|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   JOK PRED DOJENJEM
20.1.2006 19:53:27   
AR
Naša pupa je stara 2 meseca 14 dni in je polno dojena. Vse lepo in prav do zadnjih 3 dneh, ko vsakič ko mi morala jesti (na 3 ure - tako ima 6 obrokov na dan) začne jokati. Drugače do sedaj sploh ni jokala. Ne vem kaj ji je. Vročene nima, mleka imam. Lačna pa po oje tudi ni, ker spi 8 ur skupaj ponoči.
Je imela katera podobno težavo?
 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: JOK PRED DOJENJEM
20.1.2006 20:32:38   
zoya24
Moj Žiga vsakič, ko ga položim na posteljo v položaj za dojenje, začne jokat, ker se očitno mami preveč dolgo obira z joško user posted image . Sploh za večerno dojenje pred spanjem. Stari smo 5,5 mesecev.

< Sporočilo je popravil zoya24 -- 20.1.2006 20:33:00 >

(odgovor članu AR)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: JOK PRED DOJENJEM
20.1.2006 20:41:54   
cmokec
Pri nas Pia joka (3 mesece), če se preveč obiram, ali če dolgo spi in ne more dočakati. lakota dela svoje, pa zaspanost tudi, vsaj pri nas.

Drugače pa jaz vedno pustim, da pove, ko je lačna. Ampak potem se morem pa hitro obrnt.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu zoya24)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: JOK PRED DOJENJEM
20.1.2006 20:43:07   
cmokec
Kaj pa, če ima preskok v rasti (al kako se reče) in bi rada pogosteje jedla?

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: JOK PRED DOJENJEM
22.1.2006 16:29:37   
MajaPRO
Tudi naš user posted image kar v jok plane, ko ga položim na posteljo in namestim pleničko pod glavo - položaj za dojenje. Zgleda, kot da se ne more dočakat mlekeca user posted image . To se dogaja že od rojstva, danes pa je star 5 mesecev in 1 teden.  

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: JOK PRED DOJENJEM
24.1.2006 11:19:51   
kati*
pri nas so tudi občasno take težave user posted image user posted image ... se tolk razjoka, da pol še jest ne more in ga moram najprej pomirit ... priznam, da še zdaj ne vem čemu je ta problem, a zaenkrat je trajalo par dni, pa je blo pol v redu user posted image

_____________________________

lp, K

(odgovor članu AR)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: JOK PRED DOJENJEM
30.1.2006 18:04:56   
chips
Tudi pri nas je tak problem ,kakor jo položim v posteljo da se bova dojile začne jokati ampak to traja že 4 dni.Bomo videli kako bo.
Dojiva se pa različno včasih na 3 ure ,včasih pa vsako uro.


_____________________________

6.11.2005 ob 13:04 se je rodila najina princeska TEA!!
23.8.2007 ob 11:13 se je rodil najin princ NIK!

(odgovor članu kati*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: JOK PRED DOJENJEM
31.1.2006 9:37:31   
Urša
Moj user posted image  joka tako že 2 tedna, kar živčen je zravn. Stalno se odstavlja in pristavlja. Pomiri ga edino dudico, potem pa spet od začetka. Včasih prov zašvicam zraven. user posted image  Pojma nimam kaj bi to blo, je pa zelo neprijetno. user posted image  Upam, da čimprej mine, ker želim nadaljevati z dojenjem in vztrajam, čeprav sem že parkrat skor obupala.

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu chips)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nedonošenčki so se zopet zbrali v Mostecu
photo
V soboto je bilo zopet veselo v Mostecu, kjer so se zbrali najmanjši borci za življenje.
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?