|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Lune-day24meni pa še nič kaj rezultatov
30.9.2005 8:53:56   
soncece24
Že 24. dan! Kam gre čas?? Pri meni pa še nič kaj veliko rezultatov, ampak se ne dam!!

Danes imamo na jedilniku sadje na 100  in 1 način. Jaz bom kr svežega, vse kaj je pač v hladilniku bom v sadno solato zmetala. za zajtrk pa kr jabolko.

Dober tek.


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Lune-day24meni pa še nič kaj rezultatov
30.9.2005 10:09:13   
bobek05
Soncece24, meni gre počasi pa zanesljivo... Sicer pa je baje tako najbolje, če ne bi mi vsepovsod koža dol visela.. user posted image

Jaz sem 2 dni pred vami, torej je danes moj 26.dan - vaga pa kaže -5,6KG.. Jaz sem sama s sabo kar zadovoljna, čeprav pričakujem, da se bo počasi zdaj ustavilo in bo nekaj časa teža stala.. Upam, da ne predolgo. V bistvu moraš baje pregurat 2. mesec, tretji pa potem gre zopet dol..

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Lune-day24meni pa še nič kaj rezultatov
30.9.2005 10:10:35   
eva1
Jutro!!!

Soncece nč obupat, boš vidla bo šlo pa kr na hitro doluser posted image !
Ma ja user posted image ni nobeno opravičilo za 30 kg preveč, samo prenažiranje...

Ja danes pa sadje...upam, da ne bom spet driske mela, tako kot prejšnič na sadni dan!

Komaj čakam, na jutri na mesek...se mi ga že lušta-že dva dni sanjam o tatarcuuser posted image

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Lune-day24meni pa še nič kaj rezultatov
30.9.2005 10:11:31   
Anonimen
Aja, bobek05, tega  zadnjega pa nisem vedela. Dobro, da zdaj vem.

(odgovor članu bobek05)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Lune-day24meni pa še nič kaj rezultatov
30.9.2005 10:13:28   
Anonimen
U, bobek, s tem si me pa res razveselila. jaz namreč počasi, torej mislim da v sredo ali četrtek vstopam v tretji mesec.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Lune-day24meni pa še nič kaj rezultatov
30.9.2005 10:17:45   
bobek05
Splišni in al bina, o tem sem veliko brala na enem izmed forumov, kjer se ves čas pogovarjajo SAMO o tej dieti.. VSE pravijo, da je 2. mesec najhujši, ker lahko postaneš depresiven, ker kar hujšaš in hujšaš, teža pa stoji in je zato velika nevarnost, da odnehaš.. jih baje velik oodneha zaradi tega.. Treba je pač držat in si govorit, da bo kmalu bolje.. Potem 3. mesec pa baje gre spet dol.. Tako prisegajo ženske, ki je ta dieta že za njimi.. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Lune-day24meni pa še nič kaj rezultatov
30.9.2005 12:12:19   
Anonimen
U, no, bobek, res hvala za tole. Pri meni kar drži ja, prvi mesec 6-z kil, potem drugi mesec nič, zdaj se začenja tretji mesec.. Upam, da bo res. Sem pa vztrajala vmes, sploh ni bilo težko.

(odgovor članu bobek05)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
30.9.2005 17:21:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Lune-day24meni pa še nič kaj rezultatov
30.9.2005 23:04:32   
mojchka
Ohoj,
jaz sem pa danes jedla dvakrat grozdje, enkrat mandlje, pila kavo z mlekom (greh, ja, ampak prijateljica, pri kateri sem bila na kavi, še ni vedela, da sem na dieti in mi je naredila tako kavo kot v starih časih), za večerjo pa slastno pečeno zelenjavo a la Splišni.
In nobenih skušnjav nisem imela, kljub slastnim napolitankam, ki sta jih mlela otroka...
Pogumno naprej!

_____________________________

LP
mojca

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?