|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   NUJNO!!!!!!
22.11.2005 17:33:34   
Amoss
Ravnokar me je klicala kolegica iz porodnišnice Ptuj, kjer je bila sprejeta danes.Teden dni ima že popadke s tem da od četrta ne našteje 10 gibov.
V porodnišnici niso naredilinič, rok ima čez 3 tedne, mene pa skrbi a je to normalno'????
Halo saj more nekaj biti narobe če ni 10 gibov, popadki pa so?
Kaj naj gre v drugo porodnišnico ????
Prosim za odgovore HVALA
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: NUJNO!!!!!!
22.11.2005 17:38:13   
Anonimen
Jaz sem imela 2 tedna prej popadke. Pa zadnji teden tudi nisem naštela 10 gibov. Tudi mene je bilo strah. Včasih do poldneva sploh nisem čutila enega giba. POtem sem se pa vsakega posebej veselila. Pa je bilo vse OK. Upam, da bo tudi pri tvoji kolegici.

(odgovor članu Amoss)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: NUJNO!!!!!!
22.11.2005 17:55:48   
lex
Kaj špa CTG, tam se sliši srček?

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: NUJNO!!!!!!
22.11.2005 19:50:59   
Grascakinja
NAJ NEKAJ NAREDIJO MADONA!!!!!!!!

Moja prijateljica je prišla s popadki v 35t v porodnišnico, otročka pa ni čutila. Dete je žal umrlo še preden je prišlo na svet. Grozna izkušnja, imela je že čisto zakalcinirano posteljico in samo še par kapljic plodovnice, ker mu niso prav delale ledvičke. Nočem strašit, samo molim, da se kaj takega nikoli več ne zgodi!

Torej, naj pop... tam v porodnišnici in zahteva pregled ali pa naj gre še v kako drugo, samo naj ne čaka!


(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: NUJNO!!!!!!
22.11.2005 20:01:30   
soncek&luna
strinjam se s pupo.... naj zatezi.. naj ji naredijo vse preglede....da ne bo problemov...


_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu Grascakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: NUJNO!!!!!!
22.11.2005 20:05:55   
ZARA
Točn tko.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Grascakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Tatu med dojenjem – je varno?
Življenje se je obrnilo na glavo, pridružil se vam je nov član. In kot mamica si želiš, da bi s tatujem za vedno obeleži...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?