|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dunaj, Pariz, London?
12.10.2009 15:37:45   
Sibil_
Čez novoletne praznike-recimo 26.12 do 02.01.10 bi šli v katero od prestolnic malo okusit feeling novegaq leta.
Rabila bi nasvete, kateri hoteli so v redu, pa da je lega ok, se pravi da je dostop do centra komot (beri ali hotel v centru ali zelo blizu metro oz.avtobus)

Kaj mi svetujete in kje je po vašem mnenju najlepše v tem času?user posted image

Hvala že vnaprej!

Sibil RR

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dunaj, Pariz, London?
12.10.2009 16:11:21   
Sreča in ljubezen
Enkrat novembra bom sla v London tko da ti bom sporocila kako je bilo.user posted image

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dunaj, Pariz, London?
12.10.2009 16:37:55   
Dashenka
IZVIRNO SPOROČILO: Sibil RR

Čez novoletne praznike-recimo 26.12 do 02.01.10 bi šli v katero od prestolnic malo okusit feeling novegaq leta.
Rabila bi nasvete, kateri hoteli so v redu, pa da je lega ok, se pravi da je dostop do centra komot (beri ali hotel v centru ali zelo blizu metro oz.avtobus)

Kaj mi svetujete in kje je po vašem mnenju najlepše v tem času?user posted image

Hvala že vnaprej!

Sibil RR


Ne bi šli raje malo bolj na jug?
V Londonu je decembra ena sama tema, V Parizu nas je lani prezeblo do kosti - bilo je lepo sončno vreme, ampak pihalo je pa svinjsko mrzlo. Mi zato letos v tem času ne gremo več v mrzle kraje.

Drugače pa na Dunaju glede hotelov nimaš kaj falit, v Londonu so dragi in "zjahani", čeprav je funt zdaj precej "švoh" in so cene postale sprejemljive.
Pariz pa je tudi bolj tako-tako. Če se ne mislite ravno "skeširat" za hotel, potem je še najboljša varianita kakšen posloven hotel kakšne znane verige na ringu, v bližini metroja.

Če se boste odločili za London, pa bi jaz raje kot v hotel, šla v apartma. Pred kratim se je Friendly rentals razširil tudi v London.

http://www.friendlyrentals.com/en/apartments/london/accommodation-224.htm

Mi imamo z njimi samo dobre izkušnje, pa smo najemali stanovanja že večkrat.

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dunaj, Pariz, London?
12.10.2009 16:47:44   
bumerang
Med novoletnimi prazniki nikamor oz. nikamor v mesto, sicer pa Dunaj.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dunaj, Pariz, London?
12.10.2009 18:41:19   
Anonimen
V tem casu nikamor od nastetih mest. Meni so sicer ljuba vsa tri, ampak ne med novoletnimi prazniki...Sicer pa najraje Pariz.

(odgovor članu Sibil_)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dunaj, Pariz, London?
12.10.2009 18:58:14   
Tanja55
IZVIRNO SPOROČILO: Dashenka

IZVIRNO SPOROČILO: Sibil RR

Čez novoletne praznike-recimo 26.12 do 02.01.10 bi šli v katero od prestolnic malo okusit feeling novegaq leta.
Rabila bi nasvete, kateri hoteli so v redu, pa da je lega ok, se pravi da je dostop do centra komot (beri ali hotel v centru ali zelo blizu metro oz.avtobus)

Kaj mi svetujete in kje je po vašem mnenju najlepše v tem času?user posted image

Hvala že vnaprej!

Sibil RR


Ne bi šli raje malo bolj na jug?
V Londonu je decembra ena sama tema, V Parizu nas je lani prezeblo do kosti - bilo je lepo sončno vreme, ampak pihalo je pa svinjsko mrzlo. Mi zato letos v tem času ne gremo več v mrzle kraje.

Drugače pa na Dunaju glede hotelov nimaš kaj falit, v Londonu so dragi in "zjahani", čeprav je funt zdaj precej "švoh" in so cene postale sprejemljive.
Pariz pa je tudi bolj tako-tako. Če se ne mislite ravno "skeširat" za hotel, potem je še najboljša varianita kakšen posloven hotel kakšne znane verige na ringu, v bližini metroja.

