|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ZA VSE HUJŠARICE!!!!!!!!!!!
3.10.2005 7:35:13   
CIPRESA
No da vam nekaj napišem včeraj sem imela obiske in je na obisk prišla tudi gospa srednjih let in sem ji malo pojamrala da 2 meseca po porodu KG ne grejo in ne grejo dol pa me je naj prej malo okregala naj ne pretiravam prekmalu potem pa je sledil nasvet: zvečer namesto večerje 20 minut teka.
jaz pa A SAMO TO??? Ona pa ja samo to in normalno čez dan jest.
In jaz seveda včeraj takoj probam in veste kaj!!! Prej dva meseca samo en KG dol seveda brez diete daes zjutraj pa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image -0,5KG.
No tako da vam povem da deluje probajte !!!!!


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ZA VSE HUJŠARICE!!!!!!!!!!!
3.10.2005 7:45:06   
Anonimen
Škodi zagotovo ne.

(odgovor članu CIPRESA)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ZA VSE HUJŠARICE!!!!!!!!!!!
3.10.2005 10:24:49   
bobek05
Cipresa, pa nisi bila nič lačna, če je bil tvoj zadnji obrok kosilo??? Kaj pa potem, ko se telo navadi na to? Po moje je vedno tak, vedno ko nekaj spremeniš (ali hujšaš z dieto ali telovadbo...) vedno najprej nekaj takoj shujšaš, ker je sprememba za telo, potem pa se (vsaj za nekaj časa) ustavi ne glede kaj delaš.. Tak da je verjetno vsa poanta v tem, da VZTRAJAŠ v tem kaj delaš.. Vsaj mislim si, da je tak..
Sicer pa laufanje ziher ne more škodit.. Pri meni je problem v tem, da zvečer user posted image ni doma, ker ima treninge, pa malega ne morem samega pustit, se mi pa zdi že malo prehladno, da bi zvečer še z vozičkom zunaj skakala - pa malo težko bi zraven še dirkala... Kako to tebi grata Cipresa? Tvoj user posted image pazi na vajino dete??

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ZA VSE HUJŠARICE!!!!!!!!!!!
3.10.2005 10:29:56   
Anonimen
Če pritečeš do Kranja in se za 20 minut do pol ure pri meni oglasiš, da popaziš na Tiborja, bi se dalo kaj zmenit.user posted image

(odgovor članu bobek05)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ZA VSE HUJŠARICE!!!!!!!!!!!
3.10.2005 10:37:12   
bobek05
Splišni,

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ZA VSE HUJŠARICE!!!!!!!!!!!
3.10.2005 11:23:20   
CIPRESA
Ja mi ga popazi al pa ga posedim v stolček pojem pesmice zraven in me gleda tko "Kva se je teb zmešal tastara" pa kar gre za 20 min.

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ZA VSE HUJŠARICE!!!!!!!!!!!
3.10.2005 11:26:10   
Anonimen
Zdaj mi pa ni čisto jasno: koga posadiš v stolček user posted image  in kdo potem kar gre. Ne mi rečt, da tamalega kar pustiš za 20 minut (medtem ko je tastar v stolčkuuser posted image ).

(odgovor članu CIPRESA)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ZA VSE HUJŠARICE!!!!!!!!!!!
3.10.2005 11:31:09   
CIPRESA
user posted image user posted image user posted image user posted image jA spliš dele si pa čist zabluzila če jetastar doma ga on popazi za 20 min.,  če pa ga ni ga posadim v stolček - Žiga in zraven njega ko ga gledam tečem pa se z njim pogovarjam. Ma saj sem to probala včeraj prvič tko da bomo videli če se bo obneslo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ZA VSE HUJŠARICE!!!!!!!!!!!
3.10.2005 11:35:12   
Naty*Taja
Lahk se pa grete aerobiko za mamice in dojenčke od Vzajemne - tam pa mali sodeluje in uživa, vaje niso težke, kile se pa lepo počasi poslavljajo!

