|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Če bi mi solze pomagale....
18.1.2006 18:33:59   
smrček
.... potem ne bi imela danes SS. Že par dni sem rahlo krvavela, vendar mi je včeraj po pregledu G rekla, da še ni panike, dokler še ni močnejše krvavitve in skupkov sluzi. No to me je doletelo danes dopoldanuser posted image user posted image  Naše pikici ni večuser posted image user posted image  Jutri grem še na UZ, da bodo videli, če je potrebna abrazija.

Vem, da nisem edina, ampak mi malo pomaga, če se še tukaj malo zjočem.

_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Če bi mi solze pomagale....
18.1.2006 18:37:04   
CIPRESA
O smrček kako mi je hudo zate .... zjoči se potem pa v nove boje. Držim pesti da bi kmalu  postala spet user posted image in donosila svojega  otročka!! 

(odgovor članu smrček)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Če bi mi solze pomagale....
18.1.2006 18:49:38   
total
Joj kako mi je žal zateuser posted image ,ampak ne obupaj vem,da boš spet kmalu zagledala user posted image  in bo vse ok.

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Če bi mi solze pomagale....
18.1.2006 18:56:01   
PBJ
user posted image user posted image  ... še meni je hudo ob takih žalostnih novicahuser posted image

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu smrček)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Če bi mi solze pomagale....
18.1.2006 19:15:13   
Anonimen
Tako mi je žal zate.user posted image

(odgovor članu smrček)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Če bi mi solze pomagale....
18.1.2006 19:31:09   
KODA
user posted image user posted image ,žal mi je zate,kaj naj rečem.Potolaži se, vem da je hudo,potem pa v nove boje.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Če bi mi solze pomagale....
18.1.2006 19:47:00   
Jančika_
Smrček...user posted image , tako hudo mi je in jočem s tabo. Če ti lahko kakorkoli pomagam....

(odgovor članu smrček)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Če bi mi solze pomagale....
18.1.2006 20:46:33   
smrček
Punce, hvala..... kako lepo je prebrati, da takrat ko mi je hudo nisem sama...

_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Če bi mi solze pomagale....
18.1.2006 20:58:05   
Ani 2
smrček,tudi meni je  sedaj hudo ko berem o tvoji pikici user posted image .

Drži se in zate user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu smrček)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Če bi mi solze pomagale....
19.1.2006 15:37:37   
Špela100
Smrček, solze bodo pomagale, ampak tebi, ne pikici, morda ti bo potem lažje. Ti kar joči in spravi vse iz sebe. Tukaj nas je kar nekaj, ki smo šle skozi vse to in vemo kako ti je hudo. Saj poznaš stare fraze, ki ti sedaj ne pomenijo nič vendar so resnične: čas ti bo pomagal.

Smrček zelo mi je žal za tvojo pikico.user posted image user posted image user posted image user posted image   Žalostna sem s tabo. Če ti lahko kakorkoli kaj olajšam mi lahko tudi na privat pišeš.

(odgovor članu Ani 2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Če bi mi solze pomagale....
19.1.2006 16:46:23   
Sulfinija
Joj tudi meni je žal za tvojo user posted image in seveda zate.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Jočem s teboj,ker sem 1.12 doživela isto usodo kot ti.Če ti bo lažje ti ponujam pomoč če želiš se mi javi na privat in skupaj bomo poklepetale in žalost zavile med oblake.Z Špelo 100 sma ravno na tak način postali najboljši prijateljici ker naju je povezala ista usoda.Pa vso srečo pri novi user posted image vama želim.Boš videla kmalu bo tudi za nas vse skupaj posijalo najlepše sonce na tem svetu.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Špela100)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Če bi mi solze pomagale....
19.1.2006 17:37:29   
MR99
Tudi jaz vem, kaj prestajaš. Meni je danes ravno en teden, ko sem bila na čiščenju, ravno sem dobila po pošti odpustno pismo z bolnice, ki me je spet zelo ganilo. Vem, da se je težko potolažiti ampak jaz sem se kar nekako skup pobrala, res me še vedno vse spominja na mojo pikico, vsi načrti so splavali po vodi. Zdaj se samo prebijam iz dneva v dan, naj dnevi čim hitreje minejo, naj minejo trije meseci, ko bova lahko spet začela  user posted image user posted image .

Drži se, vsak dan bo boljše!!!

(odgovor članu smrček)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Če bi mi solze pomagale....
19.1.2006 17:57:20   
Naja30
Vem , kako se počutiš, ker se mi je to zgodilo le dva dneva pred novim letom. Zelo mi je žal za tvojo pikico in zate, ker si žalostna. Pusti času čas, izjokaj solze in bodi žalostna, tako se boš čez nekaj dni boljše počutila. Jaz sem bila na čiščenju ravno danes 3 tedne in ti povem, da sem v teh dneh že mislila, da je boljše, pa spet da ni, pa sem bila že vesela, pa spet žalostna... Ne ustraši se svojih čustev, ampak bodi kar si-nihče ti ne bo zameril.

Če bi rada kakšno rekla, se malo potožila ali karkoli, se javi na privat. Ne sme te biti strah ali sram prositi za tolažbo. Tudi jaz še imam dneve, ko sem tako žalostna, da iščem tolažilne besede ali samo nekoga, da posluša.

Držim pesti zate. user posted image

(odgovor članu MR99)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Če bi mi solze pomagale....
26.1.2006 11:36:57   
janja
Vedno mi je hudo, ko berem take stvari. user posted image user posted image user posted image  Vem, kako se počutiš. Jaz tega ne bom nikoli pozabila, čeprav je minilo že nekaj let. Zato obljubi, da se boš postavila nazaj na noge. Za dežjem vedno posije sonce. Gremo raje novim zmagam naproti!!!



_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu smrček)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?