|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   auuuuuu.....
10.11.2005 12:44:44   
anadejka
Kok mi razbija po glavi user posted image  in štema po bušitu user posted image  boli boli boli user posted image .Gospa Franca je ravnokar pršla na obisk,sicer en dan prezgodej,ampak full veselje ker sem lahko že danes poklicala na GK.Lj. in imela to "srečouser posted image " slišati da jim je zmanjkalo zdravil.
Mislim ..... no comment res.Sej to sem že prej vedla kaj me čaka,sam sem vseeno poklicala ker nisem vedla kako zdej naprej.Sestra je bila zelo neprijazna na hitro me je odslovila,da sm bla k en lolek.K sm odložila tel.sploh nism vedla kaj pa zdej???Sm poklicala še na eno telefonsko,pa se me je hotla tut tista sestra kenslat,da nism prau klicala.Pol se me je pa le usmilila in mi lepo razložila,da jim je pač zmanjkalo denarja in se je pipca zaprla.S 1.1.se postopki ponovno začnejo,torej moram klicati naslednji mesec - decembra,da se bom naročila za januar.
Matr ejjjj.....me prau zanima kaj mi bojo naslednji mesec rekl,skos eni izgovori.....brezveze....
Kar se pa sestr tam tičeuser posted image .......grozzza,mal bolj bi pa res lahko bla prijazna.Ljudem je že tko grozn k morjo tja klicat,pol pa tak odnos.Sej verjamem da tut njim ni lahko,sploh zdaj ko jim je zmajkal zdravil,se verjetno vsak zbruha nanje,ki niso nič krive za to,sej verjetno so pa potem zato tako neprijazne,ampak jest sm res sam hotla info,kako zdej naprej.

Mah sej bo bolji....enkrat.....če ne prej sam da me neha štemat bo bušiju.....auuuuu....boli boli boli....user posted image


Kako pa ste kej ve moje sotrpinke user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: auuuuuu.....
10.11.2005 13:14:02   
pika74
No, še tega se je manjkal. Ma men je pa GoYa neki že omenjala, da baje na konc leta zmanjka soudou za te zadeve user posted image . Anadejka stisn zobe, pa  zdrž še čist mičkn. Sej bo endvatri. Boš vidla.

Drgač - jst grem jutr na LEETZ. Pol me pa en tedn ni.

Držte pesti, da me naujo jutr zaštihal, k je glih martinovo.

Lp
Pika74
user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: auuuuuu.....
10.11.2005 13:31:42   
anadejka
O glej jo Pikolinko user posted image user posted image user posted image ,tebe pa že full doug nism vidla.
Mahhhhh jaaaaa,itak skos morm neki čakat in bit strpna,ti rečem da mi za vseskup že prau dol visi.Bo kar bo,se ne mislim nč živcirat.
Pika kaj pa je to Leetz?Pismo pr teb se pa tut nočjo nehat te težave,vsakič en drug crap auser posted image ?Bogauser posted image

Pika upam da boš dobr opravla in da greve pol drug let skupi na IVFuser posted image .Pridna bod in drž se!!!

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: auuuuuu.....
10.11.2005 13:46:22   
Mijavček
Ej, tole z zdravili in dnarjem je pa čist mem user posted image

kako je to možno? A smo v Tunđikistanu al kaj????  user posted image

Ej punce, a obstaja kakšen naslov, kam pisat, kam se pritožit, komu po glavi skakat zarad tega? Nekdo je za to odgovoren!  Pa ne more kar zmanjkat denarja za to in to zadevo od takrat do takrat. Halooo? user posted image

PS. Naj grejo na obrambno ministrstvo vprašat, če jim posodjo kaj denarja. user posted image  

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: auuuuuu.....
10.11.2005 14:54:03   
anadejka
Hja Mjaučk se čist potpišem pod tabouser posted image ,hudooooo sam res ej un bki recimo kupujejo ne vem kakšne avione za vlado,pa ne vem kaj,ko pa mi ko vse to plačujemo nekaj rabimo,nas majo pa za norca.Ne vem komu se lohk kej reče oz.ker naslov bi bil pravi za zbruhat seuser posted image .Če bi to vedla bi nabavla bazuko pa vse postrella,goveda nenasitna......



