|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   gumbi na štedilniku
8.1.2006 18:13:24   
Naja31
Ojla punce,

moj 9-mesečnik je v nekaj dneh prešel od kobacanja po vseh štirih do dvigovanja in stanja ob pohištvu. In največje veselje mu je da se dviguje ob štedilniku in potem tam gumbke obrača. Ker imamo plinski štedilnik, je to zelo nevarno, zato me zanima, če obstaja kakšna zaščita za štedilnik. Vem, da obstaja nekaj kar daš gor na ploščo, da ne doseže loncev, ampak kaj pa za gumbe? user posted image

Vsakič ko to naredi, mu rečem ne in ga stran odvlečem, ampak pri tem nisem najbolj uspešna,s aj se mi mali reži in gre takoj nazaj. Kako naj mu dopovem? A je to sploh mogoče?

Hvala!

Lp, Naja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: gumbi na štedilniku
8.1.2006 18:50:02   
sazi
izkušenj z malimi kobacači sicer še nimam, sem pa nekje videla neke pokrovčke za na gumbe pri štedilniku - je pa izgledalo malo štorasto - no, vsekakor bolje od uhajanja plina. Če še kje najdem, ti pošljem link.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: gumbi na štedilniku
8.1.2006 19:23:48   
Anonimen
Pri meni se dajo gumbi dol pobrati, poskusi, če pri tebi tudi. Malo bolj močno potegni, morda bo pa šlo. Samo seveda ne preveč, se razume.user posted image
Drugače pa obstaja tudi nek pleh, ki se zatakne med pečico in zgornjim delom, po moje je to zato, da so fine gospodinje pomirjene, da se jim ne bi kaj gumbi uničili, ko kaj pečejo v špečici. Ne vem pa, če bi bilo to sploh dovolj, da otrok potem ne bi dosegel.
Če imaš Gorenjev štedilnik, za Gorenje obstajajo rezervni za vse živo, tudi za tisto, kar že desetletje in več ne delajo.

(odgovor članu sazi)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: gumbi na štedilniku
8.1.2006 19:59:51   
muki1
Pri nas (20 mesecev) je besno in nekontrolirano obračanje gumbov na sporedu zmeraj ko gre mimo štedilnika. Ne daj Bože, da kaj kuham, potem mi mimogrede kaj posračka, ko gre mimo.
Ne pomaga govor o HUDI ELEKTRIKI, ki ga prakticiramo že pol leta in nasplošno ima pred besedo HUD, kar malo rešpekta.
Druge formule kot paziti, umikati stvari s plošč in opozarjati, jazzaenkrat še nisem odkrila. Se pa dajo pri meni tudi gumbi dol potegniti. Spliš kakšen ŠPORHET maš? user posted image

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: gumbi na štedilniku
8.1.2006 20:53:57   
Jančika_
Uh, zdaj ko to berem, sem pa ful vesela, da sva ob nakupu štedilnika mislila na to, da bova nekoč imela otroke in sva kupila tako ploščo, ki ima gumbe zgoraj ob plošči, pečico imava pa dvignjeno nad pult.

Ravno ta teden je ugotovil, da pri dediju doseže gumbe in jih seveda veselo poskuša puliti venuser posted image . Pri moji mami pa ne doseže čez tisti pleh, ki ga omenja Splišni, vsaj zaenkrat ne. Tako da ta pleh bi lahko bil rešitev.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: gumbi na štedilniku
8.1.2006 22:37:53   
urška
midava imava tudi tak štedilnik, ki ima gumbe na plošči. sem tudi takrat rekla, tole bo pa fajn...bla bla bla.....zdej že par mesecev doseže prva 2 s katerima prižge elektični del plošče!!!! če ne si pa stolček zraven prinese, pa gor stopi....pol si pa lahko predstavljate....

aja pa da ne boste slučajno mislile, da mu pustim.....ampak nič ne pomaga, proba definitivno vsak dan nekajkrat. če sem si slučajno že premislila in če bi dones lahko pa že saam kuhaluser posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?