|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   šempeter
3.10.2005 20:06:05   
mayflower
Sem z Goriške in me zanima če ma katera tuki izkušnje s Šempetersko porodnišnico. Sama ne vem al bi rodila v Šem. al bi šla do Postojne- mam rok okoli Novega leta in me skrbi kako bodo kej prometne povezave (sneg, burja pa tovornjaki na cesti).

Mam pa taščo na Jesenicah- od te porodnišnicwe pa zadnje cajte same pohvale slišim. In ne vem al ne bi šla kar k njim.
Kdaj se moram odločit kje bom rodila?
Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: šempeter
3.10.2005 20:28:18   
lijalija
Jaz sem tudi rodila v šempetrski porodnišnici na velikonočni petek. Čez vse praznike sem bila noter, ker sem imela CR.Bila sem zadovoljna in ne bi nikoli šla v Postojno. Prvič zaradi oddaljenosti , drugič pa tudi ne vem kako bi bilo z obiski. K meni so lahko hodili dopoldne in popoldne. Meni je bilo fajn.user posted image  

_____________________________

Nikoli več ne boste imeli druge priložnosti, da napravite prvi vtis.

(odgovor članu mayflower)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: šempeter
3.10.2005 22:03:26   
tania
Jaz sem tudi v Šempetru rodila in nimam nobenih pripomb. Vse osebje, od ginekologov do sestr, so bili zelo prijazni.
Urnik obiskov je tudi super. K meni so lahko hodili non stop od 10.00 (po viziti) do 21.00.
V drugo bom definitivno rodila spet tam.

(odgovor članu mayflower)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: šempeter
4.10.2005 7:38:17   
sarči
Tudi jaz sem rodila tam in vse pohvale tej porodnišnici.

(odgovor članu mayflower)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: šempeter
4.10.2005 13:03:35   
hanita
Tudi jaz sem rodila v šempetru in sem bila zelo zadovoljna , sem pa ravno tako najprej razmišljala, da bi šla v postojno. pri porodu sem imela babico metko, enkratna babica, ne  morem si predstavljat boljše in  dr. šoštariča, ki je itak že moj gin. in je ravno tako super, pol pa sem imela na koncu carski. osebje tako otroške kot navadne sestre so bile meni super, včasih jih moraš vzet malo z rezervo, ne smeš si vzet preveč k srcu kašno stvar, vsak ima včasih slab dan. upam, da sem te prepričala in, da  ne boš razočarana.

(odgovor članu sarči)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: šempeter
4.10.2005 18:42:34   
mayflower
Hvala za vse odgovore. Me je že kar mal skrbelo, da ni tuki nobene z Goriške.
Ja, sej tud jst slišim zadnje čase sam dobro od Šempetra. K so me mal prestrašle sodelavke k se rojevale tam 10-20 let nazaj in je blo menda grozno. Sploh tam okrog 10 let nazaj....

(odgovor članu hanita)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: šempeter
5.10.2005 22:40:53   
* Mateja *
Jaz tud nimam nobenih pripomb cez porodniski oddelek, sam pediatrija je pa u p....!! Drugace mi je bilo pa uredu, se posebej s sestrami se je dalo lepo poment. Je pa res, da sem rodila 3 mesece prej in so bili lohk do mene se mal bolj prijazni, ker sem bila v soku!! Moj dragi je bil ful casa pri meni, tud zaspala sva in je sel sele,  okrog polnoci domov!! Pohvale uglavnem!!!!user posted image user posted image user posted image

Mi no;e pisat stresic!!Shit!!user posted image user posted image

(odgovor članu mayflower)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: šempeter
3.12.2005 19:33:34   
Tricia
Oj!
Po dolgem casu sem vstala od mrtvih user posted image  zato tako pozno odgovarjam... Sicer ti ne bom nic novega povedala, ker so ti ze moje predhodnice povedale isto kot bi ti zdej jst...
Le pojdi v Sempeter. A se ti zdi da bi prej prisla do Postojne (Rebrnic je vseeno en kos in tam so vis kumi kamioni, pa ovinki ki se vlecejo brez konca,...) kot do Sempetra, se posebej ker mas avtocesto tako za rect skori do bolnice??? Ne ne ne...Jaz ne bi premisljevala, niti ce bi bila iz Podnanosa ne bi sla v PO, tudi zato ker bo prej tam sneg kot pa v Sempetru, ce te to skrbi.... Moje mnenje, ti pa bos ze naredila tako da bo prav, ne. user posted image
Srecno!

(odgovor članu mayflower)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?