|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   telovadba za otroke
14.3.2006 11:45:56   
n*a*
Ali bi vpisali otroka starega od 2-3 let k telovadbi? Je v zvezi s tem sploh kaj interesa?
Verjetno v LJ in večjih mestih to itak "laufa", v manjših mestih pa je to bolj problematično, ker se itak tudi drugače nič posebnega ne dogaja, zato bi bila to popestritev, ampak vprašanje, če bi starši sploh pripeljali svoje otroke?!user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: telovadba za otroke
14.3.2006 11:50:28   
Anonimen
Jaz sem prepričana, da bi. Tega manjka. Kaj pa naj bi delali v teh smotanih dneh!? Poglej skozi okno.user posted image

(odgovor članu n*a*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: telovadba za otroke
14.3.2006 17:17:50   
Anonimen
Takoj. Jaz sem v Lj učila atletiko takšne otroke. Skozi igro seveda

(odgovor članu n*a*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: telovadba za otroke
22.3.2006 7:54:30   
SaaS
Jz sem kar nekaj let vodila telovadbo za tako majčkene otročke - vadba skupaj s starši.
Zdi se mi, da če starši izvejo za takšno vadbo  - torej če je stvar objavljena, reklamirana.., potem pripeljejo svoje otroke. Le redki pa se mi zdi, da sami poiščejo kaj takega in se potrudijo, saj se niti ne spomnijo, da bi kakšna telovadba lahko obstajala. Če jim pomoliš pod nos letak, pa se kar pozitivno odzovejo in vključijo.
Večina, ki je svoje otroke pripeljala prvo sezono, jih je potem vozila na telovadbo vse do šole, dokler so jih lahko vključili v naš program (imeli smo skupine do 6 let-predšolski otroci).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?