|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
15.2.2006 13:14:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: otroka pa kar zunaj oblečte!
15.2.2006 13:25:22   
Anonimen
Oh, to ni še nič. Ko v Kranju pokličeš, če lahko s hudo bolanim otrokom prideš takrat, ko tvoja zdravnica ne dela (dela pa en dan 2 uri, en dan 3, en dan 4, en dan 5, en dan pa sploh ne), ti rečejo, da sicer lahko prideš poskusit, ampak da ni nujno, da te bo pediater vzel. Lahko torej prideš probat z otrokom, ki ima 40 stopinj vročine. Pa vedno, ko pokličeš, ni prav, pa ko prideš z izvidi, ne prideš pravi čas, ko ne dela tisti, ki bi nadomeščal zdravnico, če bi slučajno delala, ampak naportnice ti je itak napisal nekdo tretji. Na koncu te dajo k četrtemu. V glavnem, nikoli ni tistim sestram tam čisto nič prav. Pa škoda, ker zdravniki so v redu, ampak sestre so pa tako zdolgočasene, vsaj izgledajo tako, da se grejo, kako te bodo najprej čimbolj dol potlačile, potem pa šele spustile v čakalnico. Jaz sem zadnjič znorela in bom od zdaj naprej vedno, kadar bo katera samo odprla usta s kakšno izjavo v to smer.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
15.2.2006 13:32:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: otroka pa kar zunaj oblečte!
15.2.2006 13:36:32   
Anonimen
Radha, kritike na račun teh sester v Kranju slišim tudi od rugih mamic. Tudi tu je že bila debata o tem. Saj problem je v tem, da VEDNO vzame otroka tudi drugi pediater, saj ga MORA. Samo sestre se nekaj brez veze šopirijo in nakladajo v tri dni. Kot da je kdo prišel njih poslušat. Vsaj jaz jih nisem in jih ne bom več.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: otroka pa kar zunaj oblečte!
15.2.2006 14:14:44   
ZARA
Ojoj, kaj pa jih tako otroci motijo, mater?? Grozno. A so se ostali tud zunaj napravljali, al kako?? No, mi imamo sicer full luštno in prijazno sestro...zelo lepo dela z otroci, se z njimi pogovarja in še nikol ni rekla naj jo oblečemo zunaj... Ta vaša sestra ima zihr "hud meterinski nagon", mrha !

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
15.2.2006 14:24:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: otroka pa kar zunaj oblečte!
15.2.2006 14:28:47   
ZARA
Ja, nekaj je definitivno za zamenjat, če ne druzga njen karakter user posted image
(btw. tvoj mali je tak šugr na tej sliki)


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: otroka pa kar zunaj oblečte!
15.2.2006 14:35:54   
CIPRESA
Pri nas imamo v predprostoru dve previjalni in tam vedno slekujemo in oblekujemo otroke in ne kar v čakalniciuser posted image Tam je tudi primerna temperatura da je otrok lahko slečen. Tale je pa smešna no!!! Je pa res tery, da smo pacienti oz. ljudje le številke saj veš kot po tekočem traku nekateri ob 1h zaključijo in bi bilo nerodno podaljšati delavnik za 15 min da ga oblečete.user posted image

_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: otroka pa kar zunaj oblečte!
15.2.2006 14:37:28   
nInAzWeRiNa
tery jst sicer še nimam otroka hodim pa v zd šiška in lahko povem da so kakšne sestre tam res po domače kure ena me je enkrat tok nadrla ker sem prišla po tabletke<res da par dni preden bi jih mogla spet začet jemat ampak zato ker nisem imela časa prej> in nisem vedla da ima lih tisti čas moja gin.dopust...madona kako se je drla name češ kaj si jst mislmuser posted image in da zdj jim je pa že zmanjkal receptov-halo??...sm počakala da je dokončala ker sm bla mal v šoku  pol sm ji pa rekla da se ji ni treba dret name če ima slab dan in da nimamo vsi neskončno veliko časa in da se opravičujem ker nisem vedla za dopust moje gin. in sem šla...user posted image
lp.,nina

