|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   neoVin
22.2.2006 18:31:29   
Anonimen
Vitamini in minerali za nosečnice:
- folna kislina
- jod
- železo
- vsi pomembni vitamini in minerali


Ali katera to jemlje?? Sama ne jem nobene zelenjave in sadja, zato bi bilo namreč dobro, da bi to kako nadomestila.. pa me zanimajo vaše izkušnje??
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: neoVin
22.2.2006 22:39:50   
muzika
Jaz sem slišala, da je dobro pred zanositvijo jemati folno kislino, za ostalo pa nič posebnega. Je pa res, da jem zelooooo veliko zelenjave in sadja, tako da se o vsem ostalem niti nisem pozanimala. No, škodit ne more, če še kaj dodatno zraven vzameš. Jaz ne jemljem čiste folne kisline, ampak skupek vsega živega: vitamini e,c, b1. b2, b 3 , b6, beta karoten, folna kislina, Mg, Ca, Zn, Fe...., imenuje pa se New life. Že ime pove, da je to to. Je 120 tablet in stane okrog 3000 sit.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: neoVin
22.2.2006 22:42:30   
kapica
Jaz tudi jemljem to rec, vsak dan spijem eno, sicer ne cisto redno, ker ko dobim user posted image , sem tako razocarana da kar vse pustim.

Nic ne skodi, tudi ce je imas prevec v telesu, se izloca sama. Tako da boljse da jemljes kakor da ne, sploh ce ne jes dovolj vitaminov.

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu muzika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: neoVin
22.2.2006 22:45:00   
lelaval
Jaz sem folno kislino začela jest, ko sem bila noseča že 2 meseca. Pa magnezij sem po naročilu G med nosečnostjo (je proti krčem). Železo prav tako ješ, ko ti G predpiše.
Ostalo pa bi naj dobila z raznoliko zelenjavo.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Četrtek je dan za seks
Strokovnjaki iz revije The Sun so našli idealen čas in dan za vse, tudi za strasten seks.
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?