|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dieta 57. dan
3.10.2005 7:46:28   
Anonimen
Dober dan. Danes sadje, jutri pa je drugi vodni, a ne? Blacky, kaj šteješ?

Jaz sem že en grozd, pa še neih par bom danes, mam tako dobrega domačega. Pa verjetno si bom kakšno malenkost za kosilo napravila, morda kar kuhano zelje, bolj juho.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dieta 57. dan
3.10.2005 8:42:50   
Maja0505
Živjo
Po neuspelem vikendu, je danes moj vodni dan, pa sem že zjutraj lačna, kot vol. Neuspel vikend? Trgatev in fuuullllll hrane. Kako naj imam sadni dan, pa OH dan, pa Š dan, če je pa na mizi sam meso. Tako da sem zadnje 4 dni jedla sam meso mal tudi kruha. Se moram it stehtat, da vidim, če je hudo.
Kaj mi svetujete, naj imam dons vodni dan al naj imam dans sadnega, pa jutr vodnegauser posted image . No neki bo že. Bom vidla. Če bom zdržala bo vodni, če me bo pa matral, bom pa mal sadja. Mam grozdja tolk doma, da ga lahk cel teden jem.user posted image  Pa bom jutr spet pobala z vodo, če pa ne bo ratal, bo pa zopet sadni.user posted image
Vidm da kompliciram. Moram it peglat.
LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dieta 57. dan
3.10.2005 8:57:57   
Anonimen
Jaz ima tudi grozdje tule zraven, v vrečki. Domačega. Saj diši zelo, samo mene tako skomina ... uf! No, bom videla. Drugače imam za vsak slučaj še jabolka s seboj.
Za kosilo ima pa jaz danes makarone, une ta pisane, s ketchupom. Samo ne vem, kaj naj mulcu potem zraven dam, ker gospodič ketchupa ne mara. Kaj iz konzerve pa tudi ne bi rada, ker bo to verjetno vse, kar bo danes pojedel (če sploh kaj bo).
Saj me boste kmalu ujele po dnevih, če imate jutri vodni dan. Pa bomo spet skupaj.

(odgovor članu Maja0505)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dieta 57. dan
3.10.2005 9:19:22   
Anonimen
No, zdaj sem uspela tisto grozdje nekako pojest. Sem ga čimmanj grizla, več ali manj sem kar celega pogoltala.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dieta 57. dan
3.10.2005 9:22:35   
Lianna
Jst mam pa dons OH dan=) Tko da sem si prejle privoščila tortico. Kar za zajtrk. Ker zvečer pridem prepozno domov da bi še kej jedla. Sem se nekak navadla, da bo 18h nič več ne jem.

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dieta 57. dan
3.10.2005 9:26:04   
Anonimen
Kaj pa vem, Splišni, pa mu jih z drobtinami naredi makarone, če mara. Ali pa z drobtinami pa še malo sirta mu gor naribaj. Ali pa s tuno: čist na izi, zmešaš kislo ali sladko smetano s tuno iz konzerve, pa je.  A grozdje ti ne gre? Te zobje skelijo al kaj? Mene po breskvah ali nekrtarinah zobje skelijo.

(odgovor članu Lianna)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dieta 57. dan
3.10.2005 9:30:55   
Anonimen
Ja, tista koža me skomina od grozdja, ki ti na koncu v ustih ostane.
Dobra ideja, mogoče bo pa res Tibor hotel z drobtinicami jesti makarone. Hvala. Ostalega pa nič ne mara, ne tune, ne smetane, ne sira ... no, saj za drobtine tudi nisem prepričana, bom poskusila.
Včeraj sem na škrobni dan jedla od Ete Chili con carne. A veš kako je to dobro???!! Res moraš kdaj poskusit. Se izplača.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dieta 57. dan
3.10.2005 9:54:06   
Anonimen
Bom. Kaj pa je to drugače? krompir, riž...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: dieta 57. dan
3.10.2005 10:01:15   
Anonimen
To je fižol, koruza, paprika in čili v omaki. Tako rjavo je vse skupaj, v glavnem bolj fižol, pa čisto malo je pekoče. Notri je tudi malo mesa, tistega moraš pobrati ven. Itak ga je pa tako malo, da ga komaj najdeš. Zraven pa ful paše polenta ali pa tako shels. Tiste trde prepognjene kuruzne palačinke, kot en koruzni čips. Ga imajo tudi v Šparu pri tuji hrani.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: dieta 57. dan
3.10.2005 10:03:47   
mojchka
Ma,
jaz sem se ravno včeraj, ko sem jedal pasulj in metala meso ven, spraševala, če je to sploh prav... da se meso kuha zraven... potem verjetno kaj odda v druge sestavine? Je to potem še po načelih ločevanja hrane?
(ampak je bil pa pasulj tako doooober!!!!)

_____________________________

LP
mojca

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: dieta 57. dan
3.10.2005 10:05:43   
Anonimen
Ja, saj sem se jaz tudi že to spraševala. Po moje je najboljša ena srednja pot. Da se prevečkrat ne počne tega, če pa kdaj, pa tudi nič hudega. Saj se kruh tudi kao lahko je zraven, pa je bolje, da ga ne. Če želiš bolj hitro shujšat. Jaz ga ne.

(odgovor članu mojchka)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: dieta 57. dan
3.10.2005 10:06:13   
Anonimen
Mojčka, tukaj se pa strinjam s tabo. Saj meso tudi odda svoje, če se kuha v zelju, npr. ali v pasulju. Jaz tega zuaenkrat ne prakticiram.

