|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   spet spanje - iz dežja pod kap
19.10.2005 11:42:54   
ponosna
Zadnji teden je pri nas prava nočna mora. Namreč, ker se je ok 5 m (dober mesec nazaj) število nočnih podojev pri nas močno povečalo, smo uvedli večerno kašico in ponoči dudico. Rešitev je sprva izgledala super user posted image , saj se je število podojev močno zmanjšalo, zadnji teden pa celo ukinilo (ene 4 noči nam je uspelo celo "prespati"). Ampak, povečalo se je število "izpada" dudice - ne znam drugače definirati user posted image . In to se spreminja v nočno moro, saj moram ustati tudi n-x, da namestim željeni rekvizit na pravo mesto. Se mi zdi, da bi bilo bolje ustati 2x na noč in se podojiti. Tako pa ne spim niti 2h v kosu, kar ni ravno zavidanja vredno.
Prosim kakšno tolažbo, da bo bolje, da si bo user posted image  sčasoma sam popravil dudico (kar sicer že dolgo obvlada, ampak očitno je ponoči ne najde). Vem, da sem sama kriva, ampak sedaj je, kar je!

Hvala,
ne preveč ponosna mami
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: spet spanje - iz dežja pod kap
19.10.2005 11:49:46   
duda
Kaj pa če bi mu dudo vzela po tem zaspi. Pri našem je to delovalo, drugače sem morala pa tudi na 10 min k njemu.

(odgovor članu ponosna)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: spet spanje - iz dežja pod kap
19.10.2005 12:02:05   
total
To je problem pri vseh,moj jo tudi ponoči pljune ven pol jo pa išče čeprav je že mal večji,ampak ponoči jo zahteva in to je to,takole nam je usojeno,bo kmalu boljeuser posted image

(odgovor članu duda)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: spet spanje - iz dežja pod kap
19.10.2005 12:19:02   
morskadeklica
Moja user posted image dela isto! Čez dan jo da v usta vedno sama, ponoči pa se začne iskanje dude najprej ob polnoči, nato pa točno vsako uro (1,2,3,4,5)user posted image . Od petih do osmih je mir. Ja nč bomo pač vstajali vsako urouser posted image

_____________________________

Človek mora najprej imeti rad samega sebe, da bi lahko imel rad druge

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: spet spanje - iz dežja pod kap
19.10.2005 12:37:24   
ponosna
Ajajaj, očitno nam ne gine!  No, me veseli, da nismo edini! Sej sem poskusila tako, da mu dudico vzamem, predno grem spat(sej ponavadi je itak nima več takrat v ustih), pa ni nič boljše! user posted image

Hvala vsem!

(odgovor članu morskadeklica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Izračun vibracije otrokovega imena po nume...
Izbrati pravo ime za otroka je izjemno težka naloga. Če želite, da ima ime vašega otroka vibracijo, ki bo odsevala njego...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?