|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "Stare" Babylove plenice so nazaj
29.10.2005 22:32:58   
Urška*
Ojla!

No, za vse tiste ki ste nestrpno čakale kdaj bodo poslali ta pravo pošiljko, evo jih!user posted image
Sem danes kupla jumbo paket, in so spet tiste "ta prave" noter!

Tolko za informacijo! 

_____________________________

Moje srce je zorelo z vsakim dnem,
ko je v mojem trebuhu zorelo dete.
Devet mesecev traja,da dozorita tako mati
kot otrok.
(Kim Vallone)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "Stare" Babylove plenice so nazaj
29.10.2005 22:58:45   
eva1
http://med.over.net/phorum/read.php?f=11&i=387981&t=387981

to so iz DM-a odgovorili moji sestri včeraj na mail,tako da pomoje si dobila še kakšen stari zavitek, ker novih pošiljk še ni v SLO!

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "Stare" Babylove plenice so nazaj
30.10.2005 14:54:34   
Nia30
Jaz sem tako divja, da jih sploh ne upam več kupit. Mislim, da bomo spet presedlali na Pampers.

Btw. jaz sem jih kupila v Avstriji in ista štorija kot pri nas. In zdaj imam doma jumbo paket plenic, ki puščajo user posted image

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "Stare" Babylove plenice so nazaj
30.10.2005 21:58:19   
Anonimen
Zakaj pa ne neseš nazaj teh zanič plenic?meni so jih zamenjali.Samo serijsko št. na paketu je pogledala,ni enaka kot na starih,dobrih Babylove.In mi je dala nov paket.Sem ga kar tam odprla in so bile OK.Tudi naslednji paket je bil OK.Kar nesi nazaj,ti jih morajo vzet nazaj,tudi,če si jih že pol porabila.So mi rekle prodajalke,da so bile obveščene,da so ene zanič in jih morajo vzet nazaj.

(odgovor članu Nia30)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "Stare" Babylove plenice so nazaj
2.11.2005 7:19:44   
tejč
kaj pa je narobe s plenicami?

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "Stare" Babylove plenice so nazaj
2.11.2005 8:42:07   
Anonimen
ma niso take kot bi morale biti.manjše,tanjše,trše,brezveze...vse so premočile.

(odgovor članu tejč)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: "Stare" Babylove plenice so nazaj
2.11.2005 8:57:01   
CUKRČEK
Dejte mi nekaj povedat, tiste ki jih uporabljate: Ali imajo te plenice široke trakove za pritrjanje ali ozke??

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: "Stare" Babylove plenice so nazaj
2.11.2005 8:59:56   
Barči78
Dost široke, pa še elastične

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: "Stare" Babylove plenice so nazaj
2.11.2005 9:05:36   
Anonimen
no js sem nesla te plenice nazaj v petek, in sicer brez original embalaže in brez računa samo še ene pol plenic cem imela. in so jih vzeli. povedali pa so mi da so take zato, ker se je zamenjal proizvajalec in baje tastarih ne bo več!!!!!

sem jih pa zamenjala za paket pampersk activ fit al kaj so že in so tut te katastrofa. ful so tenke in naši punci so po 2h urah na trebuhu premočile! podn od podna!

trenutno so mi najboljši še lumpiji!!!!

(odgovor članu Barči78)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: "Stare" Babylove plenice so nazaj
2.11.2005 10:17:07   
taška30
Hmmm, očitno sem jaz edina ki jo novi - slabši model plenic ne moti. OK, saj so drugačne, ampak mene to nič ne moti. Premoči nič, zapnejo se fajn, edino malo nižje v pasu se mi zdijo, pa ni moteče. No, edino to, da se mi zdi material malenkost trši (pa sploh ne vem če bi to opazila, če ne bi brala RR-ja). Ne vem, no...kaj sem res edina?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: "Stare" Babylove plenice so nazaj
6.11.2005 22:36:21   
Urška*
Pa sem se očitno zmotla!user posted image  Res niso tiste ta stare! Me je prodajalka napiuser posted image !

Jih uporablja en teden in vedno ko kaka je vsran do pol hrbta gor! Pa ob strani gre vse ven. Mater sem jezna!user posted image
Zdaj sem kupla Lumpijeve, pa so super, vse zadržijo!user posted image user posted image  Edino nekam plastične so, to je malo nadležno. Glavno da zadržijo kakec!

Upam da mi bodo vrnili denar nazaj, pa še jumbo paket sem kupla!user posted image

Se opravičujem za napačne informacije.



_____________________________

Moje srce je zorelo z vsakim dnem,
ko je v mojem trebuhu zorelo dete.
Devet mesecev traja,da dozorita tako mati
kot otrok.
(Kim Vallone)

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: "Stare" Babylove plenice so nazaj
6.11.2005 23:36:04   
Jančika_
Taška, jaz sem prvi paket vrnila; oziroma vrnila sem embalažo, ne pa plenic. Porabila sem cel jumbo paket in niti enkrat niso premočile. Ja, so slabše kot one prej, predvsem po kroju, ampak meni se še vedno zdijo dobre. Zato sem jih spet kupila in jih ne bom vračala. Razen, če bojo ful premočile. Pa zaenkrat nič ne kaže na to. 

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?