|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Odstavljeni!
15.2.2006 21:21:00   
HuAnita
Povsem brez težav, na moje veliko presenečenje, se je capinka odstavila!!! Že kakšen mesec je bilo dojenje zame skraj muka, ker je vlekla in vlekla, mleka pa je bilo vedno manj - očitno. Pa sem ji namesto dojke vsakič, ko bi se morlai dojiti, poturila dudo in jo je brez pardona sprejela.
Sem ponosna na mojo malo, včasih me pa res tako (prijetno) preseneti!user posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Odstavljeni!
15.2.2006 21:23:55   
ZARA
user posted image  Jeeeeeeeejjjj, Capinka ve kdaj ima dost!

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Odstavljeni!
15.2.2006 21:30:06   
Cikica
user posted image user posted image bravouser posted image user posted image

_____________________________

Na zaljubi se v nekoga,s katerim lahko živiš,
zaljubi se v tistega,brez katerega ne moreš živeti.

Mi pa bomo imeli še enega,jupiiiii

http://alen2004.moj-album.com/





(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Odstavljeni!
15.2.2006 21:49:17   
Anonimen
Ja, pri moji sestrični je bilo enako. Takoj, ko je zanosila, je mala nehala vleči in ji je rekla, da je njeno mleko bljak! Baje se spremeni okus mleka zaradi hormonov.

Čestitam!!!user posted image user posted image user posted image user posted image  Mogoče pa bo znova začela, ko se bo rodil drugi otroček in boš lahko dojila v tandemu.user posted image

(odgovor članu Cikica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Odstavljeni!
15.2.2006 22:13:10   
HuAnita
Blacky, a ti mene strašiš?!user posted image
Saj mi dojenje veliko pomeni, ampak zadje tedne sem si pa že želela končati... Tako da z veseljem pozabljam na kakšne tandemske zadeveuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Odstavljeni!
16.2.2006 8:39:24   
anitaz
O Blacky-hudo user posted image A to se tud dogaja? Me res zanima kako to zgleda user posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Odstavljeni!
16.2.2006 9:03:07   
muki1
Mene pa vse to čaka v zelo bližnji prihodnosti.Samo mislim, da bo naša šefica bolj trd oreh user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Odstavljeni!
16.2.2006 10:36:17   
Maxica
Uf, pridna Pinauser posted image user posted image user posted image . Mi se tudi še priklapljamo zvečer, kdaj ponoči, torej vse manj, ampak nima pa dude, tako da ne vem, s čim bi ga lahko prinesla okoli.user posted image  Bo treba biti vztrajen, pa bo.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Odstavljeni!
16.2.2006 11:24:21   
petraz
Čestitke, da vama je uspelo. Ampak, a je to res, kaj pišeš Blacky!!!?user posted image  
Namreč midva se pridno dojiva, naš tamali je star 9. mesecev.... pa razmišljamo že o drugem dojenčku. Problem je o tem, da naš že od začetka ni maral dude, tako da ga ne moremo prepričati za kaj drugega kot za "zizo". Toraj bo potrebno še malo počakati... user posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Odstavljeni!
16.2.2006 12:01:13   
Janeja
user posted image Bravo Pina! user posted image

Ja ti naši sončki nas res znajo presenetiti, ponavadi takrat, ko to najmanj pričakujemo.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Odstavljeni!
19.2.2006 16:29:21   
Anonimen
Ja, če vam povem, da je res, punce. S tem, da je njena starejša hči stara skoraj 3 leta in se na joški samo carta nonstop. Je pa nehala, ko je zanosila. In sedaj sama pove, da bo znova papcala mlekca pri mamici, ko se bo sestrica rodila. Ja, od kod le njej taka ideja??? Njena mami je čisto noter padla in se je odločila, da bo dojila obe. Je pa ta veliki vpliv dobila ob obiskovanju društva Štorklja, kjer tandem na veliko zagovarjajo.

Meni to izgleda bolano, žal, ampak je res.user posted image

(odgovor članu Janeja)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Spiš med dojenjem? Na to moraš paziti!
Na internetu lahko najdeš veliko napačnih informacij o spanju in dojenju ter o tem, da je to vedno nevarno.




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?