|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kam naj grem???
17.12.2005 8:40:18   
Ganga
Zdravo,
Prvič sem user posted image Slišim pa tako različna mnjenja o porodnišnicah, ki so mi nekako dosegljive. Lju, Kranj in Postojna.  PDP imam sicer šele junija ampak sem malo zmedena glede izbire porodnišnice in bi rada, da mi kdo svetuje kam naj grem ali če imate kakšne posebne izkušnje.
Tudi nevem če moram iti v porodnišnico v svojem kraju ali lahko grem v katerokoli porodnišnico??
user posted image user posted image user posted image   vsem, ki to berejo in lep dan.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kam naj grem???
17.12.2005 8:41:43   
Primoza
Čudno vprašanje, glede na povsem neznano lokacijo avtorice.

(odgovor članu Ganga)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kam naj grem???
17.12.2005 9:02:11   
Anonimen
Če nisi iz Kranja, potem ne iti v Kranj. Jaz bi šla, kjer dajo epiduralno. V Kranju je ne.

(odgovor članu Primoza)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kam naj grem???
17.12.2005 10:10:04   
micki
hoj!
Imaš še ogromno časa za izbiro porodnišnice, ampak če te že zanima:
ko boš dobila napotnico za porod greš z njo lahko v katerokoli porodnišnico v EU-ju!!!!!!!!!!

lp, Micki

(odgovor članu Ganga)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kam naj grem???
17.12.2005 10:36:08   
Marogica
Mnenja o porodnišnicah bodo vedno različna, ker je odvisno od tega, kaj so porodnice doživele, koliko so pričakovale/ne pričakovale, kdo bo dežuren, .....Ena bo pela slavospev neki porodnišnici, druga pa bo po isti pljuvala.
Tvoji kriteriji, katero porodnišnico izbrati naj bodo takšni, da bodo tudi praktični. Torej, kje roditi, da bo imel ati blizu in te bo lahko obsikal tudi 2x na dan, če bo hotel (v 30-40 km oddaljeno bolnišnicio najbrž ne bo prišel 2x). Gre predvsem za časovni faktor. Enako velja tudi za ostale obiske. Kakorkoli, da boš "zaposlena" z dojenčkom, je fajn dobiti obiske, ki ti polepšajo dan.
Če bo vse po sreči, ostaneš tam samo 4 dni.
Lahko pa greš v katerokoli porodnišnico, tako, da kar se tega tiče, ni problema.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Ganga)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kam naj grem???
19.12.2005 10:09:33   
blazka
Jaz sem rodila v ljubljanski porodnišnici lani junija. Bila sem zadovoljna, je pa res, da nisem tako zahtevna, kot so nekatere, ki bi želele, da jih strežejo od spred in od zad. Babice so bile uredu, sploh tista, ki je našga sinčka na svet spravla. Na oddelku pa tudi ni bilo problemov tiste tri dni, ko sem bila notri. Sej pravim, če si normalen, ne preveč razvajen, prijazen, potem so tudi babice, sestre (kakšen med. brat) in ostali prijazni s tabo. To pa mislim, da velja za vse porodnišnice.
Časa za odločitev imaš še veliko, na koncu pa se mi zdi da se tako ali tako odpelješ v najbližjo porodnišnico, ker bi bil rad kar najhitreje tam. Boš videla!

(odgovor članu Ganga)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kam naj grem???
6.1.2006 21:55:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Če nisi iz Kranja, potem ne iti v Kranj. Jaz bi šla, kjer dajo epiduralno. V Kranju je ne.

Če ti ni odveč še 25 do 30 min vožnje dlje od Kranja, potem pojdi na Jesenice. Delajo epiduralno pa še zastonj jeuser posted image user posted image user posted image Za ta denar otročku kupiš že kar nekaj stvari.Pa še lepo rodiš!
Pa seveda osebje je enkratno.

LP

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kam naj grem???
7.1.2006 18:51:50   
arielca
Jaz tudi priporočam Jesenice. Zastonj EA, prijaznost in strokovnost!!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kam naj grem???
8.1.2006 20:30:36   
Anonimen
če si kje z gorenjske tut js priporočam jesenice, js grem maja že v drugouser posted image

(odgovor članu arielca)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kam naj grem???
8.1.2006 20:35:51   
san
jaz sem dvakrat rodila v ljibljanski in bi šla še tretjič.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kam naj grem???
8.1.2006 20:57:35   
KMALU
Ce ti bo odtekla voda , bos itak morala poklicat resilca, ki te bo peljal v najblizjo porodnisnico, ne glede na to kaksne zelje imas ti..

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?