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ZA VSE HUJŠARICE!!!!!!!!!!!
3.10.2005 11:35:35   
Anonimen
Kako potem zarevn tečeš, če je tamal v stolčku? A okoli stolčka tečeš ali kaj? Take male kroge delaš?user posted image  O.K., saj bom nehala, ampak še vedno ne razumem. Saj ni treba odgovorit, bom že nekako preživela.user posted image

(odgovor članu CIPRESA)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ZA VSE HUJŠARICE!!!!!!!!!!!
3.10.2005 11:37:55   
Naty*Taja
Ja Splišni! A si že slišala kdaj za tek na mestu??!!

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ZA VSE HUJŠARICE!!!!!!!!!!!
3.10.2005 11:55:49   
Anonimen
Aha, tek na mestu je torej tole user posted image  ja no, Splišni, tole pa tudi ti lahko izvajaš, ne mi rečt, da ne moreš user posted image  Samo koliko kaj ima takle tek haska, pa ne vem čisto dobro. O.K., lahko da ga ima, samo meni je malo hecno...Če tečeš mora biti malo doline, pa malo hriba, saj takole se še spotiš ne dobro. Po moje.

(odgovor članu Naty*Taja)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ZA VSE HUJŠARICE!!!!!!!!!!!
3.10.2005 13:34:15   
CIPRESA
Al bina glede potu ne vem je pa ona rekla da je vedno doma tekla na mestu in gledala TV zraven tako je pozabila da jo kaj boli in pretekla včasih tudi po 1h in se je zelooo poznalo vsaj kolikor jo vidim sedaj je zlo dobra fora če te je pol res tok manj. Bistvo je da salo mal preguncaš!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ZA VSE HUJŠARICE!!!!!!!!!!!
3.10.2005 13:58:11   
mojchka
Kako pa kaj njeni gležnji, kolena itd.?!
Namreč, tek na taki trdi podlagi... hmmmm!

Zadnjič sem nekje prebrala eno izjavo dr. Klokočovnika, bila mi je zelo všeč (ker namreč jaz ne maram teka). Govoril je o tem, da nekateri na dan pretečejo na desetine kilometrov in ob tem neznansko trpijo.
Jaz pravim: poiščimo si šport oz. rekreacijo, ob kateri bomo uživali, ne pa trpeli!

_____________________________

LP
mojca

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ZA VSE HUJŠARICE!!!!!!!!!!!
3.10.2005 14:20:19   
Anonimen
Ne, za tek na mestu še nisem slišala. O.K., saj možno je, da sem kdaj, pa sem pozabila, ampak da bi dejansko poznala koga, ki to počne, pa definitvo ne. Do sedaj.user posted image

(odgovor članu mojchka)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ZA VSE HUJŠARICE!!!!!!!!!!!
3.10.2005 14:23:32   
CIPRESA
Ja Mojcha tudi jaz sem zato da si vsaka izbere šport ki ji paše meni ravno tek paše in me sprošča zato sem napisala to ... sem pa pozabila da nekatere pa neznansko trpite ko tečete. Bi mogla napisat namesto za vse hujšarice za vse ki rade tečete.

Jaz sem probala včeraj zvečer ko je moj Žiga že zaspal in mogoče bo pa kaj iz tega izgubiti nimam kaj, mi pa prej na kraj pamet ni padel takle tek pa moram rečt da je še kar vredu sploh nisem pomislila na to da tečem ker sem res gledala vmes TV. Če pa bo Žiga kdaj zbujen pa kot sem napisala že prej saj konec koncev ko kuham tudi nisem skos z njim ampak ga dam v stolček pa se z njim pogovarjam pa je kar priden.

(odgovor članu mojchka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ZA VSE HUJŠARICE!!!!!!!!!!!
5.10.2005 10:40:03   
CIPRESA
No da vam povem novo novico zopet-0,5KG pa saj nemorem verjet.........mislim da res deluje. Je pa res da zvečer sedaj ne jem nič nazadnje tam okrog 4h malico. Zvečer pa samo kak sladek sok, da mam mal cukra v seb.

