|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pletena kapica
16.11.2005 17:29:39   
mikecpikec
Mene pa zanima, če ima kdo vzorec (in "navodila") za pisano pleteno otroško kapico oz. kje na netu bi našla kaj pametnega user posted image

Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pletena kapica
16.11.2005 17:35:40   
fricka
Se moram pohvalit, da sen jo jaz naredila pa iz flisa. Vzameš pravokotnik, ob strani zašijez, zgoraj narediš zareze kot cof in zavežeš, pa je. Maj sem še komplicirala in naredila za ušeska in je super.

Nisem ti pomagala, ampak sem se mogla pohvalt, oprosti.

(odgovor članu mikecpikec)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pletena kapica
16.11.2005 17:42:22   
mikecpikec
Sej je ta ideja tud super. user posted image

Ampak men so pa fuuul všeč take pisane pletene kapice, k majo pri ušesih še štrikce

(odgovor članu fricka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pletena kapica
16.11.2005 18:15:57   
nita
Tut jaz ti ne bom velik pomagala, rada pa bi ti povedala, da sem danes kupila za našo pupo v Mercatorju zeloooo lepo štikano kapico, ki je podložena s flisom in ima štrikce pri ušesih za samo 799 sit. Sem jo takoj pograbla, saj sem jih gledala v Babycentru, pa so od 2500 - 3500 sit.

(odgovor članu mikecpikec)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pletena kapica
17.11.2005 7:47:09   
klavdijas
Koliko si spretna pri štrikanju? Ko bom imela čas ( tekom dopoldneva ) ti napišem navodila.
LP,

          Klavdija

(odgovor članu nita)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pletena kapica
17.11.2005 7:48:16   
čebelica maja
Jaz sem včasih zelo veliko štrikala in kvačkala. Sem si naredila sigurno ene 10 puloverjev s full hudimi vzorci. Od barvnih vzorcev do kitk,....
Najbolje, da greš v knjižnico in si izposodiš kakšno knjigo, kjer je veliko vzorcev. Jaz imam eno doma - ABC pletenja (je pa stara ene 20 let). Vzorci pa so lepi. Samo, če boš delala na 4 pletilke tako da ne bo kapica ob strani zašita, potem si moraš za kakšen "spešl" vzorec sama izračunat in ga prilagodit št. tvojih pentelj.
Tako, da moj nasvet je, da pojdi v knjižnico.

(odgovor članu nita)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pletena kapica
17.11.2005 11:29:52   
mikecpikec
Klavdijas, včasih sem kar precej štikala, zdaj pa že kakšno leto ne več.
ampak bi pa vseeno poizkusila naredit kakšno kapico.
Sej sicer ni nujno, da mi bo že prava ratala user posted image
Bo pa naš tamal imel vsak dan novo kapico user posted image

Bi ti pa res bila hvaležna, če boš uspela napisat navodila

(odgovor članu čebelica maja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pletena kapica
17.11.2005 11:37:06   
klavdijas
Vsekakor bom napisala, najkasneje jutri. Bom poiskusila še poslikati že naštrikane kape.

Lp,

             Klavdija

(odgovor članu mikecpikec)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pletena kapica
17.11.2005 13:15:54   
mikecpikec
Super!

Sej sicer se pa nč ne mudi, ko boš pač utegnila

Hvala

(odgovor članu klavdijas)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Ko vam dojenček pade s postelje ...
Hitro se nam lahko zgodi, da v trenutku nepazljivosti nepričakovano naše malo, neubogljeno bitje pade s postelje ali cel...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?