(odgovor članu mojchka)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: dieta 57. dan
3.10.2005 10:11:49   
Anonimen
Ja pa saj v unih kupljenih omakah, unih kitajskih - npr. sladko-kisli ali pa sečuanski in ne vem kateri še, so tudi beljakovine notri, vsaj 10 odstotkov. Jaz zaenkrat tega čez mararone ali riž še nisem jedla, mi pa diši. A potem se tega tudi ne sme? Mater imamo revno tole prehrano. No ja, saj bo. Bomo pa manekenke zato.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: dieta 57. dan
3.10.2005 10:14:50   
mojchka
je prov za se bat, ja...
vsaj pri meni, ko zadnje dneve toliko grešim...
bomo pa manekenke za obleke za močnejše, ne...

_____________________________

LP
mojca

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: dieta 57. dan
3.10.2005 10:15:06   
Anonimen
Jaz tistih pripravljenih omak nikoli ne kupujem, za čez špagete si jo kar sama naredim, se mi zdi tako zelo dobra.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: dieta 57. dan
3.10.2005 10:16:18   
Anonimen
Meni so pa tiste omake s česnom in peteršiljem ful zanič. Še ketchup komaj prebavljam.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: dieta 57. dan
3.10.2005 10:18:28   
Anonimen
Ja no, zakaj pa si jo potem sama ne narediš?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: dieta 57. dan
3.10.2005 10:19:20   
biba77
Jaz sem pa do zdaj uspela zmesat sveze slive in kavo...user posted image
Ze cutim revolucijo v zelodcu user posted image - ampak mi je oboje taaako disalo. user posted image


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: dieta 57. dan
3.10.2005 10:20:39   
Anonimen
Ker ne maram česna in takih zadev, ki so dovoljene. Jaz maram tako s čebulo in moko, ali pa s sirom in smetano, teh se pa ne sme.

(odgovor članu biba77)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: dieta 57. dan
3.10.2005 10:24:11   
Anonimen
Pa saj jo lahko brez česna, glej takole naredi danes popoldne, narejeno v 10 minutah: prepraži malo čebule, vlij gor pelate, daj malo soli, bazilike, če imaš enih par kaper (če ne si jih kupi, jih imaš ful za dolgo, tamali kozarec), lahko zrežeš ene tri olive na drogno pa daš noter, pa še malo origana...po želji. Dplišni, garantiram ti, da je suepr dobra omaka. Poskusi prosim danes, pa javi, kako je bilo. SIcer pa mi daj naslov, ti jo jaz naredim, pa dostavim en liter user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: dieta 57. dan
3.10.2005 10:26:43   
Anonimen
Ne maram pelatov in bazilike. Paradižnik maram samo cel oziroma na kose narezan, svež. Pa ketchup če fejst zobe stisnem in mislim na kaj drugega.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: dieta 57. dan
3.10.2005 10:31:30   
bobek05
Danes je moj 29. dan in verjetno je vsem jasno kaj to pomeni: voda, voda in voda!!! user posted image Glede na uro se zankrat še kar držim. Moram se z nečim zaposlit, ampak kako se naj cel dan izogibam kuhinje?? Zdaj sem se zaprla v sobo z računalnikom, pred sabo pa imam 1,5l vode.. user posted image pa malega ravno hrani..

Pa saj vem, da mi vodni dan še kako prav pride po grešnem vikendu, ampak tega še v življenju nisem sprobala (biti brezhrane cel dan) pa ne vem kako bo šlo.. Občasno sem strašno nagnjena k slabostim in dolgo časa brez hrane pomeni pri meni lahko sranje - slabo mi pa ne more bit, ker nekdo mora skrbet za Aneja, ko user posted image ne bo doma.. Eh, saj bomo vidli.. Držte pesti, da tole preživim..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: dieta 57. dan
3.10.2005 10:36:38   
Anonimen
Ja, meni je tudi slabo, če ne jem. Me tako začne želodec bolet, da mislim, da bom skupj padla. Ampak zadnjič mi pa ni bilo. Je šlo ful v redu.
Kam pojdi, bobek05. K staršem, na primer. A je to izvedljivo? Čimveč bodi od doma, če se le da. Edino, ko je čas za spanje od malega bobeka, takrat bodi doma in pij vodo in topel čaj ali pa kavo (seveda brez mleka in sladkorja). To lahko. Zvečer pa čimprej spat.

(odgovor članu bobek05)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: dieta 57. dan
3.10.2005 10:51:08   
Anonimen
Ja, spet sem pozabila objaviti novi dan. To pa dela lakota.user posted image user posted image user posted image user posted image

Tako, danes je sadni dan in knjiga nam ponuja naslednje:

Z: kozarec korenčkovega soka
 
M: 1 jabolko
 
K: dušena jabolka z malinovim pirejem
 
M: 1 žlica bučničnih semen in kozarec korenčkovega soka
 
V: v mešalniku zmešajte breskev in banano. Dodajte toliko vode, da dobite ne pregost sok. Po želji dodajte sladilo in okrasite z rezino svežega sadja.
 
Ča vam predlagano ne tekne, si privoščite naslednje:
skuhajte 1 kompot iz 1 skodelice črnega ribeza, 2 svežih sliv, 1 hruške in 3 dl vode, ki ste ji dodali sladilo, košček cimetove skorje in nekaj naribane limonine lupinice. Tekne topel ali hladen.
 
Evo, pa sem opravila svojo dolžnost. Zdaj pa grem na hruško.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: dieta 57. dan
3.10.2005 10:53:56   
bobek05
Sicer pa, Splišni, ko mi bo 1x slabo itak ne bom mogla jesti, kajne?? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?