|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Lune-day26
2.10.2005 8:50:20   
smrček
Jutrooo!

Počasi se tudi me bližamo prvemu vodnemu dnevu, ša slabe tri dni...

In kaj nam jedilnik onuja za danes?

Z: sadje (mi že na ušesih ven gledauser posted image )
K: riž ali krompir na 100 načinov, segedinar, jota ali kako drugače pripravljen fižol.

Jaz bom verjetno malo goveje juhe, če se mi jo še tako luštal, kot se mi jo sedajle, zraven riž z kitajsko zelenjavo in peso.
Za večerjo bom najverjetneje samo sadje, ker imam za seboj kar nekaj grehov.user posted image


_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Lune-day26
2.10.2005 9:20:31   
eva1
Jutro!

Še en dan za namiuser posted image user posted image user posted image user posted image , mi danes gremo k tastu na kosilo in bom vrjetno jedla krompir(ne vem v kakšni obliki) in solata, pa mogoče še malo juhce za povrhu! Včeraj sem imela pravo pojedino...klobase, zelje in repa...za vse prste polizat!

punce jst sploh ne morem vrjeti, da mi gre tko dobr dol...vse stare hlače spravim nase, srajčke vse zaprem-no razen pri joškah mi je še malo tesno...še ko sem šla na morje(konc avgusta) sem probala dat ene lanene hlače gor, pa jih tut podrazno nism mogla zapret...in danes jih probam-in jih brez problema zaprem(no škoda da je že premrzlo zanje), ampak sem tko vesela-pa še minus 2 kg danes tehtnica kaže(se pravi skupaj -9)..sploh ne morm vrjet! Je pa res, da mi ga mali mal serje in se nonstop dojiva ponoči in zaradi tega gre tut hitreje dol-skepam!

Uglavem jst sem ful vesela in ponosna nase user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Lepo nedeljo vam želim!!!

(odgovor članu smrček)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Lune-day26
2.10.2005 10:36:51   
mojchka
Uau, Eva1, kako lepo.
Superca, ne?
Jaz sem si za kosilo zaželela pasulj, moj user posted image  pa bi rajši riž... tako da ne vem...
Popoldne pa bodo grehi, gremo na en rojstni dan...
Se bom pa jutri odpovedala slatkišem...
Lep dan vam želim

_____________________________

LP
mojca

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Lune-day26
2.10.2005 11:16:24   
soncece24
Jutro. Eva, jaz sem ti taaak favš, da si ne moreš mislit, meni ne gre nikamor...

Danes pa bo verjetno restan krompir + zelena solata.

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu mojchka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
2.10.2005 12:06:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu smrček)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
2.10.2005 12:10:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Lune-day26
2.10.2005 16:22:16   
eva1
Punce jstz nč tašnaga ne delam-jem tko kt je prepisano, prekrškov ne delam , mal migam(če mam čas), veliko pijem...in to je to-še zdaleč pa ne stradam, ker za kosilo se vedno na polno napokam-vedno jem kruh zraven, res pa je da imam za večerjo sadje, ker imam zelo pozno kosilo in ne morem čez 2 ure še enkrat tok pojest...in jem sadje, razen pri OH dnevu, k pa vedno jem tortico...ne vem, pomoje to dojenje ponoči, pa ves direndaj podnevi tok pripomoreta k tem, da kg letijo tko dol-ker se pa res redko usedem, razen kadar pridem pogledat na RR, drugač sem pa skoz v gibanju!
BA- sej dojimo se samo še za cartanje, mali ima že goste obroke, razen zjutraj še dojenje...pa tko za cartat...tako, da vse v gosti hrani dobiva...jst pa res tut dost jem, ker se super počutim, že dolgo nisem imela toliko enerhije, kot jo imam zdaj!

Soncece, pa kok to da ne gre doluser posted image , a kaj narobe delaš al kva?Ne štekam, kok to da se nikamor ne premakne ta user posted image vaga...a količinsko tok poješ???

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Lune-day26
2.10.2005 16:26:03   
Anonimen
Po včerajšnjemu katastrofalnemu dnevu... sem danes pojedla.... eno jabolko za zajtrk in za kosilo rižev narastek z orehi (se že ves dan sprašujem če je sploh dovoljen rižev narastekuser posted image ).

Motivacija mi spet upada..... ampak moram prit do željene teže.... moram...
Sem sklenila, da si nikoli več ne pustim zrediti se več kot do 55 kg....
In tega se nameravam strogo držat.

(odgovor članu eva1)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Lune-day26
2.10.2005 19:20:42   
soncece24
eva, nimam pojma kak da ne gre. jem pa ne dosti, glede na to kolko sem pred dieto jedla, bi moralo it dol, ne vem kak da ne gre... mogoče bo drugi mesec šo več... vztrajala bom v vsakem primeru. morala bi še kaj migat zraven, samo sem lena ko drek...



_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Lune-day26
2.10.2005 21:40:30   
mojchka
Moj je rekel, naj kar tu napišem... da je treba več zelenja pojest, ups. popit... (če ste brale moje poste, že veste, kaj on zvečer pije, ampak samo iz zelene pločevinke.. da ne bom delala reklame)
Njemu kile kar letijo.
O meni danes rajši ne bom, ker sem se na zabavi obupno pregrešila in potem še pregrešila in potem še pregrešila...
Zdaj razmišljam, če bi jutri imela kar vodni dan, itak mi bo okoli enajste verjetno zobar izdrl modrostni zbo, tako da mi verjetno ne bo do hrane.
(vage pa se izogibam, niti pogledam je ne... me je kar strah)

_____________________________

LP
mojca

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?