No samo tok da od nedelje ko sem začela pa do danes -1Kg... sami angli so mi prinesli to gospo z njenim navodilom!!!!

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ZA VSE HUJŠARICE!!!!!!!!!!!
5.10.2005 10:48:34   
Anonimen
Nihče ni rekel, da ne tečemo rade. Vsaj zase lahko trdim, da izredno rada, samo ne po sobi user posted image  Raje kot kolesarim (sovražim), grem teč. Me sprošča in mi daje energijo, samo kaj, ko ni časa. zato pa zdaj peš hodim v službo. Tudi to je nekaj.

(odgovor članu CIPRESA)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ZA VSE HUJŠARICE!!!!!!!!!!!
5.10.2005 10:51:10   
Anonimen
Jaz pa nič rada ne tečem, ne zunaj ne po sobi. Če pa ne ješ od 16. ure dalje, pa seveda shujšaš. Tidi brez teka, po moje. Ampak karkoli delaš, se gibaš, je zdravo. Bolje kot nič vsekakor.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ZA VSE HUJŠARICE!!!!!!!!!!!
5.10.2005 11:24:38   
Anonimen
Pa dobro, Cipresa, a si ti zadnje čase pogledala sebe v ogledalu??????? user posted image Za katere kile pa se ti sekiraš, za tiste, ki jih ni????? Punce, poglejte jo v njenem albumu nekaj dni po porodu, suhica na kvadrat. Nikjer nič odvečnega.

Če bi se jaz zdaj, 8 mesecev po porodu, lahko spravila v take kavbojke, kot si se ti, mi dieta ne bi prišla niti na kraj pameti.user posted image

Nehaj se obremenjevati za brezveze!!!! Koliko pa bi ti rada shujšala?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ZA VSE HUJŠARICE!!!!!!!!!!!
5.10.2005 11:34:13   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image , ja, to pa itak, Blacky! Imaš prav. Čeprav po drugi strani je pa bolje, da človek takoj, ko opazi na sebi kakšne dodatke, začne z akcijo. Ne pa potem, ko se dodatkov nabere že na desetine kg. Je manj dela.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ZA VSE HUJŠARICE!!!!!!!!!!!
5.10.2005 11:53:36   
mojchka
res je!
Punce moje drage, jaz sem tri dni po porodu imela manj kil kot pred pričetkom tele diete!!!! (se pravi 2 leti po porodu je šlo samo gor, gor, gor)

_____________________________

LP
mojca

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ZA VSE HUJŠARICE!!!!!!!!!!!
6.10.2005 6:35:28   
CIPRESA
No Blacky da ti odgovorim ...saj vem kaj vidite na sliki ampak ko pa začnem gor dajat moje prejšnje cunje pa zmrznem. Nobena srajčka ne gre čez prsi pa to je razumljivo ampak tudi par hlač ne zapnem ki sem jih imela prej in....ker ne dojim lahko poiskusim da se spravim nazaj vanje ane???
Zato tudi nisem začela z dieto ker smatram da jo zaenkrat še ne potrebujem in ne delam panike ampak tek je "moja ljubezen" in se z njim sprostim zato sem pa hotela samo vam sporočit nekaj kar pri meni deluje. Da od 16h naprej ne jem to pa že pred nosečnostjo nisem ker se bolje počutim in lažje spim.
Hmmm...to je to no kar sem hotla povedat je samo to da KG opaziš šele ko se probaš spravt v svoje prejšnje cunje in na vagi ki jih je meni pokazala +6 in mislim da je dober razlog da že na začetku probam spravt čim več dol. Jaz nisem tolk za diete ker nevem če bi si jih držala rajši športam.

(odgovor članu mojchka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ZA VSE HUJŠARICE!!!!!!!!!!!
6.10.2005 10:19:18   
Anonimen
Aha, dobro, no, jaz sem te hotela samo pomiriti, da se nimaš kaj sekirat, ker izgledaš SUPER!user posted image

(odgovor članu CIPRESA)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?