|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Voziček TFK Dot
7.2.2012 23:47:25   
sagos
Sem v obdobju nakupovanja marele. Ker sem imela pri ta velkem vozičku pri izbiri več sreče kot pameti, user posted image sem se odločila, da si bom za marelo pa vzela malo več časa. Zanima me, če katera slučajno že ima TFK Dot. Sicer je bolj "frišen", za enkrat sem ga našla samo na mimovrste
Po vseh nabranih informacijah se mi pa zdi, da ima idealne lastnosti. user posted image Kaj pravite ve, izkušene uporabnice marel? user posted image

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Voziček TFK Dot
8.2.2012 16:08:15   
Aninchy
Tegale sem sicer prvič vidla, ampak zgleda lepuser posted image Men je blo pomembno, da se je dal hrbtni del spustit nazaj (na morju je otrok spal not na plaži), da ima nastavljivo oporo za nogice in veliko streho. Smo kupili čisto naključno enga starejšega pikolo-trikolesnika, pa smo bli ZELO zadovoljni. user posted image Je pa nastal problem, ko je bil dost velik, če se je fejst prepognu v stran, bi se lahko voziček prevrnil! Zato bi v drugo raje imela 4-kolesnikauser posted image

sej ne vem, al sem kej pomagala?user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu sagos)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Voziček TFK Dot
8.2.2012 19:01:45   
Anonimen
Zgleda fajn ... edino opora za nogice me moti, ker ni nastavljiva. No, je tudi odvisno za kaj boš voziček uporabljala ... naša je hitro sama veliko prehodila, tako da smo imeli marelo res bolj ko ne za na morje, da je čez opoldne spala v njej, ker v šotoru ni bilo variante, da bi zaspala, pa da smo šli lahko zvečer v mesto in je tudi v mareli zaspala ... no in v takih primerih pride nastavljivo naslonjalo za noge še kako prav.

(odgovor članu Aninchy)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Voziček TFK Dot
8.2.2012 20:19:46   
sagos
Hvala za mnenji, vse pomaga. user posted image Jaz sem se čisto zaljubila, sploh v način sestavljanja, ker se res na mikro sestavi. Pomembno mi je tudi prednje varovalo, ker je naš ful švicko in vem, da če bi bil vedno pripet na sedež, bi tekel pot v potokih. Dejansko se pa naslonjalo za nogice da nastavit. Sem še malo poguglala in našla še predstavitev na youtubu, če koga zanima je tukaj link. Vse mi je res fino edino ne znam ocenit, ali lahko v njem sedi tudi bolj visok otrok, ker naš je med bolj ta velikimi.
No, glede na to, da sem ta velik voziček tudi kupila preko neta in to brez predogleda, pa smo super zadovoljni, upam, da se me bo tudi pri mareli držala ta sreča user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Voziček TFK Dot
8.2.2012 20:46:59   
Anonimen
Hmmm ... sem si pogledala filmček, pa se mi zdi, kot da pri nastavitvi opore za noge, samo tisto gubo iz blaga navzgor potisne in da spodaj ni nobene konkretne opore ... tako da dvomim, da ta guba iz blaga zadrži težo nogic (in brcanje) enoletnika. Drugače se mi zdi pa vse ostalo, super.

Kaj pa Zapp extra ali Mutsy Spider?

< Sporočilo je popravil Otika -- 8.2.2012 20:48:29 >

(odgovor članu sagos)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Voziček TFK Dot
8.2.2012 21:38:46   
sagos
Nekak sem si vbila v glavo štirikolesnika, pa prednje varovalo oz. naslon ali kakosetemužereče user posted image pa da je streha kar dolga, da je res zaščiten. Tako da Zapp in Mutsy odpadeta.
Malo bom še prespala in bomo videli, čeprav me zelo zelo zelo mika user posted image če se pa še kdo najde s kakšno izkušnjo, sploh uporabniki Buggster S (ista firma), bom pa zelo hvaležna. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Voziček TFK Dot
11.2.2012 21:44:50   
mayci
Jaz sem imela pri sinu Buggsterja (sicer še ne S, ker je bilo to pred 5 leti), bila zeloo zadovoljna s kakovostjo vozička, številnimi pozitivnimi lastnostmi, tako da sem ga kasneje prav s težavo prodala. user posted image



_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu sagos)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Voziček TFK Dot
11.2.2012 22:03:10   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: mayci

Jaz sem imela pri sinu Buggsterja (sicer še ne S, ker je bilo to pred 5 leti), bila zeloo zadovoljna s kakovostjo vozička, številnimi pozitivnimi lastnostmi, tako da sem ga kasneje prav s težavo prodala. user posted image




Jaz tudi, ga imamo še vedno (čaka tamalega, da dost zraste), in je super. Se poleže, ima varovalo, vse se sname in opere, dost velik je, zložiš en-dva-tri, super za vozit, lahek, skratka ni da ni.


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Voziček TFK Dot
24.3.2012 10:48:13   
vesnamat
no... jaz sem se na koncu odločila za TFK dot - in je res odličen. Lahek, se spravi na tako veliko kot stari zapp, ima naklon tako da lahko otrok spi, košaro za nakupovanje in marsikaj koristnega ...user posted image

Glede marel sem tudi jaz študirala katero naj vzamem. Všeč sta mi bila najbolh quinnyjev zapp xtra (slabost da se zloži na dva dela in nima sprednjega varovala - škoda), in moon fit - vendar je ta prevelik ko se zloži in dokaj nepraktičen za prenašat ...
TFK dot pa ima vse prednosti zappa in fita. edina slabost je cena (vendar je zdaj na mimovrsti v akciji in se splača!)

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Voziček TFK Dot
24.3.2012 12:26:53   
Anonimen
In kako se obnese naslon za nogice?

(odgovor članu vesnamat)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Voziček TFK Dot
24.3.2012 20:53:27   
sagos
Mi smo ga na koncu tudi kar kupili in je fantastičen! user posted image user posted image user posted image Tako je lahek in majhen, ko se ga zloži, sinko pa v nejm spi ko top. Naslonjalo za nogice je res sicer bolj takotako, če se glih ne vozimo po razmajenem terenu ostane na svojem mestu, če ne se pa pod težo nogic kar sesede nazaj. Samo to je EDINA manjša pomanjkljivost... Poleg tega lahko na ročaje obesim zelo težko torbo in se ne zvrne nazaj, to je zame tudi kar pomembna lastnost za marelo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Top poletno varstvo za otroke 2024
Napočil je čas, ko je treba poiskati in rezervirati termine za poletne počitnice. Mi smo vam pripravili izbor TOP idej z...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?