igro dobre volje naj ne gledam na barvo kakca.

l.p. Matic in Sabina 4m in pol

Nina nana kaj ste pa že vse jedli? Pri nas smo začeli s sadnimi kašicami pa so mu dobre ne mara pa korenčka jabolčka, ker je kisel full ma rad banano. Sedaj bom pa juhce začela zelenjavne kuhat tko mi je rekla včeraj v posvetovalnici.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
29.9.2005 11:16:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sabini)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zakaj
29.9.2005 11:54:27   
Anonimen
sabini:
zvečer v mleko dobi mlečno kašico-imava od mullera bananino, pa jo ima ful raduser posted image
zdaj pa ko sva davala sokece, pa je imel:jabolko,banano,breskev le hruška mu ni pasala..oz se je nekaj zvijal po njejuser posted image

Jutri bova pa začela zjutraj tudi z frutkom..mislim, da kar standard-jabolko!Upam, da bo šlo!user posted image


(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zakaj
29.9.2005 12:29:01   
pravljica
mene je še zdaj strah, da bo našel prstek user posted image  že od rojstva tišči roki v usta in vleče...dude itak ne mara in se ful razkuri, ko mu umaknem roko in potisnem v usta dudo...po moje ma že to iz trebuščka, ker se je na UZ vedno vidla roka v ustah

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?