|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zaprtost
5.12.2005 20:03:09   
amy26
težave imam pri odvajanju blata (12 dan po porodu) ali smem piti kakšen sirup ali tablete za odvajanje, ne da bi moj pikec user posted image  imel krče.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zaprtost
5.12.2005 20:12:00   
CIPRESA
Ja amy to je zaradi porodu tudi sama sem imela isto in sem mislila da me bo razgnalo ker nisem in nisem mogla  odvajat blata pol pa sem šla v lekarno in so mi dali svečke(jih sama lahko kupiš brez recepta - imenujejo se GLICERINSKE SVEČKE) te pa so učinkovale v pol ure. Res se ti splača ne vplivajo na dojenje ker jih ne ješ . Tudi sama sem bila na istem in me je odspodaj že tko vse bolelo kot bi rodila ko sem hotla jit na velko potrebo potem pa se je vse lepo uredilo.

Kupi jih ...itak boš porabla samo eno pa bo vse O.K.

P.S.: Tam ti bodo rekli da jih ne smeš uporabljat kar tako in velikokrat ampak samo za resne potrebe in da se ne boš vstrašla to kar imamo po porodu je resen problem ker moraš odvajat blato.

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zaprtost
5.12.2005 20:14:46   
Anonimen
Glicerinske svečke user posted image
Brez njih bi tudi jaz umrla.

(odgovor članu CIPRESA)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zaprtost
5.12.2005 20:49:36   
sky
V MB porodnišnici jih "talajo" po porodu. Glicerinske svečke namreč.

_____________________________

BK.

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zaprtost
5.12.2005 21:06:11   
Magi*
nam so že v porodnišnici prinesli Donat. jaz sem ga še nekaj časa pila, dokler se mi ni prebava uredila. na tešče zjutraj popiješ cca 3dcl segretega Donata. poješ zajtrk in "voila". nič ne škodi dojenčku in ne poleni prebave.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zaprtost
5.12.2005 21:29:42   
hubi
Jaz sem že v porodnišnici dobila čaj za odvajanje. Sem letela kot strela.  user posted image

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zaprtost
6.12.2005 9:39:36   
kati*
meni je pomagal Donat ... lahko pa tud cedevito piješ (veliko cedevite ima odvajalni učinek - jaz jo spijem vsaj kak liter na dan ) ... lahko tudi šalčko kave (to mene tud ful požene)

in vse našteto pri nas nič ne vpliva na malega

_____________________________

lp, K

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zaprtost
6.12.2005 10:59:52   
pety78
Donat je mojega melega v porodnišnici ful zvil.user posted image Jaz sem se tudi namatrala in pol ure na wc-ju čepela. Bolelo je ko hudič, ampak je bilo potem vedno bolje.
Če pa ne gre, pa raje svečke uporabi.

LP, Petra

(odgovor članu kati*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.
Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...




moško ime
gašperante

Katero moško ime vam je bolj pri srcu:

Gašper (18%)

Matic (20%)

Nejc (25%)

Blaž (13%)

Aljaž (19%)

Boris (5%)


Število vseh glasov: 536

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!