Če se boste odločili za London, pa bi jaz raje kot v hotel, šla v apartma. Pred kratim se je Friendly rentals razširil tudi v London.

http://www.friendlyrentals.com/en/apartments/london/accommodation-224.htm

Mi imamo z njimi samo dobre izkušnje, pa smo najemali stanovanja že večkrat.



Se popolnoma strinjam z napisanim. Vec let zapored bila za praznike in pred prazniki na Dunaju (pac delovno, kaj ces, ce si turisticni vodic). Men je vzdusje takrat prav na Dunaju super, stojnice pa punc itd. Ampak guzva. V Londonu sem zdej, pa pac...guuuuuzva...ze zdejle, kaj sele takrat. In ja, tud temno je zelo zgodaj, ni pa tako zelo mraz. Bila v Parizu januarja lani in enako kot pravi Dashenka, me je prezeblo do kosti, pihalo ko za stavo, padal pa leden dez...hm...naslednjic bom sla spomladi ;)

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dunaj, Pariz, London?
12.10.2009 19:10:26   
Ribica **
V London za praznike nikoli vec. Pred 4 leti smo bili od 21.-29.12. in je bilo noro. 26. se pri njih zacnejo razprodaje in je po Oxford streetu in povsod drugod katastrofa, guzva tudi v prometu. Pa tudi fajn mraz zna biti. Ene same teme pa nismo imeli user posted image  Se celo sonce je bil en dan, dezevalo je pa v enem tednu lih ene dve ure, smo pa docakali sneg user posted image  Precejsnja gneca je bila tudi letos aprila v casu nasih pocitnic, novembra in septembra je pa fajn it gor. Ni gnece in veverice so nazaj v parku ... in lacne! user posted image

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dunaj, Pariz, London?
12.10.2009 19:12:43   
Anonimen
London, London, London, difinitivno. sem bla že v vseh letnih časih, in se ga nikol ne naveličam. preprosto ga obožujem. bila sem tudi v Parizu, a me ni tako očaral. V Londonu je več za vidt in dožvet, tud dogajaja je več .V parizu je vse bolj skrito, privat...

stvar okusa pač, jst vem da se v "moj" London spet vrnem v začetku decembra.

lep pozdrav

(odgovor članu Sibil_)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dunaj, Pariz, London?
13.10.2009 15:51:53   
dskubin
Jaz z dvemi tako majhnimi otroci sigurno ne bi šla čez novo leto v kako prestolnico. Ma še tebe da pohodijo, kaj šele mulčke. Gužva za znoret, povsod! Sej veš kaki so ti prazniki pri nas, drgje ni dost drugače. Jaz bi šla rajši kam na toplo ta čas.

_____________________________

I don't know who you are -
But you probably deserve a hug.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Dunaj, Pariz, London?
17.10.2009 18:07:47   
Sibil_
Ja, saj nekaj gledamo spet križarjenje, samo smo bili že lani čez novo leto tko da ne vem? Čez te praznike mi je pa najboljše, ker ziher dobim dopust in sem brez skrbi (beri brez službenih klicev itn.), tako da RES uživam.

Torej kakor sem razbrala je največ glasov dobil Dunaj, če že. No, saj mene tudi vlečejo ta mesta bolj spomladi, ampak ni dopusta-žal.user posted image

Tisto za apartmaje bom pa pogledala, hvala!user posted image

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Dunaj, Pariz, London?
22.12.2009 22:16:40   
muki1
In, kako ste se odločili? Prazniki so pred vrati, torej najbrž mrzlično pakirate user posted image ...jaz pa iščem destinacijo za pomlad in mi je iskalnik ven vrgel to debato.

Poročaj.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 idej, v katere muzeje z otrokom
Ker smo radi družinsko aktivni tudi na kulturnem področju, vam v spodnjem članku predstavljamo nekaj muzejev, ki smo jih...
Najboljši slovenski ranči za družine
Preverite seznam najboljših slovenskih rančev za družino po regijah, ki smo si izposodili na spletni strani Kamzmulcem.s...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?