|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Suha koža ali lišaji - rabim pomoč
19.11.2005 20:25:19   
Dejča
Zadnja dva dni opažam pri naši Tari, da ima na pregibu obeh rok (na komolcih) suho kožo oziroma lišaje - na vsaki rokici jih je po več skupaj. Drugje po telesu jih nima, edino kožo pri ušesih ima malo bolj suho, a če jo namažem s kremo, se stanje izboljša. Od česa lahko pride do tega?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Suha koža ali lišaji - rabim pomoč
19.11.2005 21:23:12   
ANJA5




Men se zdi, da je lahko to Neurodermitis. Ponavadi je na pregibih, srbi in je rdeče barve.
Koža je suha in lišajasta. Lahko je tudi pod koleni, na vratu - skratka povsod kjer so pregibi.



(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Suha koža ali lišaji - rabim pomoč
19.11.2005 21:26:00   
Dejča
In kako se zdravi? Je nujno treba do pediatra?

(odgovor članu ANJA5)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Suha koža ali lišaji - rabim pomoč
19.11.2005 21:30:35   
ANJA5




Pediater ti bo dal napotnico za Dermatologa. Jaz sem to imela ko sem bila mejhna - dobila pri 5 letih. Sej mogoče pa tvoj sonček nima točno tega - ampak ima samo malo bolj suho kožo...
Ti bodo že tam povedali...
Sicer pa - a se praska?





(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Suha koža ali lišaji - rabim pomoč
19.11.2005 21:30:46   
Anonimen
Tibor je enkrat to imel na zapestjih. Mazala sem mu s šentjanževim oljem in je izginilo. Sem se tudi že ustrašila, da ni na nekidermatitis, pa izgleda, da ni bil. Lahko za začetek posksusiš s tem. Ali pa z Eucerinom, mlekom za suho kožo ali nekaj takega, iz lekarne. To tudi zelo pohvalijo. Samo šentjanževo olje je veliko cenejše, posebno če se ne ve, kaj bo pomagalo in če sploh bo.

(odgovor članu Dejča)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Suha koža ali lišaji - rabim pomoč
19.11.2005 21:32:08   
Dejča
Ne, nisem nič opazila, da bi se kaj praskala - bom še bolj pozorna zdaj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Suha koža ali lišaji - rabim pomoč
19.11.2005 21:32:24   
ZARA
Ej, tamali se to dela včasih ...zdej ima en lišaj na pregubu, na nogi...Men je pediatrinja takrat, ko se je pojavlo prvič napisala racept za kremo Elocom (upam, da sem prov napisala - zihr nisemuser posted image )...ne vem pa, če se dobi brez recepta...

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Suha koža ali lišaji - rabim pomoč
19.11.2005 21:35:34   
ANJA5



Ta krema je Elcom ja! Je pa tko, da moraš mazat samo tam kjer je lišaj. Ta krema je zelo močna in tanjša kožo.



(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Suha koža ali lišaji - rabim pomoč
19.11.2005 21:36:09   
ANJA5



ne dobi se brez recepta.



(odgovor članu ANJA5)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.




kajenje
tailor

ali kadite v nosečnosti?

da (28%)

ne (72%)


Število vseh glasov: 337

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!