Huuuuuu sm rekla da se naum nč živcirala..........bo kar bo.....UŽIVEJTE!!!!!!!!!!!

"sej sam še en mesc"user posted image                            user posted image

(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: auuuuuu.....
10.11.2005 14:55:27   
pika74
Ojla,

ma neke nepravilnosti na materničnem vratu so mi ugotovil, k sm mela PAP II in cin 1,2 in pol te dajo na LEETZ, kjer ti z eno zanko odstranijo to "čudno" tkivo in pol to pregledajo in če ni rakavo, je ok, če pa je, pol pa najbrž še kej porežejo user posted image .

Tak ti to dojde... - ma bomo prežvel tud to sranje - ni hudič user posted image .

Lp
Pika74

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: auuuuuu.....
10.11.2005 15:09:09   
anadejka
Ojojojojojojjjj to je pa hudoooouser posted image user posted image user posted image  Pika bom mislila nate in to že ne more bit rakavo,dej nehiiiiiii!!!!TO PA NE!!!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

DRŽI SE!!!!!!!VSO SREČO!!!!!!!!!




.....zdej me je pa kr sram k se jest kle neki razburjam,k morm pač en mesc več počakat.....ti pa maš miljonkrat večje skrbi....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: auuuuuu.....
10.11.2005 16:21:00   
anajmad
To je stalna praksa pri vseh bolnicah v SLO.Npr.jst sem čakala na operacijo zaradi tega 9.mesecev,moja soseda,ki se je pa zdravila zaradi neplodnosti,je pa obupala in je potem šla samoplačniško k Rešu.Kaj naj ti rečem:potolaži seuser posted image ,samo vem da je to brez veze,ker se ti žreš in si živčna.Jst ti samo držimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,da bi se srečno izteklo.
en lpuser posted image D.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: auuuuuu.....
10.11.2005 21:22:16   
pika74
Ej anadejka, nč nej te ne bo sram. To je čist normalna reakcija. tud jst bi popuser posted image , če bi mi rekl, da je zmanjkal dnarja.

Človk planira in pričakuje, pol pa državni proračun zatajiuser posted image  za zjokatuser posted image .

Ampak glavo gor. Tud me bomo pršle na vrsto. Sm 100%. Garant!

Drž se bejba!

Smo na vezi.

Lp
Pika74
user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: auuuuuu.....
11.11.2005 7:55:27   
anadejka
Oooo beybike moje full hvala za tolažbo,sem že skor pozabla kako paše mal potožit ker te najbulše punce z RR pol znajo potolažtuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sej sm se že sprijaznila z usodo,pa tut navajena sem že čakat,tko da bomo potrpel še en mesc al pa tri user posted image ....bo kar bo,se res nima smisla sekirat.....

Fajn bodte in maxi uživajte danes je fantastičen dan ker je petek!!!!!Juhej!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: auuuuuu.....
11.11.2005 8:10:13   
GoYa
Ja je stalna praksa, vendar samo na GK user posted image . Pri Rešu in v MB se še ni zgodilo, da bi zmanjkalo zdravil na koncu leta. Tam očitno znajo matemtiko.

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: auuuuuu.....
11.11.2005 9:14:54   
PiaM
Sranje, ja!user posted image  Zdrži še malo..in naj ti ta čas čimprej mine, saj si vedno bližje user posted image "!
user posted image

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: auuuuuu.....
14.11.2005 18:03:41   
Biba1
Pa tale prijaznost sester na gk LJ je pa res čist na psu!user posted image

Tam prideš, ko tazadn revež prestrašen, nč ne veš, kok pa kaj, pol te pa še one v rit suvajo!

V glavnem tud moja izkušnja z njimi je "horrible"! Res, kam se lahk človk za vse to obrne? (Anonimno seveda, ker bomo še kar dolg hodl tja, da te ne bi pol še bolj zajuser posted image )

Zdržte!user posted image

(odgovor članu PiaM)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?