|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Skoraj običajen vikend
29.1.2006 19:33:58   
Anonimen
Dokler zares ne bom 100%, se raje ne bom razkrila user posted image , ampak vseeno moram nekomu povedati, da mi M zamuja že 2 dni. Nikoli v lajfu mi ni zamujala, imam pa tudi vse tist slavne znake user posted image , da sem user posted image (špikanje oz. rahli krči v sp. delu trebuha, boleče prsi). Non stop hodim na wc, da vidim, če je slučajno user posted image že prišla, pa je na srečo še ni od nikoder. Upam da je tudi ne bo.

Sem pa v prejšnem tednu imela tudi čisto običajni PMS z vsemi pripadajočimi znaki in sem rekla mojemu dragemu, da nama očitno tokrat spet ni uspelouser posted image . No, pa kot vse kaže, da sem se rahlo zmotila user posted image . UPam vsaj.

Torej drage moje, držite pesti, da nama je končno uspelo. Čez kakšen dan bom seveda naredila tudi testi in upam da na najen zagledam magični user posted image aliuser posted image .

Pa lep večer še naprej.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Skoraj običajen vikend
29.1.2006 19:43:56   
Dejča
Res ti privoščim, da ne pride, pa čeprav ne vem, kdo si. Držim pesti.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Skoraj običajen vikend
29.1.2006 20:31:19   
Naja30
Tudi jaz držim pesti zate user posted image user posted image user posted image  ko pa boš naredila test, pa se javi.

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Skoraj običajen vikend
29.1.2006 20:59:21   
mamči
Želim ti, da se ti želja uresniči. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Skoraj običajen vikend
29.1.2006 21:11:41   
muzika
Bravo zate. Upam, da hudobnica ne pride z zamudo. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Skoraj običajen vikend
29.1.2006 22:48:35   
Monika79
Držim ti pesti user posted image user posted image user posted image da zagledaš user posted image user posted image  in seveda nam ne pozabi javiti novičke in seveda kdo si, da še ti  čestitamo user posted image user posted image user posted image


lp Moni user posted image

_____________________________

16.11.2006 sem postala MAMA mojemu zakladku Kaji.

Preden je bila spočeta - sva si jo želela,
še preden je bila rojena - sva jo ljubila,
in komaj se je rodila - bi zanjo umrla.
TO JE ČUDEŽ ŽIVLJENJA!

M.Hawkins

(odgovor članu muzika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Skoraj običajen vikend
30.1.2006 9:17:38   
Sulfinija
Tudi jaz z tabo upam draga anonimna,da si naša nova srečka user posted image .Posebej vesela bi bla zate,če si fosilka bi dala več upanja nam,ki se trudimo,trudimo.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Monika79)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Skoraj običajen vikend
30.1.2006 19:54:59   
KODA
Držim pesti,da ugledaš +.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Skoraj običajen vikend
31.1.2006 9:20:45   
Anonimen
Punce moje, po nekaj dneh se vam zopet javljam - razočarana user posted image . M mi zamuja danes že 4-ti dan, imam nekaj znakov da bi lahko bila user posted image  in zato sem zjutraj naredila test (First Sign). V kotrolnem okencu se je pojavila normalna roza črtica, v testnem pa zelo zelo rahla bledo roza črtica. Po moji oceni je pokazala nosečnost. Letela sem svojemu dragemu povedat veselo novičko (ob 5.50 zjutraj user posted image , revež je še spal). Ko pa sem prišla nazaj na wc (čez nekaj minut) tiste blede črtice ni bilo več. Čisto sme obupana in obenem jezna, zakaj nisem zdržala še kakšen dan. Pa saj mi nikoli v življenju ni zamujala. user posted image

V petek sem naročena pri svoji G. Na ta pregled sem se naročila že pred mesecem, zaradi povečanega belega toka, da mi napiše kakšen fajn recept, no sedaj pa sploh ne vem kaj naj. Najbrž bom v petek zjutraj naredila nov test, pa da vidim kaj bo. A lahko G z ultrazvokom že kaj vidi, če bi bila zares v petem tednu??

Žalostna Anonimna user posted image

(odgovor članu KODA)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Skoraj običajen vikend
31.1.2006 9:59:26   
Monika79
Oh ne zgubljaj še upanja, dokler še ni user posted image  še je vedno upanje, lahko še pred petkom narediš test in G v petek povej, da ti zamuja user posted image  in da si naredila test, potem pa te bo že dala na pregled krvi in bo videla na čem sta, mislim pa, da se že v 5. tednu vidi, le kot majhna pikica vidi pa se user posted image user posted image user posted image  tako da držim pesti, da si res naša nova user posted image  in seveda nam ne pozabit javiti, pa vseeno bodi optimistična user posted image user posted image user posted image


lp Moni user posted image

_____________________________

16.11.2006 sem postala MAMA mojemu zakladku Kaji.

Preden je bila spočeta - sva si jo želela,
še preden je bila rojena - sva jo ljubila,
in komaj se je rodila - bi zanjo umrla.
TO JE ČUDEŽ ŽIVLJENJA!

M.Hawkins

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Skoraj običajen vikend
31.1.2006 10:07:13   
GoYa
V petek ti bo G lahko potrdila, če je nosečnost.

(odgovor članu Monika79)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Skoraj običajen vikend
31.1.2006 12:05:04   
Anonimen
Konec mojega upanja user posted image , prišla je user posted image !!! Kar ne morem verjet, da me je tako zavedla, prokleta user posted image .

jah, nč, life goes on user posted image

(odgovor članu GoYa)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Skoraj običajen vikend
31.1.2006 13:21:30   
delfinčica
Anonimna, to pa res ni prav nič lepo slišat, da je M prišla. Sem brala temo odkar si jo odprla (in se spraševala, kdo si) in seveda upala, da si nova nosečka. Jah, treba bo it naprej v nove boje. Pogumno user posted image

En velik user posted image zate, imejta se rada in prepustita, da se stvari zgodijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?