_____________________________

*najin sonček Teja*
24.5.2008/9:10


(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: otroka pa kar zunaj oblečte!
15.2.2006 14:37:55   
ZARA
Slekujete in oblekujete??? Kolk razredov OŠ si pa spustila??user posted image user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
15.2.2006 14:58:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: otroka pa kar zunaj oblečte!
15.2.2006 19:09:23   
urbancek
Jaz pa moram naše sestre v ZD na Bledu pohvaliti. Nikoli ne komplicirajo, vedno so pripravlje ustreči, po telefonu ti lepo razložijo situacijo. Zaenkrat nimam za njih nobene pripombe, prav tako tudi za pediatrinjo. Sem se pa pred 12 leti z eno na mrtvo skregala in sem toliko časa, dokler ona ni šla v penzijo otroke vozila na Jesenice.

Lp

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: otroka pa kar zunaj oblečte!
15.2.2006 19:20:19   
Pupica
user posted image Pa zakaj za boga nisi tega takoj jasno povedala njej, če bi pa še kaj opletala z jezikom, ji pa reč, da če ne da takoj miru, bo tole zanimiva tema za na TV.user posted image
Matr me razkurjo taki....uf user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: otroka pa kar zunaj oblečte!
15.2.2006 20:21:00   
lelaval
Ja, Cipresa, slavistike pa zagotovo nisi študirala. user posted image  
Jaz bi že povedala svoje sestri.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: otroka pa kar zunaj oblečte!
15.2.2006 20:34:56   
rija
Ma, cvetke so vsepovsod. Tudi v MS: nas je prejšnjič naročila v posvetovalnico, prvič, ob 12.00. Ko sem malo pred dvanajsto prišla v tisto mini čakalnico, je pred mano čakalo kakšnih 10 otročkovuser posted image , malega sem slačila kar na mizi, ker so bile previjalne vse polne, potem pa je sestra rekla naprej, in smo enostavno vkorakali v ordinacijo. Nas je malo čudno pogledala, pa sem enostavno rekla, ja, smo ob dvanajstih naročeniuser posted image  . Očitno sem jo pogledala dovolj grdo, da je začepila in nas sprejela.

Pismo, vsaka frizerka in pedikerka si lahko svoje stranke naroči na uro, vsaj jaz še nisem nikoli čakala, ena medinska sestra pa je očitno tako budasta, da tega ni zmožna.user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: otroka pa kar zunaj oblečte!
15.2.2006 20:36:38   
Olivija
zato mi nikol ne kličemo, ampak se enostavno pojavimo v ZD user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: otroka pa kar zunaj oblečte!
16.2.2006 10:05:20   
Anonimen
No, jaz pa moram mojo pediatrinjo dr. Maroševo in njeno sestro Simono zeloooooooo pohvaliti. Sta prava angelča in res zeloooooooo zeloooooo prijazni. Dr. Maroševa je tudi moja osebna zdravnica in se res zavzame za vsakega. Z dojenčki pa delata obe kot s cukrčki in vse poznata po imenih.  Kapo dol pred njima.

Tudi mi smo sicer malo čakali, ker je bila gužva, pa kaj, saj se splača. Saj smo na porodniškem. Ko greš k zdravniku si pač moraš vzeti čas.

< Sporočilo je popravil URSKA -- 16.2.2006 10:10:25 >

(odgovor članu Olivija)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: otroka pa kar zunaj oblečte!
17.2.2006 11:44:24   
LONA13
Tery katero ginekologinjo pa pediatrinjo pa imaš v Šiški
mi tud v šiško hodimo, pa una sestra na Uz je res ful neprijazna za kolke, tud zdravnica ni ne vem kaj.

Lp, Lona 

_____________________________

Nejc praznuje dva rojstna dneva 20.7. in 2.8.!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?