|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
23.2.2006 15:47:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kateri sirup proti kašlju?
23.2.2006 16:00:30   
Anonimen
proti kašlju je sirup Panatus, samo ne vem , če je za otroke. Stopi do najbližje lekarne in ti bojo znali svetovati.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kateri sirup proti kašlju?
23.2.2006 16:02:13   
Jančika_
Naredi ga sama iz črne redkve. Izdolbeš jo in napolniš s sladkorjem ali medom ter pustiš stati čez noč v hladilniku. Do jutra se naredi za nekaj žlic sirupa. Res pomaga, samo Vasja ga po enem dnevu ni hotel več piti (okus ni ravno božanski, a tudi preveč ogaben ni). Kašlja pa vseeno ne več. 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kateri sirup proti kašlju?
23.2.2006 16:03:31   
soncek&luna
Panatus sirup lahko jemljejo otrocki od 6 meseca dalje....

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kateri sirup proti kašlju?
23.2.2006 16:31:37   
ona
Mi smo imeli sinecod kapljice,samo ne vem,če se jih da kupit brez recepta za tako majhne dojenčke.vprašaj v lekarni!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kateri sirup proti kašlju?
23.2.2006 16:36:32   
Tricia
Bubabaya, če misliš tisto mazilo, o katerem sem jaz pisala, mislim da se ga dobi samo v lekarni v Italiji. Ne vem zagotovo, ker v DM ne hodim, ker ga mam predaleč.

Glede sirupa pa sem tud napisala za katere jaz vem, da se dobijo za tako majhne:
- Sinecod kapljice - od 2.meseca naprej : http://www.ivz.si/ivz/knjiznica/arhiv/reg_zdravil2/PDA/2084.HTM
- Slezov sirup - od 4m : http://www.gorenjske-lekarne.si/strokovne/izdelki/sirupi/sirup-slezov.htm
- Prospan sirup - od 6m - za izkašljevanje (spletne strani ne dobim)
- Trpotčev sirup : http://www.gorenjske-lekarne.si/strokovne/izdelki/sirupi/sirup-trpotcev.htm



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
23.2.2006 16:37:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ona)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kateri sirup proti kašlju?
24.2.2006 7:10:40   
srki
Kaj pa če bi šla vseeno do zdravnika da ji plučka posluša. Če jo boli v pljučih ko kašlja bi bilo dobro da jo pediater pregleda. Jaz našemu kupim sirup za izkašljevanje za otroke ki ga delajo v lekarni Ljubljana ali pa smrekove vršičke.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
24.2.2006 8:28:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kateri sirup proti kašlju?
24.2.2006 13:01:05   
Anonimen
Jaz sem pri tako majhnem uporabljala Slezov sirup in je neverjetno pomagal.user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?