|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Orebič
28.2.2006 21:16:21   
Lauri mauri
Je bila mogoče katera v hotelu Rathaneum na Orebiču? user posted image
Bolj ko prebirava kataloge, splet, manj veva kam naj gremo letos s hčerko (takrat bo 1 leto in pol) na morje... Zaenkrat se nagibava za Orebič, ker sva tam že bila in sva bila zelo zadovoljna(veliko plusov, edini minus je vožnja do tja, a bi šli ponoči, ko bi mala spala). Šli bi v hotel in me zanima, če je kdo že bil prav v tem in kakšne izkušnje imate (hrana..)?
Hvala!user posted image

_____________________________

Lepa beseda lepo mesto najde.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Orebič
28.2.2006 22:05:53   
anais
Ja sem bila v tem hotelu pred 2 ali 3 leti. Tko, OK, ni sicer ne vem kaj posebnega, niti nima ne vem koliko zvezdic ampak je pa blizu plaže, hrana je povprečna - hotelska. Če moram dati samo plus ali minus - potem je plus. Tudi zato ker je Orebič zelo blizu Korčule (se da tja skočit na kak izlet) in Stona (če jeste kamenice). Če greš tja z Relaxom (ker mislim da oni tržijo ta hotel) moram pohvalit vodiče.

(odgovor članu Lauri mauri)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Orebič
28.2.2006 23:22:03   
KODA
Mi smo bili lani v Orebiču in letos gremo spet.user posted image user posted image
Bili smo v apartmajih.user posted image user posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu anais)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Orebič
3.3.2006 20:04:32   
AlenkaE
Mi smo bili lani najprej nekaj dni v apartmaju cisto ob morju, potem pa se nekaj dni v kampu Palme.
Ne vem, ce ne bomo letos sli ponovno v septembru, ker smo se imeli tako fajn.
Potovati je pa res najbolje ponoci, da lahko dete spi. Nasa mala je spala prakticno do Orebica.
Sorry, imam nek smesen racunalnik (sposojen) in nimam sumnikov.

(odgovor članu Lauri mauri)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Orebič
4.3.2006 6:19:04   
Mojca20
Meni je Orebič super,  voda modrozelena, ljudje prijazni..... moti lo me je  pa nekaj, kampirali smo v kampu Palme in je vsak dan po 12.00 uri začelo pihati kot pri norcih. Šotor smo imeli čisto ob obali tako da mi je štedilnik skoraj na tla zabrisal, da o matranju s kuhanjem sploh ne govorim. user posted image


(odgovor članu AlenkaE)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Orebič
5.3.2006 11:11:01   
Lauri mauri
A je ta kamp mogoče tam, kjer hodi večina surfat in kjer je večinoma vetrovno (S del Pelješca)? Mi smo bili v kampu Adriatic (lušten kampek na začetku Orebiča, kejr avta nimajo dostopa, šotorčki so po policah) in tam ni pihalo. Prav tako ni pihalo na plažah v samem Orebiču, 1x pa je bilo vetrovno ravno pri hotelu Rathaneum, a ne vsak dan in ni bilo hudo. Upam, da letos tudi ne bo prav vetrovno user posted image ...

_____________________________

Lepa beseda lepo mesto najde.

(odgovor članu Mojca20)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Orebič
5.3.2006 22:31:06   
KODA
Raj za surferje-Viganj.Lani konec julija so imeli tudi neko mednarodno tekmovanje.
Lauri mauri,kdaj greste tja?Mi gremo konec junija.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Lauri mauri)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Orebič
10.3.2006 9:38:07   
Mojca20
Ja v tem kampu se res zbirajo surferji, okoli 13.00 jih je polna plažauser posted image . Saj jih je zanimivo gledati kako švigajo od Pelješke obale pa do Korčule, (z ene strani na drugo porabi kakšno minuto), tudi kakšen dan vetra ne škodi, vendar vsak dan tja do 18.00 mi je pa malo prehudauser posted image sploh za malčke.

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 idej, v katere muzeje z otrokom
Ker smo radi družinsko aktivni tudi na kulturnem področju, vam v spodnjem članku predstavljamo nekaj muzejev, ki smo jih...
Privoščite si popoln poletni oddih
Če si želite pobegniti iz vsakdanjega vrveža in poskrbeti za ravnovesje telesa in duha v objemu neokrnjene narave, so Te...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?