|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Čiščenje tal, ko se otrok plazi
9.2.2006 16:53:49   
Grascakinja
Naša nadobudnica sicer še ne pleza prav, gre pa že v rikverc in se kotali okoli in okoli - dost jo je povsod, samo njena ponjava ni zanimiva. Ne bom je omejevala pri njenem raziskovanju, dnevno sobo, kjer se večinoma zadržujeva, sem naredila kakor je mogoče varno zanjo, zdaj pa se mi je porodilo še čiščenje.

Kako pogosto čistite tla in s čim?

Ali zadošča, da 1x-2x dnevno pometem topli pod in po potrebi pobrišem? Pa seveda 1x tedensko generalno sesanje in brisanje tal...Kaka je sploh primerna higiena ob malčku, ki se gre igrat krpo za tla? Ne bi rada pretiravala in delala sterilnih tal, jasno. Zato bi rada primerjala z vami.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Čiščenje tal, ko se otrok plazi
9.2.2006 17:11:29   
taška30
Ja, tkole, jaz posesam vsak drugi dan, vmes pa z malim ročnim sesalcem le drobtine, če jih je ful po tleh. Pomijem z viledo na palici 1-2x na teden. Samo z vodo. Cca.1x na mesec pa dam v vodo še malo čistila za tla - Ajaks trenutno.

Imamo pa parket-povsod.

< Sporočilo je popravil taška30 -- 9.2.2006 17:12:33 >

(odgovor članu Grascakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Čiščenje tal, ko se otrok plazi
9.2.2006 17:34:15   
Anonimen
Jaz sicer težko primerjam, ker imam v glavnem tepih, ampak sesala sem vedno največ enkrat na teden. Če bi imela topli pod, bi pač še pomila verjetno enkrat na teden, če bi se mi mulc plazil po tleh. O.K., če bi videla, da "škriplje" pod nogami, potem bi tudi še kdaj pomila, ampak pretiravat res ni treba. Pomivam pa jaz parket kar z čistilom za pomivanje posode, ki ga dam na mokro krpo.

(odgovor članu Grascakinja)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Čiščenje tal, ko se otrok plazi
9.2.2006 19:54:38   
alenkapk
Jaz sesam enkrat na dan in vsak drugi dan pomijem. Je pa res, da imamo doma muco.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Čiščenje tal, ko se otrok plazi
9.2.2006 20:15:17   
NinaŠ
1x tedensko posesam in pomijem po tleh, vmes pa le po potrebi.

(odgovor članu alenkapk)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Čiščenje tal, ko se otrok plazi
9.2.2006 20:21:59   
ZARA
Jst sesam vsake  2-3 dni, pomijem mogoče 3x na mesec (parket) samo s toplo vodo in mikrokrpico...puppa25 - 2x na dan je čist preveč. user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Grascakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Čiščenje tal, ko se otrok plazi
9.2.2006 20:42:23   
katja pv
Kot NinaŠ tudi mi sesamo in pomijemo tla le 1x tedensko, po potrebi grem še z metlo. Imamo pa povsod parket.

Katja

_____________________________

V življenju sta dve sreči: ljubezen do partnerja in ljubezen do otrok. Jaz imam obe!
21.6.2005 - Matija
2.4.2007 - Ana

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Čiščenje tal, ko se otrok plazi
9.2.2006 20:46:39   
Anonimen
js nism prav ničesar spreminjala..po potrebi posesam - tepih mamo temno moder in se hit vid kdaj je za posesat - recimo na par dni. pa 1x na teden sem recimo pomila po tleh, če je blo kej prej extra svinsko pa prej.
aja mela sem pa tut 2 mačka doma, sam nista ful dlake odmetavala k sta bla navdna mačka

< Sporočilo je popravil LARA -- 9.2.2006 20:48:27 >

(odgovor članu Grascakinja)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Čiščenje tal, ko se otrok plazi
9.2.2006 21:33:40   
Naja31
Jaz se lahko podpišem pod Taškin mail.
Jaz tudi čistim nekako tako kot ona.
Edino dodatno še posesam ko sinko preplazi celo stanovanje z žemljoali keksom v rokah. Potem z malim seslacem posesam drobtine.

Drugače pa ne pretiravam s pucanjem in prilagajanjem stanovanja njemu. Edino je da sem dala zaščito v vtičnice.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Čiščenje tal, ko se otrok plazi
9.2.2006 22:09:53   
POCA
Jaz posesam vsak dan, ker mi je to lazje kot pometanje, pomijem pa vsak drugi dan predvsem v jedilnici in kuhinji, ker je mali pac zacel sam papcat in hrana je vse drugje kot na njegovi mizici. V dnevni imam tepih, ki ga vsak dan posesam (to sem pocela tudi ze prej), parket pa prebrisem 1x na teden. Posesam mimogrede in mi to ne predstavlja nobene tezave.

(odgovor članu Grascakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Čiščenje tal, ko se otrok plazi
9.2.2006 22:15:14   
Seven*
Hmm. Lahko se pride ktera malo k meni popucat.  Mi enostavno ne znese sesat veckrat kot 1x na teden. Tla pa pomijem na dva tedna. user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Grascakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Čiščenje tal, ko se otrok plazi
10.2.2006 1:07:58   
KODA
Posesam 4x tedensko,pomijem 2x tedensko-vzrok:dolgodlaka mačka.

< Sporočilo je popravil KODA -- 10.2.2006 1:09:09 >


_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Čiščenje tal, ko se otrok plazi
10.2.2006 9:27:22   
tina104
Nimamo še plezalca, ampak tudi ko bo začel plezat, bom verjetno delala tako kot zdaj. Tla sesam nekje 2-3x tedensko, enkrat pomijem, kuhinjo pomijem  tudi 2 ali 3x. Nimamo nobene živali doma, ampak imamo svetel laminat, pa se res vsaka smet gor vidi.

_____________________________

20. 8. 2005 se je rodil naš Aljaž

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Čiščenje tal, ko se otrok plazi
10.2.2006 11:00:48   
pika**
Sesamo vsak dan, ploščice in parket  ( kar je vidnega ) pa pomijem vsak drug dan, tudi dnevno, če je potreba.

Sem sesala že tud 3 x na dan, ko mi drobi kruh  vsepovsod. Mamo dnevno+ jedilnico+ kuhnjo ločeno samo z oboki.

_____________________________

am, bam, pet podgan

(odgovor članu tina104)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Čiščenje tal, ko se otrok plazi
10.2.2006 13:52:48   
bombonček
Vsak drugi dan sesam in pomivam,če je to le mogoče!Največkrat pomivam zvečer ko mala zaspi.Sesam pa ponavadi zjutraj.

(odgovor članu pika**)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Čiščenje tal, ko se otrok plazi
11.2.2006 18:20:42   
tinatona
Oj!

Jaz pa doma sesam 2-3x na teden. Pomivamo pa enkrat na teden do 14 dni.

Ko sva bila pa pri babici sem pa posesala po kuhinji vsak dan, pomila pa vsak drugi dan - pa še to samo zato ker obiski noter hodijo v čevljih.

LP Tina

(odgovor članu bombonček)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Čiščenje tal, ko se otrok plazi
12.2.2006 12:40:50   
* Mateja *
Po potrebi, odvisno koliko umažemo. Naš Nejc zna bit ena velika packa in jaz mu to dovolim user posted image   in moramo sesat tud večkrat na dan!!!

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?