|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   MI PA BOMO /SMO DOBILI 1. ZOBEK :))
18.11.2005 19:15:12   
PBJ
Našemu malemu fantku sem danes otipala prvi zobek. Najprej sem opazila belo lisico, nato pa sem s prstom otipala oster zobek, ki sicer še ni čisto zunaj.
Ker je danes precej siten, noče kaj dosti jest, sem malo posumila na zobke in kar prav sem imela.
Meni se zdi to malce hitro, ker je star 4 mesece in 5 dni, pa saj ni edini user posted image , ki je dobil zobek pri 4. mesecih.

lp


_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: MI PA BOMO /SMO DOBILI 1. ZOBEK :))
18.11.2005 19:20:54   
lex
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  BRAVO!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tud mi smo prva dva dobili pri 4 mesecih, na druge smo pa čakali kar 4 mesece, pol so bli pa kar 4 naeenkrat zunaj.user posted image user posted image

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: MI PA BOMO /SMO DOBILI 1. ZOBEK :))
18.11.2005 19:46:04   
Anonimen
user posted image  Jure user posted image
Madoniš, sej se men zdi, da je tud Gašper neki preveč sitkan...moram mal potipat user posted image

PBJ, kaj si pa kej naredila, da je bilo bolš? Al je tko na hitrco ven prilezel, da je blo vdveh dneh konec? Sej res, kolk časa pa sploh lezejo ven zobki user posted image

(odgovor članu PBJ)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: MI PA BOMO /SMO DOBILI 1. ZOBEK :))
18.11.2005 19:49:10   
eva1
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za prvi zobek!

Pri nas je tudi 1 prišel pri 4 mesecih, drugi pri 5 mesecu, 3 in 4 zobek pa sta prišla hkrati(v eni noči) pri 8 mesecih!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: MI PA BOMO /SMO DOBILI 1. ZOBEK :))
18.11.2005 19:53:46   
anckabancka
Pri nas pa ni dobil zobka naš Aljaž, ki je dan starejši kot tvoj Jure, ampak sem ga dobila jaz! Pri mojih 25 letih mi je dva dni nazaj pokukal na plan moj prvi modrostni zob... user posted image Tu če ga ne bi bilo...

No ja, mogoče bom pa zdej šele pametna postala. user posted image


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: MI PA BOMO /SMO DOBILI 1. ZOBEK :))
18.11.2005 19:56:45   
Anonimen
Oooooooo AnčaBančaPomaranča user posted image

Boš bolj pametna mamica user posted image

(odgovor članu anckabancka)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: MI PA BOMO /SMO DOBILI 1. ZOBEK :))
18.11.2005 21:13:24   
bobek05
3x HURA za Jureta!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pri nas pa še ni noben na vidiku, čeprav ima dlesni že fajn trde, pa siten je tudi dovolj user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: MI PA BOMO /SMO DOBILI 1. ZOBEK :))
18.11.2005 21:23:56   
PBJ
Tinka, saj ne vem, kdaj se je pravzaprav začelo. Zadnji teden je bil nekam občutljiv pa sem mislila, da ga kaj v trebuščku ščipa. Tri dni nazaj pa je bil še 2. cepljen in je jokal celo popoldne. Naslednji dan je dobil 38,2 vročine. Včeraj pa je več ni bilo. Torej je bila reakcija mimo.

Danes pa je bil še posebej tečen. Dojila sva se manj kot ponavadi. Na prsih je bil tri minutke pa je že jokal.
Ko sem videla, da je zobek pokukal ven, pa sem mu malce dlesni masirala, pa ful sva ga z možem animiralauser posted image user posted image , da je malo pozabil vse skupaj, pol pa spet jovo na novo.... Če bodo ponoči kakšne težave, pa mu bom dala svečko. Bomo videli, kako kaj bo.

Joj, Anckabancka, ne me spominjat na modrostni zob.  Meni so lani enega operativno odstranili. En pa mi na drugi strani še izrašča in to nekje ob strani, tako da ga bo treba tudi odstranituser posted image .  Jaz imam z zobmi pravi cirkus, saj moram v decembru na odstranitev enega zoba in ciste pod njem. Ful mi je žal za zob, pa kaj hočem, saj ga je cista začela najedat.
Upam, da bo ta mali imel več sreče z zobkiuser posted image

Jure se zahvaljuje za čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image .

Tako mimogrede - tukaj v Mariboru je pred kakšno uro prvič snežilo - snežna nevihta.
Si bomo zapomnili prvi beli zobek in prve bele snežinke.user posted image
lp

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: MI PA BOMO /SMO DOBILI 1. ZOBEK :))
18.11.2005 22:27:40   
pika**
Pri nas pa še ničuser posted image , pa mamo že 6 mescev.

Me pa pošteno uščipne za bradavico, ko se začne igrat po dojenjuuser posted image

_____________________________

am, bam, pet podgan

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: MI PA BOMO /SMO DOBILI 1. ZOBEK :))
19.11.2005 10:01:20   
tascha
Tudi pri nas se v teh dneh dogajajo taki premiki. S prstom se že čuti rob zobka spodaj spredajuser posted image . Star pa je 7,5 mesecev.

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: MI PA BOMO /SMO DOBILI 1. ZOBEK :))
19.11.2005 10:24:37   
LONA13
Bravo - čestitam za zobekuser posted image user posted image user posted image .
Pomoje bo pr Nejcu tud kmal - je sitn k driskauser posted image , pa dlesni ma tud ful nabrekle, pa vse bi pogrizu kar vidi.

_____________________________

Nejc praznuje dva rojstna dneva 20.7. in 2.8.!

(odgovor članu tascha)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: MI PA BOMO /SMO DOBILI 1. ZOBEK :))
19.11.2005 11:30:50   
pravljica
naša ta velka je dobila prvega pri 5. mesecih, tako da tudi pri tiborju pričakujemo...upam samo, da nam s sitnostjo ne bo dal vedet, da prihaja - naj ma še to po sekici user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?