|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nakup oblačil- a kupite številko večjo
24.12.2005 14:53:09   
Moyca_
ali tisto ki jo nosi sedaj. GLEDE NATO DA TAKO HITRO PRERASTEJOuser posted image  sem malemu tokrat kupila namesto 92 številko 98. Pač da mu nebo takoj premalo- a ve vedno kupite pravo številkouser posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nakup oblačil- a kupite številko večjo
24.12.2005 14:56:47   
lelaval
če ni ful preveliko, potem kupim, sicer ne, ker zgledajo, ko revčki, ki so dobili prevelike cote.user posted image

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nakup oblačil- a kupite številko večjo
24.12.2005 14:58:55   
Tasika
Vedno kupim eno št. večje, ker se mi zdi brezveze kupovati  za en ali dva meseca. Nekaj časa je bolj komot, potem je ravno prav, potem pa še kakšnih 14 dni malo raztegujemouser posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Lep pozdrav
tasika

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nakup oblačil- a kupite številko večjo
24.12.2005 15:15:05   
Jančika_
Pred tremi meseci je nosil 80, pa sem mu takrat za zimo kupila vse 86. Zdej pa mam hudiča, ko še vedno nosi 80! 86 mu je obupno preveliko in samo upam lahko, da bo do konca zime tako zrasel, da mu bo prav. Hvala Frutki, ki mi je posodila cel kup cot št.80, sicer bi lahko vse na novo kupovala.

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nakup oblačil- a kupite številko večjo
24.12.2005 15:25:15   
frutka_
Ni za kaj, Jančika!user posted image

Sicer pa mu kupujem zdaj 92-ko, ker mu je 86-ka ravno prav. Je pa tudi odvisno od firme, ker imajo zelo razl. cifre. Npr. C&A ima male št., H&M ima ravno pravšnje, Schiesser ima velike modele, Benetton ima daljše hlače in manjše modele majčk...

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nakup oblačil- a kupite številko večjo
24.12.2005 17:58:40   
Katrin
Ponavado kupimo malo večja oblačila, če res niso ful prevelika.

lp user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nakup oblačil- a kupite številko večjo
24.12.2005 18:35:23   
Anonimen
Prvo bundo sem mu kupila, ko še ni bil star eno leto (marca naslednje leto je bil), pa jo je nosil dve sezoni, bila je za 2 leti. Spomladi, ko je bil star 2 leti, sem mu na razprodaji kupila bundo za 4 leta, ki jo zdaj nosi tretjo sezono. Sicer ima še polno bund ..., ampak  ... lahko bi imel 2 v 4 letih.
Hotela sem pa povedat, da vedno klupim večje.user posted image

(odgovor članu Katrin)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nakup oblačil- a kupite številko večjo
25.12.2005 1:12:14   
KODA
Tudi jaz kupim večje.Ampak ne preveč preveliko.
Neumno se mi zdi kupovati,da bi mi takoj prerasel.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nakup oblačil- a kupite številko večjo
25.12.2005 21:43:58   
HuAnita
Večje. Je pa hecno, da eno jopico še zdaj nosi 68, medtem ko ji je najbolj prav bundica za 3 leta (36 iz Bosna Arizona Dreamuser posted image ), chiccotova za 18m ji je pa fuuul prevelika, da o darilni 92 ne govorim - rokavi dobesedno 2x predolgi.

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?