|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Izcedek v zgodnji nosečnosti
22.12.2005 13:27:45   
petruskaL
halo punce...

ima katera, ki je bla že noseča izkušnje s tem? M mi zamuja drugi dan....mam pa en izcedek ki je bolj podoben vodi kot belemu toku (o ostalih znakih ne bi, ker sm jih že mela pa je prišla M), po tem pa sprašujem, ker se mi to še nikoli ni pojavilo in ker je CB pokazal včeraj nekaj kar ni vredno omembe a je al ni (včeri se mi je zdelo da je, danes se mi zdi da ni) pa bom s testom še mal počakala.
Če katera karkoli ve o tej "vodi" bi bla prou hvaležna za vsak odgovor...

pa en pošteno vesel december še naprej
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Izcedek v zgodnji nosečnosti
22.12.2005 14:08:28   
Sulfinija
Ojla!!!!

Tudi meni se na dan,ko naj bi prišla M pojavil rjavkast izcedek ki se mi je tudi vdno in je vedno prišla M.Vendra tokrta sem kljub temu izcedku zagledala +.Noseča sem bila 8t5d in imela spontani splav.Medc nosečnostjo pa povelčan beli tok in tudi rjavega ki mi žal ni kaj dobrega prenisel.

Ne se sekirat za nosečnice je normalen beli tok in to povečan,bojazen je le lahko če rjavkast ali pa zelenksat takrat pa takoj k svoji G.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu petruskaL)
Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?